2025 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету және "2025 – 2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 1046 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 18 шiлдедегi № 543 қаулысы
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы қаулы 01.01.2025 ж. бастап қолданысқа енгізіледі

О корректировке показателей республиканского бюджета на 2025 год и внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2024 года № 1046 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025 – 2027 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 июля 2025 года № 543
Примечание ИЗПИ!
Вводится в действие с 1 января 2025 года.

Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 16, 93 және 98-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес 2025 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету жүзеге асырылсын.
2. "2025 – 2027 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2024 жылғы 10 желтоқсандағы № 1046 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
мына:
"
Барлығы:

В соответствии со статьями 16, 93 и 98 Бюджетного кодекса Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Осуществить корректировку показателей республиканского бюджета на 2025 год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2024 года № 1046 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2025 – 2027 годы" следующие изменения и дополнения:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строки:
"
Всего:

29 999
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы
29 781
";
мына:
"
Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің әкімшілік ғимаратына 3 қабатты жапсарлас құрылыс салуға жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу
2 043
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Солтүстік Қазақстан облысы Төтенше жағдайлар департаментінің әкімшілік ғимаратына 3 қабатты жапсарлас құрылыс салуға жобалау-сметалық құжаттаманы мемлекеттік сараптамадан өткізу

29 999
"
изложить в следующей редакции:
"
Северо-Казахстанская область
29 781
";
строку:
"
Прохождение государственной экспертизы проектно-сметной документации на строительство 3-х этажной пристройки к административному зданию Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области
2 043
"
изложить в следующей редакции:
"
Прохождение государственной экспертизы проектно-сметной документации на строительство 3-х этажной пристройки к административному зданию Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-Казахстанской области

1 483 942
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жетісу облысы
1 520 355
";
мына:
"
Алматы облысы Панфилов ауданында "Қорғас" шекара маңы ынтымақтастығы халықаралық орталығы (ШЫХО), "Қорғас – Шығыс қақпасы" шекара маңы сауда-экономикалық аймағы (ШСЭА), Басқыншы, Қорғас кенттері және шекара маңы бекеті учаскелерінде Қорғас өзені бойынша арна қалыптастыру және қорғау құрылыстары. Түзету
1 483 942
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
"Қорғас" халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы ауданындағы Қорғас өзенінде қорғау құрылыстарын және "Қорғас" (Қорғас-1) кедені ғимараттарын салу

1 483 942
"
изложить в следующей редакции:
"
Область Жетісу
1 520 355
";
после строки:
"
Руслоформирующие и защитные сооружения по реке Хоргос на участках Международного центра приграничного сотрудничества (МЦПС) "Хоргос", Приграничной торгово-экономической зоны (ПТЭЗ) "Хоргос – Восточные ворота", поселков Баскунчи, Хоргос и пограничной заставы в Панфиловском районе Алматинской области. Корректировка
1 483 942
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Строительство защитных сооружений на реке Хоргос в районе Международного центра приграничного сотрудничества и зданий таможни "Коргос" (Хоргос-1)

36 413
";
мына:
"
Ұлытау облысы
1 883 476
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу. Сметалық құжаттаманы түзету
896 784
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
986 692
Солтүстік Қазақстан облысы
1 479 966
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу. Сметалық құжаттаманы түзету
1 479 966
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ұлытау облысы
1 821 556
Жезқазған қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты ІВ және ІІІА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы
кешенін салу. Сметалық құжаттаманы түзету
875 523
Сәтпаев қаласында геологиялық жағдайлары қалыпты IВ және IIIА климаттық кіші аудандары үшін ІІ типті 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу
946 033
Солтүстік Қазақстан облысы
1 443 553
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының "Береке" ықшам ауданында 4 автомобильге арналған өрт сөндіру депосы кешенін салу. Сметалық құжаттаманы түзету
1 443 553
";
мына:
"
5
Денсаулық сақтау
4 179 110
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
4 179 110
053
Арнаулы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
4 179 110
120
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен республикалық деңгейдегі денсаулық
сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
4 179 110
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
4 179 110
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
5
Денсаулық сақтау
5 897 370
226
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
5 897 370
053
Арнаулы медициналық резервті сақтауды қамтамасыз ету және денсаулық сақтау инфрақұрылымын дамыту
5 897 370
120
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен республикалық деңгейдегі денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 897 370
оның ішінде инвестициялық жобалар:
Астана қаласы
5 897 370
";
мына:
"
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаждау жұмыстары)

36 413
";
строки:
"
Область Ұлытау
1 883 476
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в городе Жезказгане. Корректировка сметной документации
896 784
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в городе Сатпаеве
986 692
Северо-Казахстанская область
1 479 966
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" города Петропавловска Северо-Казахстанской области. Корректировка сметной документации
1 479 966
"
изложить в следующей редакции:
"
Область Ұлытау
1 821 556
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в городе
Жезказгане. Корректировка сметной документации
875 523
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля II-го типа для IВ и IIIА климатических подрайонов с обычными геологическими условиями в городе Сатпаеве
946 033
Северо-Казахстанская область
1 443 553
Строительство комплекса пожарного депо на 4 автомобиля в микрорайоне "Береке" города Петропавловска Северо-Казахстанской области. Корректировка сметной документации
1 443 553
";
строки:
"
5
Здравоохранение
4 179 110
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
4 179 110
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
4 179 110
120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
4 179 110
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
4 179 110
"
изложить в следующей редакции:
"
5
Здравоохранение
5 897 370
226
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
5 897 370
053
Обеспечение хранения специального медицинского резерва и развитие инфраструктуры здравоохранения
5 897 370
120
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения на республиканском уровне за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
5 897 370
в том числе инвестиционные проекты:
город Астана
5 897 370
";
после строки:
"
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы)

