"ЭКСПО-2027 Белград" халықаралық көрмесіндегі секцияның Бас комиссарын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 4 шілдедегі № 509 қаулысы
"1928 жылғы 22 қарашадағы Халықаралық көрмелер туралы конвенцияны, оған 1948 жылғы 10 мамырдағы, 1966 жылғы 16 қарашадағы, 1972 жылғы 30 қарашадағы аттамаларды және оған 1982 жылғы 24 маусымдағы және 1988 жылғы 31 мамырдағы Түзетулерді ратификациялау туралы" Қазақстан Республикасының Заңымен ратификацияланған 1928 жылғы 22 қарашадағы Халықаралық көрмелер туралы конвенцияның 13-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "QazExpoCongress" ұлттық компаниясы" акционерлік қоғамы басқарма төрағасының бірінші орынбасары Дәулет Қуандықұлы Еркімбаев "ЭКСПО-2027 Белград" халықаралық көрмесіндегі секцияның Бас комиссары болып тағайындалсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов

О назначении Генерального комиссара секции на Международной выставке "ЭКСПО-2027 Белград"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 июля 2025 года № 509
В соответствии со статьей 13 Конвенции о международных выставках от 22 ноября 1928 года, ратифицированной Законом Республики Казахстан "О ратификации Конвенции о международных выставках от 22 ноября 1928 года, Протоколов к ней от 10 мая 1948 года, от 16 ноября 1966 года, от 30 ноября 1972 года и Поправок к ней от 24 июня 1982 года и 31 мая 1988 года", Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Назначить Генеральным комиссаром секции на Международной выставке "ЭКСПО-2027 Белград" Еркимбаева Даулета Куандыковича – первого заместителя председателя правления акционерного общества "Национальная компания "QazExpoCongress".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов