"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 3 шiлдедегi № 507 қаулысы.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 сәуірдегі № 387 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі туралы ережеде:
2-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) Министрліктің Мемлекеттік қазынашылық комитеті;";
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Министрлік мемлекеттік мекеме ұйымдық-құқықтық нысанындағы заңды тұлға болып табылады, оның нышандары мен айырым белгілері, Қазақстан Республикасының Мемлекеттік Елтаңбасы бейнеленген мөрлері және мемлекеттік тілде өз атауы жазылған мөртаңбалары, белгіленген үлгідегі бланкілері, Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қазынашылық органдарында шоттары болады.";
15-тармақта:
19) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"19) бюджеттік кредит беру, оған қызмет көрсету және оны өтеу, оның нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылуын бақылау;";
29-1) тармақша алып тасталсын;
33) тармақша алып тасталсын;
34) және 35) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"34) мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алудың және борыштың, экспортты қолдау жөніндегі мемлекет міндеттемелерінің, Қазақстан Республикасының Үкіметі мен жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша міндеттемелердің, мемлекет кепілгерлігінің тоқсан сайынғы мониторингін жүзеге асыру;
35) экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдіктер беру үшін бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органның қорытындысын әзірлеуге немесе түзетуге қойылатын талаптарды келісу;";
41), 42) және 43) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"41) есепке алу саясатын белгілеу;
42) шоттар жоспарын белгілеу;
43) бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің квазимемлекеттік сектордың ведомстволық бағынысты субъектілері қаржылық есептілігінің деректерімен жылдық шоғырландырылған қаржылық есептілікті жасау тәртібін белгілеу;";
44) тармақша алып тасталсын;
46) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"46) мемлекеттік мекемелерде бухгалтерлік есепке алуды жүргізу тәртібін белгілеу;";
47) тармақша алып тасталсын;
49), 50), 51), 52) және 53) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2025 года № 507.
Примечание ИЗПИ!
Введение в действие см. п. 2.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2008 года № 387 "О некоторых вопросах Министерства финансов Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
в Положении о Министерстве финансов Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 2:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) Комитет государственного казначейства Министерства;";
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Министерство является юридическим лицом в организационно-правовой форме государственного учреждения, имеет символы и знаки отличия, печати с изображением Государственного Герба Республики Казахстан и штампы со своим наименованием на государственном языке, бланки установленного образца, счета в органах государственного казначейства в соответствии с законодательством Республики Казахстан.";
в пункте 15:
подпункт 19) изложить в следующей редакции:
"19) предоставление, обслуживание и погашение бюджетного кредита, контроль за его использованием по целевому назначению;";
подпункт 29-1) исключить;
подпункт 33) исключить;
подпункты 34) и 35) изложить в следующей редакции:
"34) осуществление ежеквартального мониторинга государственного и гарантированного государством заимствования и долга, обязательств государства по поддержке экспорта, обязательств по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов, поручительств государства;
35) согласование требований к разработке или корректировке заключения центрального уполномоченного органа по бюджетной политике для предоставления государственных гарантий по поддержке экспорта;";
подпункты 41), 42) и 43) изложить в следующей редакции:
"41) установление учетной политики;
42) установление плана счетов;
43) установление порядка составления годовой консолидированной финансовой отчетности администраторами бюджетных программ с данными финансовой отчетности подведомственных субъектов квазигосударственного сектора;";
подпункт 44) исключить;
подпункт 46) изложить в следующей редакции:
"46) установление порядка ведения бухгалтерского учета в государственных учреждениях;";
подпункт 47) исключить;
подпункты 49), 50), 51), 52) и 53) изложить в следующей редакции:

"49) бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің және республикалық бюджетті, облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетін, аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетті атқару жөніндегі уәкілетті органдардың бухгалтерлік есепті жүргізуге және қаржылық есептілікті жасауға уәкілетті лауазымды адамдарын сертификаттау тәртібін айқындау;
50) мемлекеттік мекемелерде түгендеуді жүргізу тәртібін белгілеу;
51) мемлекеттік мекемелер үшін бухгалтерлік құжаттама нысандарын белгілеу;
52) қаржылық есептілікті жасау мен ұсынудың нысандарын, кезеңділігін және тәртібін белгілеу;
53) бюджеттік бағдарламалар әкімшілері мен бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органдардың жылдық шоғырландырылған қаржылық есептілікті жасау тәртібін белгілеу;";
54), 55) және 56) тармақшалар алып тасталсын;
89) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"89) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп мемлекеттік сектордың борыштық міндеттемелерінің жай-күйін жыл сайынғы бағалауды жүзеге асыру;";
94) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"94) мемлекеттік тапсырманы жоспарлау тәртібін айқындау;";
96) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"96) мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуден алатын, өз иелігінде қалатын ақша бойынша іс-шараларды ұйымдастыру және өткізу тәртібін, сондай-ақ республикалық немесе жергілікті бюджет есебінен ұсталатын, өткізуден түсетін ақшасы өзінің иелігінде қалатын мемлекеттік мекемелер тауарлары (жұмыстары, көрсетілетін қызметтері) тізбесінің сыныптауышын айқындау;";
127) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"127) республикалық бюджет туралы заң жобасын әзірлеу;";
133) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"133) бірыңғай бюджеттік сыныптаманы жасау;";
141) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"141) бюджет түсімдерін бюджеттердің деңгейлері, Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының, салықтық емес төлемдер есебінен қалыптастырылатын бюджеттен тыс қорлардың қолма-қол ақшаны бақылау шоттары және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында бөлу кестесін, тиісті мәслихаттың шешімімен белгіленетін кірістерді жергілікті бюджеттер арасында бөлу нормативтерін, сондай-ақ мұнай секторы ұйымдарының тізбесін бекіту;";
143), 144) және 145) тармақшалар алып тасталсын;
150) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"150) мемлекеттік қазынашылықта мемлекеттік мекемелердің шоттарын ашу, жүргізу және жабу тәртібін белгілеу;";
154) және 155) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

"49) определение порядка сертификации должностных лиц администраторов бюджетных программ и уполномоченных органов по исполнению республиканского бюджета, бюджета области, города республиканского значения, столицы, районного (города областного значения) бюджета, уполномоченных на ведение бухгалтерского учета и составление финансовой отчетности;
50) установление порядка проведения инвентаризации в государственных учреждениях;
51) установление форм бухгалтерской документации для государственных учреждений;
52) установление форм, периодичности и порядка составления и представления финансовой отчетности;
53) установление порядка составления годовой консолидированной финансовой отчетности администраторами бюджетных программ и местными уполномоченными органами по исполнению бюджета;";
подпункты 54), 55) и 56) исключить;
подпункт 89) изложить в следующей редакции:
"89) осуществление ежегодной оценки состояния долговых обязательств государственного сектора совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;";
подпункт 94) изложить в следующей редакции:
"94) определение порядка планирования государственного задания;";
подпункт 96) изложить в следующей редакции:
"96) определение порядка организации и реализации мероприятий по деньгам, получаемым государственными учреждениями от реализации товаров (работ, услуг), остающимся в их распоряжении, а также классификатора перечня товаров (работ, услуг) государственных учреждений, содержащихся за счет республиканского или местного бюджета, деньги от реализации которых остаются в их распоряжении;";
подпункт 127) изложить в следующей редакции:
"127) разработка проекта закона о республиканском бюджете;";
подпункт 133) изложить в следующей редакции:
"133) составление единой бюджетной классификации;";
подпункт 141) изложить в следующей редакции:
"141) утверждение таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов, контрольными счетами наличности Национального фонда Республики Казахстан, внебюджетных фондов, формируемых за счет неналоговых платежей, и бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза, нормативов распределения доходов между местными бюджетами, устанавливаемых решением соответствующего маслихата, а также перечня организаций нефтяного сектора;";
подпункты 143), 144) и 145) исключить;
подпункт 150) изложить в следующей редакции:
"150) установление порядка открытия, ведения и закрытия счетов государственных учреждений в государственном казначействе;";
подпункты 154) и 155) изложить в следующей редакции:

"154) нысаналы трансферттерді аудару, бөлінген нысаналы трансферттерді пайдалану есебінен қол жеткізілген түпкілікті нәтижелер туралы есепті жасау және ұсыну тәртібін, сондай-ақ бөлінген нысаналы трансферттерді пайдалану есебінен қол жеткізілген түпкілікті нәтижелер туралы есеп нысанын және жоғары тұрған бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттерге мониторинг жүргізу тәртібін айқындау;
155) мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын, сондай-ақ мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасы бойынша мемлекеттік міндеттемелер болған кезде оларды тіркеу тәртібін айқындау;";
167) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"167) мыналарды:
арнаулы мемлекеттік органдар бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша айқындайтын арнаулы мемлекеттік органдардың бюджетті атқару рәсімдерін;
білім беру саласындағы уәкілетті орган бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша айқындайтын білім беру саласындағы пилоттық ұлттық жобаны іске асыру кезінде бюджеттің атқарылу рәсімдерін қоспағанда, бюджеттің қазынашылық атқарылуы рәсімдерін айқындау және оларға кассалық қызмет көрсету;";
169) тармақша алып тасталсын;
248) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"248) бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттерін айқындау және оларды бюджеттік бағдарламалардың әкімшілеріне жеткізу;";
249), 250) және 251) тармақшалар алып тасталсын;
253) және 254) тармақшалар алып тасталсын;
260) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"260) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша мемлекеттік қарыздарды тарту есебінен іске асырылатын институционалдық жобаларды жоспарлау және іске асыру тәртібін айқындау;";
262), 263) және 264) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"262) бюджетті жоспарлау және атқару сатысында азаматтық бюджетті жасау, ұсыну және жариялау тәртібін айқындау;
263) бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің болжамды шоғырландырылған қаржылық есептілігін жасау тәртібін айқындау;
264) республикалық бюджет немесе облыстық бюджет, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеті бойынша болжамды шоғырландырылған қаржылық есептілікті жасау тәртібін айқындау;";
376) тармақша алып тасталсын;
385) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"385) есепті қаржы жылы үшін республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және оны Қазақстан Республикасының Үкіметіне, мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органға және мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарына ұсыну;";
462) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"462) бекітуге жатпайтын жергілікті бюджеттер бойынша шоғырландырылған қаржылық есептілікті, мемлекеттік бюджеттің шоғырландырылған қаржылық есептілігін жасау;";
469), 470), 471) және 472) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