4 162 610
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу үшін инжинирингтік көрсетілетін қызметтер (техникалық және авторлық қадағалау, жобаны басқару), 2-кезек
40 272
Нұр-Сұлтан қаласында Ұлттық ғылыми онкология орталығын салу (құрылыс-монтаждау жұмыстары), 2-кезек
1 677 988
";
"Көлiк және коммуникация" деген 12-функционалдық топта:
228 "Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі" деген әкімші бойынша:
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту" деген бюджеттік бағдарламада:
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданында Бұқтырма су қоймасы арқылы көпір өткелін салу
1 000 000
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шығыс Қазақстан облысының Күршім ауданында Бұқтырма су қоймасы арқылы көпір өткелін салу
190 500
";
мына:
"
Орталық – Оңтүстік "Астана – Қарағанды – Балқаш – Күрті – Қапшағай – Алматы" дәлізін қайта жаңарту және жобалау-іздестіру
134 208
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"
Қарағанды облысы. 0-28 км "Каражал – Атасу" автомобиль жолын реконструкциялау. Сметалық құжаттаманы түзету
809 500
";
240 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк шекарасы арқылы өткізу пункттерін салу және реконструкциялау" деген бюджеттік бағдарламада:
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту
7 155 814
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Жаңа жол" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту
2 155 814
";
мына:
"
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту
9 970 707
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Қарасу" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту
1 000 001
";
мына:
"
Қазақстан-Қырғыз шекарасындағы "Бесағаш" автомобиль өткізу пунктін салу
8 250 740
"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
Қазақстан-Ресей шекарасындағы "Тасқала" автомобиль өткізу пунктін қайта құру/салу және жаңғырту
6 985 353
Қазақстан-Ресей шекарасында "Үрлітөбе" автомобиль өткізу пунктін реконструкциялау және жаңғырту. № 1 іске қосу кешені
6 985 353
";
мына:
"
V.​II. Нысаналы даму трансферттері

4 162 610
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Инжиниринговые услуги (технический и авторский надзор, управление проектом) для строительства Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане, 2 очередь
40 272
Строительство Национального научного онкологического центра в городе Нур-Султане (строительно-монтажные работы), 2 очередь
1 677 988
";
в функциональной группе 12 "Транспорт и коммуникации":
по администратору 228 "Министерство транспорта Республики Казахстан":
в бюджетной программе 003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в бюджетной подпрограмме 032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строку:
"
Строительство мостового перехода через Бухтарминское водохранилище в Курчумском районе Восточно-Казахстанской области
1 000 000
"
изложить в следующей редакции:
"
Строительство мостового перехода через Бухтарминское водохранилище в Курчумском районе Восточно-Казахстанской области
190 500
";
после строки:
"
Реконструкция и проектно-изыскательские работы коридора Центр – Юг "Астана – Караганда – Балхаш – Курты – Капшагай – Алматы"
134 208
"
дополнить строкой следующего содержания:
"
Реконструкция автомобильной дороги "Каражал – Атасу" 0-28 км. Карагандинская область. Корректировка сметной документации
809 500
";
в бюджетной программе 240 "Строительство и реконструкция пунктов пропуска через Государственную границу Республики Казахстан":
в бюджетной подпрограмме 032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строку:
"
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана жол" на казахстанско-российской границе
7 155 814
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Жана жол" на казахстанско-российской границе
2 155 814
";
строку:
"
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" на казахстанско-кыргызской границе
9 970 707
"
изложить в следующей редакции:
"
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Карасу" на казахстанско-кыргызской границе
1 000 001
";
после строки:
"
Строительство автомобильного пункта пропуска "Бесагаш" на казахстанско-кыргызской границе
8 250 740
"
дополнить строками следующего содержания:
"
Реконструкция/строительство и модернизация автомобильного пункта пропуска "Таскала" на казахстанско-российской границе
6 985 353
Реконструкция и модернизация автомобильного пункта пропуска "Урлитобе" на казахстанско-российской границе. Пусковой комплекс № 1
6 985 353
";
строку:
"
V.​II. Целевые трансферты на развитие

1 187 420 679
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
V.​II. Нысаналы даму трансферттері
1 185 702 419
";
"Бiлiм беру" деген 4-функционалдық топта:
224 "Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі" деген әкімші бойынша:
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету" деген бюджеттік бағдарламада:
123 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне "Жайлы мектеп" пилоттық ұлттық жобасы шеңберінде орта білім беру объектілерін салуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Шымкент қаласы

1 187 420 679
"
изложить в следующей редакции:
"
V.​II. Целевые трансферты на развитие
1 185 702 419
";
в функциональной группе 4 "Образование":
по администратору 224 "Министерство просвещения Республики Казахстан":
в бюджетной программе 004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования":
в бюджетной подпрограмме 123 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство объектов среднего образования в рамках пилотного национального проекта "Комфортная школа" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строки:
"
город Шымкент

34 632 044
132
Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне денсаулық сақтау объектілерін салуға, реконструкциялауға және сейсмикалық күшейтуге Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттерi
34 632 044
оның ішінде өңірлер бойынша:
Шығыс Қазақстан облысы
21 632 044
";
"Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану" деген 9-функционалдық топта:
241 "Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі" деген әкімші бойынша:
003 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік бағдарламада:
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Ақмола облысы
255 832
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ақмола облысы
428 702
";
мына:
"
Жамбыл облысы
11 239 227
Қарағанды облысы
19 862 878
"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жамбыл облысы
11 581 849
Қарағанды облысы
17 079 178
";
мына:
"
Қызылорда облысы
4 624 142
"
"
Қызылорда облысы
4 677 936
";
мына:
"
Жетісу облысы
2 049 761
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жетісу облысы
4 393 689
";
мына:
"
Түркістан облысы
626 310
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Түркістан облысы
1 041 793
";
мына:
"
Шымкент қаласы
544 997
"
алып тасталсын;
041 "Жылу-электр энергетикасын дамыту" деген бюджеттік бағдарламада:
107 "Облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне жылу-энергетика жүйесін дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері" деген бюджеттік кіші бағдарламада:
мына:
"
Қызылорда облысы
1 837 668
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қызылорда облысы
1 858 231
";
мына:
"
Шымкент қаласы
1 750 340
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шымкент қаласы
1 729 777
";
"Басқалар" деген 13-функционалдық топта:
243 "Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі" деген әкімші бойынша:
082 "Инженерлік, көліктік және әлеуметтік инфрақұрылымды дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыру" деген бюджеттік бағдарламада:
мына:
"

34 632 044
132
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на строительство, реконструкцию и сейсмоусиление объектов здравоохранения за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
34 632 044
в том числе по регионам:
Восточно-Казахстанская область
21 632 044
";
в функциональной группе 9 "Топливно-энергетический комплекс и недропользование":
по администратору 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
в бюджетной программе 003 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие газотранспортной системы":
в бюджетной подпрограмме 032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строку:
"
Акмолинская область
255 832
"
изложить в следующей редакции:
"
Акмолинская область
428 702
";
строки:
"
Жамбылская область
11 239 227
Карагандинская область
19 862 878
"
изложить в следующей редакции:
"
Жамбылская область
11 581 849
Карагандинская область
17 079 178
";
строку:
"
Кызылординская область
4 624 142
"
изложить в следующей редакции:
"
Кызылординская область
4 677 936
";
строку:
"
область Жетісу
2 049 761
"
изложить в следующей редакции:
"
область Жетісу
4 393 689
";
строку:
"
Туркестанская область
626 310
"
изложить в следующей редакции:
"
Туркестанская область
1 041 793
";
строку:
"
город Шымкент
544 997
"
исключить;
в бюджетной программе 041 "Развитие тепло-, электроэнергетики":
в бюджетной подпрограмме 107 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы на развитие теплоэнергетической системы за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан":
строку:
"
Кызылординская область
1 837 668
"
изложить в следующей редакции:
"
Кызылординская область
1 858 231
";
строку:
"
город Шымкент
1 750 340
"
изложить в следующей редакции:
"
город Шымкент
1 729 777
";
в функциональной группе 13 "Прочие":
по администратору 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
в бюджетной программе 082 "Реализация мероприятий по развитию инженерной, транспортной и социальной инфраструктуры":
строку:
"

109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
9 633 060
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
109
Облыстық бюджеттерге шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
9 633 060
"
изложить в следующей редакции:
"
109
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

9 733 060
";
мына:
"
Шығыс Қазақстан облысы
1 179 569
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шығыс Қазақстан облысы
1 279 569
";
мына:
"
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
22 475 582
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
110
Облыстық бюджеттерге облыс орталықтарына инженерлік және көлік (аббаттандыру) инфрақұрылымын дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері

9 733 060
";
строку:
"
Восточно-Казахстанская область
1 179 569
"
изложить в следующей редакции:
"
Восточно-Казахстанская область
1 279 569
";
строку:
"
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
22 475 582
"
изложить в следующей редакции:
"
110
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие инженерной и транспортной (благоустройство) инфраструктуры в областных центрах за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

23 337 980
";
мына:
"
Шығыс Қазақстан облысы
5 161 107
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шығыс Қазақстан облысы
6 023 505
";
мына:
"
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
51 604 216
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы
5 722 978
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
113
Облыстық бюджеттерге "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен берілетін нысаналы даму трансферттері
50 641 818
оның ішінде өңірлер бойынша:
Ақмола облысы
5 722 978
";
мына:
"
Шығыс Қазақстан облысы
3 087 190
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Шығыс Қазақстан облысы
2 124 792
";
көрсетілген қаулыға 34-қосымшада:
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 14-4-жолмен толықтырылсын:
"
14-4
Балаларды қосымша дамыту бойынша республикалық маңызы бар іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу
Республикалық маңызы бар мектептен тыс іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу, дарынды білім алушыларды анықтау; республикалық семинарлар, конкурстар өткізу; ғылыми-практикалық конференциялар өткізу. Тұлғаның шығармашылық құзыреттілігінде, үздіксіз білім беру мен тәрбиеде, өзін-өзі кәсіби анықтауда бәсекеге қабілетті артықшылықтарын қалыптастыру мақсатында балаларға қосымша білім берудің негізгі бағыттары бойынша республикалық зерттеу жобалары конкурстарын өткізу: көркем-эстетикалық, ғылыми-техникалық, экологиялық-биологиялық, туристік-өлкетану, әскери-патриоттық, әлеуметтік-педагогикалық, білім беру-сауықтыру. Балаларға қосымша білім беру жүйесін дамыту проблемалары бойынша кәсіби байқаулар мен конкурстарды ұйымдастыруға, семинарлар мен ғылыми-практикалық конференцияларды өткізуге қатысу
Қазақстан Республикасының Оқу-ағарту министрлігі
Республикалық қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы" РМҚК
004 "Сапалы мектеп біліміне қолжетімділікті қамтамасыз ету",
103 "Республикалық мектеп олимпиадаларын, конкурстар, мектептен тыс республикалық маңызы бар іс-шаралар өткізу"
206 139
";
реттік нөмірі 22-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
22
Қазақстан Республикасында санитариялық авиацияны дамыту жөніндегі жұмысты ұйымдастыру
Әуе көлігін (медициналық авиацияны) пайдалана отырып, Қазақстан Республикасының халқына шұғыл медициналық көмек көрсетуді ұйымдастыру. Медициналық авиацияның өңірлік бөлімшелерінің қызметін ұйымдастыру және үйлестіру. Халықаралық стандарттар негізінде Қазақстан Республикасында медициналық авиация қызметін дамыту.
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Ұлттық шұғыл медицинаны үйлестіру орталығы" ШЖҚ РМК
067 "Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз ету",
107 "Санитариялық авиация нысанында медициналық көмек көрсету"

23 337 980
";
строку:
"
Восточно-Казахстанская область
5 161 107
"
изложить в следующей редакции:
"
Восточно-Казахстанская область
6 023 505
";
строки:
"
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
51 604 216
в том числе по регионам:
Акмолинская область
5 722 978
"
изложить в следующей редакции:
"
113
Целевые трансферты на развитие областным бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі" за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
50 641 818
в том числе по регионам:
Акмолинская область
5 722 978
";
строку:
"
Восточно-Казахстанская область
3 087 190
"
изложить в следующей редакции:
"
Восточно-Казахстанская
область
2 124 792
";
в приложении 34 к указанному постановлению:
дополнить строкой, порядковый номер 14-4, следующего содержания:
"
14-4
Организация и проведение мероприятий республиканского значения по дополнительному развитию детей
Организация и проведение внешкольных мероприятий республиканского значения, выявление одаренных обучающихся; проведение республиканских семинаров, конкурсов; проведение научно-практических конференций. Республиканские конкурсы исследовательских проектов по основным направлениям дополнительного образования детей: художественно-эстетическое, научно-техническое, эколого-биологическое, туристско-краеведческое, военно-патриотическое, социально-педагогическое, образовательно-оздоровительное с целью формирования конкурентных преимуществ личности в творческой компетентности, непрерывном образовании и воспитании, профессиональном самоопределении. Участие в организации профессиональных смотров и конкурсов, проведении семинаров и научно-практических конференций по проблемам развития системы дополнительного образования детей
Министерство просвещения Республики Казахстан
РГКП "Республиканский учебно-методический центр дополнительного образования"
004 "Обеспечение доступности качественного школьного образования", 103 "Проведение республиканских школьных олимпиад, конкурсов,внешкольных мероприятий республиканского значения"
206 139
";
строку, порядковый номер 22, изложить в следующей редакции:
"
22
Организация работы по развитию санитарной авиации в Республике Казахстан
Организация экстренной медицинской помощи населению Республики Казахстан с использованием воздушного транспорта (медицинской авиации). Организация и координация деятельности региональных отделений медицинской авиации. Развитие службы медицинской авиации в Республике Казахстан на основе международных стандартов
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный координационный центр экстренной медицины"
067 "Обеспечение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи",
107 "Оказание медицинской помощи в форме санитарной авиации"

13 830 818
";
реттік нөмірі 29-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
29
Денсаулық сақтау саласында саламатты өмір салтын насихаттау
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы (ДСҰ) бекіткен Дүниежүзілік күндер күнтізбесі негізінде іс-шаралардың тұжырымдамасын әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызы бар аурулардың профилактикасы бойынша әдістемелік сүйемелдеу және мониторингтеу, Қазақстан Республикасының халқы арасында жарақаттану, темекі, алкоголь, психикаға белсенді әсер ететін заттарды (ПБЗ) тұтыну профилактикасы, физикалық белсенділік, дұрыс тамақтану бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізу (инфографиктер, бейнероликтер және т.б. дайындау), ел ауқымында саламатты өмір салтын насихаттау жөніндегі ұлттық бағдарламаларды іске асыру, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының (ДСҰ) "Саламатты қалалар және өңірлер", "Денсаулықты нығайтуға ықпал ететін мектептер", "Саламатты университеттер", "Саламатты жұмыс орындары" жобаларының іске асырылуын мониторингтеу және бағалау, жастар денсаулық орталықтарының қызметін мониторингтеу және бағалау, ұлттық скринингтік бағдарламаның іске асырылуын талдау, салауатты және рационалды тамақтану (тұзы, қанты, трансмайлары көп тағамдар) бойынша, оның ішінде балалар арасында денсаулық дағдыларын нығайту мақсатында ақпараттық-білім беру жұмыстарын жүргізу, темекі өнімдері мен алкогольді тұтынуды азайту жөніндегі шаралар кешенін іске асыру (100 % түтінсіз ортаны енгізу, қоғамдық орындарда темекі жарнамасын және оны шегуге тыйым салуды бақылау)
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Қоғамдық денсаулық сақтау ұлттық орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау", 104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"
42 924
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 29-1-жолмен толықтырылсын:
"
29-1
Денсаулық сақтау саласында саламатты өмір салтын насихаттау
Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымы (ДСҰ) бекіткен Дүниежүзілік күндер күнтізбесі негізінде іс-шаралардың тұжырымдамасын әзірлеу, саламатты өмір салтын насихаттау, әлеуметтік маңызы бар аурулардың профилактикасы бойынша әдістемелік сүйемелдеу және мониторингтеу, Қазақстан Республикасының халқы арасында жарақаттану, темекі, алкоголь, психикаға белсенді әсер ететін заттарды (ПБЗ) тұтыну профилактикасы, физикалық белсенділік, дұрыс тамақтану бойынша ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізу (инфографиктер, бейнероликтер және т.б. дайындау), ел ауқымында саламатты өмір салтын насихаттау жөніндегі ұлттық бағдарламаларды іске асыру, Дүниежүзілік денсаулық сақтау ұйымының (ДСҰ) "Саламатты қалалар және өңірлер", "Денсаулықты нығайтуға ықпал ететін мектептер", "Саламатты университеттер", "Саламатты жұмыс орындары" жобаларының іске асырылуын мониторингтеу және бағалау, жастар денсаулық орталықтарының қызметін мониторингтеу және бағалау, ұлттық скринингтік бағдарламаның іске асырылуын талдау, салауатты және рационалды тамақтану (тұзы, қанты, трансмайлары көп тағамдар) бойынша, оның ішінде балалар арасында денсаулық дағдыларын нығайту мақсатында ақпараттық-білім беру жұмыстарын жүргізу, темекі өнімдері мен алкогольді тұтынуды азайту жөніндегі шаралар кешенін іске асыру (100 % түтінсіз ортаны енгізу, қоғамдық орындарда темекі жарнамасын және оны шегуге тыйым салуды бақылау).
Саламатты өмір салтын ұстанатын адамдардың үлесін бағалау шеңберінде әлеуметтанушылық сауалнамалар жүргізу және бағдарламаларды іске асыру
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
"Салидат Қайырбекова атындағы Ұлттық ғылыми денсаулық сақтауды дамыту орталығы" ШЖҚ РМК
070 "Қоғамдық денсаулықты сақтау",
104 "Саламатты өмір салтын насихаттау"

13 830 818
";
строку, порядковый номер 29, изложить в следующей редакции:
"
29
Пропаганда здорового образа жизни в области здравоохранения
Разработка концепций мероприятий на основе календаря Всемирных дней, утвержденного Всемирной организацией здравоохранения (ВОЗ), методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, проведение информационно-разъяснительной работы среди населения Республики Казахстан по профилактике: травматизма, потребления табака, алкоголя, психоактивных веществ (ПАВ); физической активности; правильное питание (изготовление инфографик, видеороликов и т.д.), реализация национальных программ по пропаганде здорового образа жизни в масштабах страны, мониторинг и оценка реализации проектов Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ) "Здоровые города и регионы", "Школы, способствующие укреплению здоровья", "Здоровые университеты", "Здоровые рабочие места", мониторинг и оценка деятельности молодежных центров здоровья, анализ реализации национальной скрининговой программы, проведение информационно-образовательной работы по вопросам здорового и рационального питания (продукты с высоким содержанием соли, сахара, трансжиров), в том числе среди детей, с целью укрепления навыков здоровья, реализация комплекса мер по сокращению потребления табачных изделий и алкоголя (внедрение 100 % бездымной среды, контроль за рекламой и запретом курения в общественных местах)
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный центр общественного здравоохранения"
070 "Охрана общественного здоровья",
104 "Пропаганда здорового образа жизни"
42 924
";
дополнить строкой, порядковый номер 29-1, следующего содержания:
"
29-1
Пропаганда здорового образа жизни в области здравоохранения
Разработка концепций мероприятий на основе календаря Всемирных дней, утвержденного Всемирной организацией здравоохранения (ВОЗ), методологическое сопровождение и мониторинг мероприятий по пропаганде здорового образа жизни, профилактике социально значимых заболеваний, проведение информационно-разъяснительной работы среди населения Республики Казахстан по профилактике: травматизма, потребления табака, алкоголя, психоактивных веществ (ПАВ); физической активности; правильное питание (изготовление инфографик, видеороликов и т.д.), реализация национальных программ по пропаганде здорового образа жизни в масштабах страны, мониторинг и оценка реализации проектов Всемирной организации здравоохранения (ВОЗ) "Здоровые города и регионы", "Школы, способствующие укреплению здоровья", "Здоровые университеты", "Здоровые рабочие места", мониторинг и оценка деятельности молодежных центров здоровья, анализ реализации национальной скрининговой программы, проведение информационно-образовательной работы по вопросам здорового и рационального питания (продукты с высоким содержанием соли, сахара, трансжиров), в том числе среди детей, с целью укрепления навыков здоровья, реализация комплекса мер по сокращению потребления табачных изделий и алкоголя (внедрение 100 % бездымной среды, контроль за рекламой и запретом курения в общественных местах). Проведение социологических опросов и реализация программ в рамках оценки доли лиц, ведущих здоровый образ жизни
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Национальный научный центр развития здравоохранения имени Салидат Каирбековой"
070 "Охрана общественного здоровья", 104 "Пропаганда здорового образа жизни"

168 309
";
реттік нөмірлері 36 және 37-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
36
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде не тартылған инвестициялар есебінен жалпыға ортақ пайдаланылатын халықаралық және республикалық маңызы бар, оның ішінде сенімгерлік басқаруға берілген автомобиль жолдарын салуды, реконструкциялауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
003 "Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту",
032 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен"
88 974 649
37
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын жөндеуді орындау мен күтіп-ұстауды ұйымдастыру бойынша мемлекеттік қызметтер көрсету
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуді, күтіп-ұстауды ұйымдастыру
Қазақстан Республикасының Көлік министрлігі
"ҚазАвтоЖол" ұлттық компаниясы" АҚ
091 "Ортақ пайдаланымдағы автомобиль жолдарын жөндеу және олардың сапасын жақсартуға бағытталған күтіп-ұстауды ұйымдастыру",
108 "Республикалық бюджет қаражат есебінен республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, күтіп-ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру"
52 451 306
";
реттік нөмірлері 47, 48, 49, 50, 51 және 52-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
47
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Жүйелер мен жабдыққа техникалық қызмет көрсету, жоспарлы профилактикалық жөндеу, ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғылардың технологиялық жүйелері мен элементтерінің жай-күйін бақылау бойынша көрсетілетін қызметтер кешені. Ғимараттар мен құрылысжайларды күтіп-ұстау, ағымдағы жөндеу, техникалық персоналдың еңбегіне ақы және салық төлеу
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөніндегі агенттігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
002 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасының аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
719 764
48
"Ядролық физика институты" РМК-ның ядролық, радиациялық және электрофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды және халықаралық жобаларды табысты орындау үшін базалық эксперименттік қондырғылардың қауіпсіз жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер кешені (ғимараттарды, құрылысжайларды, көлікті күтіп-ұстау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, материалдар сатып алу, жабдықты жөндеу, коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу, салық төлеу)
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөніндегі агенттігі
"Ядролық физика институты" ШЖҚ РМК
002 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту", 101 "Қазақстан Республикасының аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"

168 309
";
строки, порядковые номера 36 и 37, изложить в следующей редакции:
"
36
Оказание государственных услуг по организации строительства, реконструкции автомобильных дорог общего пользования международного и республиканского значения, в том числе переданных в доверительное управление, в рамках выполнения государственного задания либо за счет привлеченных инвестиций
Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
003 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне", 032 "За счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
88 974  649
37
Оказание государственных услуг по организации выполнения ремонта и содержанияавтомобильных дорогах республиканского значения
Организация капитального, среднего и текущего ремонта, содержания автомобильных дорог республиканского значения
Министерство транспорта Республики Казахстан
АО "Национальная компания "ҚазАвтоЖол"
091 "Ремонт и организация содержания, направленные на улучшение качества автомобильных дорог общего пользования",
108 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автомобильных дорог республиканского значения за счет республиканского бюджета"
52 451  306
";
строки, порядковые номера 47, 48, 49, 50, 51 и 52, изложить в следующей редакции:
"
47
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по техническому обслуживанию систем и оборудования, планово-профилактическим ремонтам, контролю состояния технологических систем и элементов ядерных, радиационных и электрофизических установок. Содержание, текущий ремонт зданий и сооружений, оплата труда технического персонала и налогов
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
002 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
719 764
48
Услуги по обеспечению функционирования ядерных, радиационных и электрофизических установок РГП "Институт ядерной физики"
Комплекс услуг по обеспечению безопасного функционирования базовых экспериментальных установок для успешного выполнения научно-технических программ и международных проектов (содержание зданий, сооружений, транспорта, оплата труда персонала, приобретение материалов, ремонт оборудования, оплата коммунальных услуг, налогов)
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
РГП на ПХВ "Институт ядерной физики"
002 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"

800 147
49
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" РМК-ның геофизикалық қондырғыларының жұмыс істеуін қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
Ғылыми-техникалық бағдарламаларды, халықаралық жобаларды табысты орындау үшін геофизикалық қондырғылардың үздіксіз жұмыс істеуі бойынша көрсетілетін қызметтер кешені (техникалық қызмет көрсету, жабдық пен инженерлік жүйелерді, көлікті жоспарлы-алдын ала жөндеу, ғимараттарды, үй-жайларды күтіп-ұстау және оларға қызмет көрсету, ақаулықтарды бақылау және анықтау, персоналдың еңбегіне ақы төлеу, салық төлеу, рұқсаттар мен басқа да құжаттарды ресімдеу, материалдар сатып алу)
Қазақстан Республикасының Атом энергиясыжөніндегі агенттігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
002 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасының аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
318 228
50
Төтенше және жоғары радиациялық қауіпті аймақтарға жатқызылған аумақтарды кешенді экологиялық тексеру
Төтенше радиациялық қауіпті аймаққа жатқызылған аумақтарда кешенді экологиялық зерттеулер жүргізу және топырақ-өсімдік жамылғысының, су және ауа ортасының, фаунаның радиациялық жай-күйі туралы жаңа ғылыми негізделген деректер алу
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөніндегі агенттігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
002 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасының аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
121 850
51
Семей сынақ полигонының радиациялық қауіпті аумақтарындағы қоршаған ортаның жай-күйін мониторингтеу
Қоршаған ортаны қорғау және радиациялық қауіпсіздігі мен жер қойнауын ұтымды пайдалану міндеттерін шешу үшін қоршаған ортаның радиациялық жай-күйі туралы деректерді жинаудың, жинақтаудың, сақтаудың, өңдеудің кешенді жүйесі
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөніндегі агенттігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
002 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
101 "Қазақстан Республикасының аумағында радиациялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету"
57 800
52
Халықаралық шарттар мен келісімдерді қолдау үшін қазақстандық ядролық мониторинг жүйесінің жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Ядролық сынақтар мен жер сілкіністерінің мониторингін қолдау үшін сейсмикалық, инфрадыбыстық және магниттік стационарлық станциялардың, деректер орталығының және коммуникация жүйесінің үздіксіз жұмыс істеуін қамтамасыз етуді қамтитын көрсетілетін қызметтер кешені (сейсмикалық станцияларды талаптар мен кестелерге сәйкес калибрлеу, тіркеуші және таратушы жабдықтардың пайдалану параметрлерін бақылау, тіркеуші және таратушы жабдыққа қызмет көрсету және ақаулықтарды жою, станцияларда деректерді жинау, оларды деректер орталығына беру, қызмет көрсетілетін желіден түсетін деректердің көлемі мен сапасын бағалау; мониторинг деректерін өңдеу, ақпараттық өнімдерді шығару, деректер базасын толықтыру, халықаралық және басқа да ұлттық деректер орталықтарымен деректер алмасу)
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөніндегі агенттігі
"Қазақстан Республикасының Ұлттық ядролық орталығы" ШЖҚ РМК
002 "Атомдық және энергетикалық жобаларды дамыту",
102 "Ядролық сынақтардың мониторингі"

800 147
49
Услуги по обеспечению функционирования геофизических установок РГП "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
Комплекс услуг по бесперебойному функционированию геофизических установок для успешного выполнения научно-технических программ, международных проектов (техническое обслуживание, планово-предупредительный ремонт оборудования и инженерных систем, транспорта, содержание и обслуживание зданий, помещений, контроль и выявление неисправностей, оплата труда персонала, налогов, оформление разрешений и других документов, приобретение материалов)
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
002 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
318 228
50
Комплексное экологическое обследование территорий, отнесенных к зонам чрезвычайного и повышенного радиационного риска
Проведение комплексных экологических исследований и получение новых научно обоснованных данных о радиационном состоянии почвенно-растительного покрова, водной и воздушной среды, фауны на территориях, отнесенных к зонам чрезвычайного радиационного риска
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
002 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
121 850
51
Мониторинг состояния окружающей среды на радиационно опасных территориях Семипалатинского испытательного полигона
Комплексная система сбора, накопления, хранения, обработки данных о радиационном состоянии окружающей среды для решения задач охраны и радиационной безопасности окружающей среды и рационального недропользования
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
002 "Развитие атомных и энергетических проектов",
101 "Обеспечение радиационной безопасности на территории Республики Казахстан"
57 800
52
Обеспечение функционирования казахстанской системы ядерного мониторинга в поддержку международных договоров и соглашений
Комплекс услуг, включающий обеспечение непрерывного функционирования сейсмических, инфразвуковой и магнитной стационарных станций, центра данных и системы коммуникаций в поддержку мониторинга ядерных испытаний и землетрясений (калибровка сейсмических станций в соответствии с требованиями и графиками, контроль эксплуатационных параметров регистрирующего и передающего оборудования, обслуживание и устранение неисправностей регистрирующего и передающего оборудования, сбор данных на станциях, передача их в центр данных, оценка объемов и качества данных, поступающих с обслуживаемой сети, обработка данных мониторинга, выпуск информационных продуктов, пополнение баз данных, обмен данными с международными и другими национальными центрами данных)
Агентство Республики Казахстан по атомной энергии
РГП на ПХВ "Национальный ядерный центр Республики Казахстан"
002 "Развитие атомных и энергетических проектов",
102 "Мониторинг ядерных испытаний"

127 498
";
реттік нөмірі 53-5-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
53-5
Әлеуметтік-экономикалық реформаларды талдау және мониторингтеу
Мемлекеттік тапсырманы орындау шеңберінде мыналарды:
1) Қазақстан Республикасының 2029 жылға дейінгі ұлттық даму жоспарының мониторингін әдіснамалық-талдамалық сүйемелдеу;
2) жұмылдыру дайындығын жетілдіру мәселелері бойынша форсайт-зерттеулер жүргізу;
3) Қазақстандағы салық салу мәселелері бойынша зерттеу жүргізу болжанады
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
219 230
";
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 53-11-жолмен толықтырылсын:
"
53-
11
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша зерттеулер
Кәсіпкерлік қызметті мемлекеттік реттеуді жетілдіру
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
"Экономикалық зерттеулер институты" АҚ
001 "Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласында зерттеулер жүргізу, социологиялық, талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
108 097
";
реттік нөмірі 55-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
55
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалауды талдамалық сүйемелдеу
Орталық мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар қызметінің тиімділігін бағалау
Қазақстан Республикасының Жоғары аудиторлық палатасы
"Зерттеулер, талдау және тиімділікті бағалау орталығы" ЖШС
007 "Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру",
102 "Экономика, мемлекеттік басқару және өңірлік даму саласында талдамалық және консалтингтік қызметтер көрсету"
296 312
";
реттік нөмірі 61-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
61
Қазақстанды конфессияаралық және өркениетаралық диалогты діни қызмет саласында қамтамасыз ететін халықаралық орталықтардың бірі ретінде ілгерілету бойынша көрсетілетін қызметтер

127 498
";
строку, порядковый номер 53-5, изложить в следующей редакции:
"
53-5
Анализ и мониторинг социально-экономических реформ
В рамках исполнения государственного задания предполагается проведение:
1) методолого-аналитического сопровождения мониторинга Национального плана развития Республики Казахстан до 2029 года;
2) форсайт-исследования по вопросам совершенствования мобилизационной подготовки;
3) исследование по вопросам налогооблажения в Казахстане
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
219 230
";
дополнить строкой, порядковый номер 53-11, следующего содержания:
"
53-11
Исследования по вопросам совершенствования государственного регулирования предпринимательской деятельности
Совершенствование государственного регулирования предпринимательской деятельности
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
АО "Институт экономических исследований"
001 "Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства",
102 "Проведение исследований, оказание социологических, аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления, регионального развития и развития предпринимательства"
108 097
";
строку, порядковый номер 55, изложить в следующей редакции:
"
55
Аналитическое сопровождение оценки эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительныхорганов
Оценка эффективности деятельности центральных государственных и местных исполнительных органов
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
ТОО "Центр исследований, анализа и оценки эффективности"
007 "Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля",
102 "Оказание аналитических и консалтинговых услуг в сфере экономики, государственного управления и регионального развития"
296 312
";
строку, порядковый номер 61, изложить в следующей редакции:
"
61
Услуги по продвижению Казахстана как одного из международных центров по обеспечению межконфессионального и межцивилизационного диалога в сфере религиозной деятельности

1. Әлемдегі діни ахуалдың жай-күйі мен даму серпінін мониторингтеу және талдау.
2. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VIII съезінің, Съезд Хатшылығының ХХІІІ отырыстарының, Хатшылықтың жұмыс тобының негізгі тұжырымдамалық құжаттары мен материалдарын дайындау мен қалыптастыруды қамтамасыз ету.
3. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің VIII съезін, Съезд Хатшылығының ХХІІІ отырыстарын, Хатшылықтың жұмыс тобын ұйымдастыру және өткізу.
4. Әлемдік және дәстүрлі діндер лидерлерінің съезі мен институттарының бастамаларын іске асыруға және ілгерілетуге жәрдемдесу.
5. Халықаралық құрылымдармен дінаралық және мәдениетаралық диалог мәселелері бойынша өзара іс-қимыл жасау.
6. Халықаралық құрылымдармен мәдениетаралық және өркениетаралық диалогты қамтамасыз ету және сақтау жөнінде ынтымақтастық туралы меморандумдар жасасу.
7. Мәдениет пен діндердің рухани жақындасуына бағытталған халықаралық деңгейдегі іс-шараларды өткізу.
8. Дінтану сараптамасын жүргізу.
9. Қазақстан Республикасындағы діни ахуалды талдау.
10. Мемлекеттік-конфессиялық қатынастар саласындағы әдістемелік материалдарды, оқу құралдарын және өзге де оқу-әдістемелік әдебиетті дайындау жұмысын ұйымдастыру.
11."Қазақстандағы бахаи қызметі: институттандыру, таралуы және қазақстандық қоғамға әсер ету ерекшеліктері" тақырыбында зерттеу жүргізу.
12. "Жастар дін іздеу жолында" тақырыбында зерттеу жүргізу
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Конфессияаралық және дінаралық диалогтың халықаралық орталығы" КЕАҚ
002 "Қоғамдық келісім саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру",
102 "Конфессияаралық келісімді нығайту бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру"
1 742 512
";
реттік нөмірлері 68 және 69-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
68
Бұқаралық ақпарат құралдарына мониторинг жүргізу
Бұқаралық ақпарат құралдарын мониторингтеуді техникалық және әдістемелік қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстарды жүргізу бойынша көрсетілетін қызметтер
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Талдау және ақпарат орталығы" ШЖҚ РМК
003 "Мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу", 100 "Мемлекеттік ақпараттық тапсырысты орналастыру"
1 665 252
69
Қоғамдық даму саласындамемлекеттік саясатты ғылыми-әдістемелік қамтамасыз ету бойынша көрсетілетін қызметтер
1. Қоғамдық сананы жаңғырту.
2. Отбасылық саясатты дамыту. 3. Мәдениет саласындағы жобаларды іске асыру
Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігі
"Қазақстандық қоғамдық даму институты" КЕАҚ
004 "Азаматтық қоғам
институттары мен мемлекеттің өзара қарым-қатынасын нығайтуды қамтамасыз ету, қоғамдық сананы жаңғырту",
102 "Қоғамдық сананы жаңғырту саласындағы іс-шараларды өткізу"

1. Мониторинг и анализ состояния и динамики развития религиозной ситуации в мире.
2. Обеспечение подготовки и формирования базовых концептуальных документов и материалов VIII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, заседаний XXIII Секретариата Съезда, рабочей группы Секретариата.
3. Организация и проведение VIII Съезда лидеров мировых и традиционных религий, заседаний XXIII Секретариата Съезда, рабочей группы Секретариата.
4. Содействие в реализации и продвижении инициатив Съезда лидеров мировых и традиционных религий и его институтов.
5. Взаимодействие с международными структурами по вопросам межрелигиозного и межкультурного диалога.
6. Заключение меморандумов о сотрудничестве с международными структурами по обеспечению и сохранению межкультурного и межцивилизационного диалога.
7. Проведение мероприятий международных уровней, направленных на духовное сближение культур и религий.
8. Проведение религиоведческой экспертизы.
9. Анализ религиозной ситуации в Республике Казахстан.
10. Организация работы по подготовке методических материалов, пособий и иной учебно-методической литературы в сфере государственно-конфессиональных отношений.
11. Проведение исследования на тему: "Деятельность бахаи в Казахстане: особенности институционализации, распространения и влияния на казахстанское общество".
12. Проведение исследования на тему: "Молодежь в поисках религии"
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Международный центр межконфессионального и межрелигиозного диалога"
002 "Реализация государственной политики в сфере общественного согласия",
102 "Реализация государственной политики по укреплению межконфессионального согласия"
1 742 512
";
строки, порядковые номера 68 и 69, изложить в следующей редакции:
"
68
Проведение мониторинга средств массовой информации
Услуги по проведению работ по техническому и методическому обеспечению мониторинга средств массовой информации
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
РГП на ПХВ "Центр анализа и информации"
003 "Проведение государственной информационной политики",
100 "Размещение государственного информационного заказа"
1 665 252
69
Услуги по научно-методическому обеспечению государственной политики в сфере общественного развития
1. Модернизация общественного сознания
2. Развитие семейной политики
3. Реализация проектов в сфере культуры
Министерство культуры и информации Республики Казахстан
НАО "Казахстанский институт общественного развития"
004 "Обеспечение укрепления взаимоотношений институтов гражданского общества и государства, модернизация общественного сознания",
102 "Проведение мероприятий в сфере модернизации общественного сознания"

1 041 588
";
реттік нөмірі 78-1-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
78-1
Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың сорғы агрегаттарын реконструкциялау, күрделі жөндеу. 1. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Ақсу қ. № 1 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау";
2. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Екібастұз қ. № 2 (2) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау – 1 дана";
3. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Екібастұз қ. № 3 (2) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау – 1 дана";
4. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Екібастұз қ.
№ 4 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау – 1 дана";
5. "№ 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау. Павлодар облысы Екібастұз қ.
№ 5 (3) СС сорғы агрегаттарын күрделі жөндеу, реконструкциялау – 1 дана"
Қаныш Сәтпаев атындағы каналдың сорғы агрегаттарын реконструкциялау, күрделі жөндеу
Қазақстан Республикасының Су ресурстары және ирригация министрлігі
"Қазсушар" ШЖҚ РМК "Қаныш Сәтпаев атындағы канал" филиалы
254 "Су ресурстарын тиімді басқару",
113 "Республикалық бюджет қаражаты есебінен сумен жабдықтау жүйелерін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау",
119 "Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен сумен жабдықтау жүйесін, гидротехникалық құрылыстарды салу және реконструкциялау"
4 300 000
";
көрсетілген қаулыға 2-қосымша осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қызмет бабында пайдалану үшін).
көрсетілген қаулы осы қаулыға 5-қосымшаға сәйкес 22-1-қосымшамен толықтырылсын;

1 041 588
";
строку, порядковый номер 78-1, изложить в следующей редакции:
"
78-1
Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов канала имени Каныша Сатпаева.
1. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 1 (3) – 1 штука г. Аксу Павлодарской области";
2. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 2 (2) – 1 штука г. Экибастуза Павлодарской области";
3. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальныйремонт насосных агрегатов НС № 3 (2) – 1 штука г. Экибастуза Павлодарской области";
4. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 4 (3) – 1 штука г. Экибастуза Павлодарской области";
5. "Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 1 (3), 2 (2), 3 (2), 4 (3), 5 (3). Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов НС № 5 (3) – 1 штука г. Экибастуза Павлодарской области"
Реконструкция, капитальный ремонт насосных агрегатов канала имени Каныша Сатпаева
Министерство водных ресурсов и ирригации Республики Казахстан
филиал "Канал имени Каныша Сатпаева" РГП на ПХВ "Казводхоз"
254 "Эффективное управление водными ресурсами",
113 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет средств республиканского бюджета",
119 "Строительство и реконструкция систем водоснабжения, гидротехнических сооружений за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
4 300 000
";
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению (для служебного пользования);
дополнить указанное постановление приложением 22-1 согласно приложению 5 к настоящему постановлению;

көрсетілген қаулыға 8, 19, 27 және 31-қосымшалар осы қаулыға 3, 4, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі мүдделі республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен бірлесіп тиісті қаржы жылына арналған міндеттемелер мен төлемдер бойынша жиынтық қаржыландыру жоспарына өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2025 жылғы 18 шілдедегі
№ 543 қаулысына
1-қосымша
2025 жылға арналған республикалық бюджет көрсеткіштерін түзету
мың теңге
ФТ
ББӘ
БҒД
Атауы
Өзгерістер (+, -)
1
2
3
4
5
Жиыны
0
Шығындар
0

приложения 8, 19, 27 и 31 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 3, 4, 6 и 7 к настоящему постановлению.
3. Министерству финансов Республики Казахстан совместно с заинтересованными администраторами республиканских бюджетных программ внести изменения в сводный план финансирования по обязательствам и платежам на соответствующий финансовый год.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2025 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 июля 2025 года № 543
Корректировка показателей республиканского бюджета на 2025 год
тыс. тенге
ФГ
АБП
ПРГ
Наименование
Изменения (+,-)
1
2
3
4
5
Итого
0
Затраты
0

001
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк көрсетілетін қызметтер
5 220 609
107
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің Аппараты
50 150
001
Қазақстан Республикасы Жоғары Сот Кеңесінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
50 150
109
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Аппараты
450 000
001
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
450 000
204
Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi
307 584
005
Шетелдік іссапарлар
300 000
021
Шетелде Қазақстан Республикасы азаматтарының құқықтары мен мүдделерін қорғау жөніндегі іс-шараларды қамтамасыз ету
9 000
045
Халықаралық бағыттағы үкіметтік емес ұйымдардың қызметін гранттық қаржыландыру
-1 416
217
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
867 505
001
Бюджеттік жоспарлауды, мемлекеттік бюджетті атқаруды және оның атқарылуын бақылауды қамтамасыз ету жөніндегі көрсетілетін қызметтер
832 869
067
Саяси партияларды қаржыландыру
34 636
241
Қазақстан Республикасының Энергетика министрлігі
-144 389
001
Энергетика, атом энергиясы, мұнай-газ және мұнай-химия өнеркәсібі саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
-144 389
243
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика министрлігі
258 062
001
Инвестициялар тарту жөніндегі мемлекеттік саясатты қалыптастыру, экономикалық саясатты дамыту, табиғи монополиялар субъектілерінің қызметін peттеу, өңірлік даму және кәсіпкерлікті дамыту саласындағы қызметті үйлестіру жөніндегі көрсетілетін қызметтер
209 076
057
Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымымен ынтымақтастығы шеңберінде Қазақстанның Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының бастамалары мен құралдарына қатысуы
24 506
096
Қазақстан Республикасы мен Экономикалық ынтымақтастық және даму ұйымының арасындағы ынтымақтастық шеңберінде Қазақстан Республикасының әлеуметтік-экономикалық жағдайына зерттеулер жүргізу
24 480
406
Қазақстан Республикасының Жоғары аудиторлық палатасы
-30 564
007
Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау жүйесін жетілдіру
-30 564
626
Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау және реформалар агенттігі
0
001
Реформаларды қалыптастыруға және тиімді іске асыруға жәрдемдесу жөніндегі көрсетілетін қызметтер, стратегиялық жоспарлау, мемлекеттік статистикалық қызмет салаларында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру, мемлекеттік басқару жүйесі мен квазимемлекеттік секторды жетілдіруге қатысу
299 490
002
Статистикалық ақпаратты ұсынуды қамтамасыз ету
-299 490
627
Қазақстан Республикасының Бәсекелестікті қорғау және дамыту агенттігі
38 074
001
Бәсекелестікті қорғау және монополистік қызметті шектеу саласындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру жөніндегі уәкілетті органның қызметін қамтамасыз ету

001
Государственные услуги общего характера
5 220 609
107
Аппарат Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
50 150
001
Услуги по обеспечению деятельности Высшего Судебного Совета Республики Казахстан
50 150
109
Аппарат Правительства Республики Казахстан
450 000
001
Услуги по обеспечению деятельности Премьер-Министра Республики Казахстан
450 000
204
Министерство иностранных дел Республики Казахстан
307 584
005
Заграничные командировки
300 000
021
Обеспечение мероприятий по защите прав и интересов граждан Республики Казахстан за рубежом
9 000
045
Грантовое финансирование деятельности неправительственных организаций на международном направлении
-1 416
217
Министерство финансов Республики Казахстан
867 505
001
Услуги по обеспечению бюджетного планирования, исполнения и контроля за исполнением государственного бюджета
832 869
067
Финансирование политических партий
34 636
241
Министерство энергетики Республики Казахстан
-144 389
001
Услуги по координации деятельности в сфере энергетики, атомной энергии, нефтегазовой и нефтехимической промышленности
-144 389
243
Министерство национальной экономики Республики Казахстан
258 062
001
Услуги по формированию государственной политики по привлечению инвестиций, развитию экономической политики, регулированию деятельности субъектов естественных монополий, координации деятельности в области регионального развития и развития предпринимательства
209 076
057
Участие Казахстана в инициативах и инструментах Организации экономического сотрудничества и развития в рамках сотрудничества Казахстана с Организацией экономического сотрудничества и развития
24 506
096
Проведение исследования социально-экономического положения Республики Казахстан в рамках сотрудничества между Республикой Казахстан и Организацией экономического сотрудничества и развития
24 480
406
Высшая аудиторская палата Республики Казахстан
-30 564
007
Совершенствование системы государственного аудита и финансового контроля
-30 564
626
Агентство по стратегическому планированию и реформам Республики Казахстан
0
001
Услуги по содействию в формировании и эффективной реализации реформ, осуществление государственной политики в сферах стратегического планирования, государственной статистической деятельности, участие в совершенствовании системы государственного управления и квазигосударственного сектора
299 490
002
Обеспечение предоставления статистической информации
-299 490
627
Агентство по защите и развитию конкуренции Республики Казахстан
38 074
001
Обеспечение деятельности уполномоченного органа по формированию государственной политики в области защиты конкуренции и ограничения монополистической деятельности