"154) определение порядка перечисления целевых трансфертов, составления и представления отчета о конечных результатах, достигнутых за счет использования выделенных целевых трансфертов, а также формы отчета о конечных результатах, достигнутых за счет использования выделенных целевых трансфертов, и порядка проведения мониторинга целевых трансфертов, выделенных из вышестоящего бюджета;
155) определение порядка регистрации договоров государственно-частного партнерства, а также государственных обязательств по проекту государственно-частного партнерства, при их наличии;";
подпункт 167) изложить в следующей редакции:
"167) определение процедур казначейского исполнения бюджета и их кассовое обслуживание, за исключением:
процедур исполнения бюджета специальными государственными органами, которые определяются специальными государственными органами по согласованию с центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета;
процедур исполнения бюджета при реализации пилотного национального проекта в области образования, которые определяются уполномоченным органом в области образования по согласованию с центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета;";
подпункт 169) исключить;
подпункт 248) изложить в следующей редакции:
"248) определение лимитов расходов администраторов бюджетных программ и доведение их до администраторов бюджетных программ;";
подпункты 249), 250) и 251) исключить;
подпункты 253) и 254) исключить;
подпункт 260) изложить в следующей редакции:
"260) определение порядка планирования и реализации институциональных проектов, реализуемых за счет привлечения государственных займов, по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;";
подпункты 262), 263) и 264) изложить в следующей редакции:
"262) определение порядка составления, представления и публикации гражданского бюджета на стадиях планирования и исполнения бюджета;
263) определение порядка составления прогнозной консолидированной финансовой отчетности администратора бюджетных программ;
264) определение порядка составления прогнозной консолидированной финансовой отчетности по республиканскому бюджету или областному бюджету, бюджету города республиканского значения, столицы;";
подпункт 376) исключить;
подпункт 385) изложить в следующей редакции:
"385) составление и представление годового отчета об исполнении республиканского бюджета за отчетный финансовый год в Правительство Республики Казахстан, центральный уполномоченный орган по государственному планированию и органы государственного аудита и финансового контроля;";
подпункт 462) изложить в следующей редакции:
"462) составление консолидированной финансовой отчетности по местным бюджетам, консолидированной финансовой отчетности государственного бюджета, которые не подлежат утверждению;";
подпункты 469), 470), 471) и 472) изложить в следующей редакции:

"469) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бюджетке түсетін түсімдердің толық және уақтылы есепке жатқызылуын қамтамасыз ету жөніндегі іс-шаралар кешенін жүргізу;
470) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына жіберілетін түсімдерді есепке жатқызу және оларды Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіндегі шоттарына аудару (Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шоты);
471) республикалық, жергілікті бюджеттер, Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры, салықтық емес төлемдер есебінен қалыптастырылатын бюджеттен тыс қорлар және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында түсімдерді бөлу;
472) Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің бюджеттері арасында белгіленген нормативтер бойынша бөлінген түсімдерді есепке жатқызу және оларды Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер үшін Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкінде ашылған шоттарға (Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің қолма-қол ақшаны бақылау шоты) аудару;";
479) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"479) мемлекеттік кірістер органдарының төлем тапсырмалары негізінде бірыңғай бюджеттік сыныптаманың бюджетке түсетін түсімдер сыныптамасының кодтары бойынша түсімдердің артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан, Арнаулы мемлекеттік қордан қайтаруды және (немесе) есепке жатқызуды жүзеге асыру;";
481) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"481) өтімділікті басқару;";
482) тармақша алып тасталсын;
489) тармақша алып тасталсын;
601) тармақшаның төртінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"мемлекеттік-жекешелік әріптестікті іске асыру, бюджеттік кредиттер беру, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелердің, оның ішінде мемлекеттік кепілдіктер мен мемлекет кепілгерліктерінің орындалуын қаржыландыру мақсаттары үшін объектілерді беру шарттары мен рәсімдерін сақтаудың, сондай-ақ оларды пайдаланудың;";
643-2) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"643-2) ұлттық қаржылық есептiлiк стандарттарын әзiрлеу және бекiту;";
679) және 680) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"679) республикалық меншікке жататын мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектілерінің мониторингін өз құзыреті шегінде жүзеге асыру және мониторинг нәтижелерін мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органға жіберу;
680) мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттары негізінде құрылған объектілерді республикалық меншікке қабылдау;";
681) тармақша алып тасталсын;
682) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"682) республикалық меншікке жататын мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектілері бойынша жасалған шарттардың тізілімін жүргізу;";
731-2) тармақша алып тасталсын;
745) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"745) мемлекеттік кепілдік беру тәртібін және нысанын айқындау;";
747), 748) және 749) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:

469) проведение в соответствии с законодательством Республики Казахстан комплекса мероприятий по обеспечению полноты и своевременности зачисления поступлений в бюджет;
470) зачисление поступлений, направляемых в Национальный фонд Республики Казахстан, и их перевод на счета Правительства Республики Казахстан в Национальном Банке Республики Казахстан (контрольный счет наличности Национального фонда Республики Казахстан);
471) распределение поступлений между республиканским, местными бюджетами, Национальным фондом Республики Казахстан, внебюджетными фондами, формируемыми за счет неналоговых платежей, и бюджетами государств - членов Евразийского экономического союза;
472) зачисление поступлений, распределенных по установленным нормативам между бюджетами государств – членов Евразийского экономического союза, и перевод их на счета, открытые в Национальном Банке Республики Казахстан для государств – членов Евразийского экономического союза (контрольный счет наличности государств – членов Евразийского экономического союза);";
подпункт 479) изложить в следующей редакции:
"479) осуществление возврата из бюджета, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, Специального государственного фонда и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм поступлений по кодам классификации поступлений в бюджет единой бюджетной классификации на основании платежных поручений органов государственных доходов;";
подпункт 481) изложить в следующей редакции:
"481) управление ликвидностью;";
подпункт 482) исключить;
подпункт 489) исключить;
абзац четвертый подпункта 601) изложить в следующей редакции:
"соблюдения условий и процедур передачи объектов для целей реализации государственно-частного партнерства, предоставления бюджетных кредитов, финансирования исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе государственных гарантий и поручительств государства, а также их использования;";
подпункт 643-2) изложить в следующей редакции:
"643-2) разработка и утверждение национальных стандартов финансовой отчетности;";
подпункты 679) и 680) изложить в следующей редакции:
"679) осуществление мониторинга объектов государственно-частного партнерства, относящихся к республиканской собственности, в пределах своей компетенции и направление результатов мониторинга в центральный уполномоченный орган по государственному планированию;
680) принятие созданных на основе договоров государственно-частного партнерства объектов в республиканскую собственность;";
подпункт 681) исключить;
подпункт 682) изложить в следующей редакции:
"682) ведение реестра заключенных договоров по объектам государственно-частного партнерства, относящимся к республиканской собственности;";
подпункт 731-2) исключить;
подпункт 745) изложить в следующей редакции:
"745) определение порядка и формы предоставления государственной гарантии;";
подпункты 747), 748) и 749) изложить в следующей редакции:

"747) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша экспортты қолдау бойынша мемлекет кепілдік берген міндеттеменің мониторингін жүзеге асыру тәртібін айқындау;
748) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдігі бар Қазақстанның Экспорттық-кредиттік агенттігінің қаржылық жай-күйін мониторингтеуді жүзеге асыру тәртібін айқындау;
749) мемлекеттік-жекешелік әріптестік шарттарын тіркеу тәртібін айқындау;";
758-12) және 758-13) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"758-12) "Астана" халықаралық қаржы орталығының аумағында айналысқа жіберу үшін ұлттық валютада мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару және Қазақстан Республикасының экология заңнамасына сәйкес "жасылға" жатқызылған жобаларды қаржыландыру үшін Қазақстан Республикасының заңнамалық актісінде айқындалған ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының халықаралық қаржы ұйымдарынан қарыз алу тәртібін әзірлеу;
758-13) Қазақстан Республикасының заңнамалық актісінде айқындалған ерекше мәртебесі бар республикалық маңызы бар қаланың жергілікті атқарушы органының Қазақстан Республикасының экология заңнамасына сәйкес "жасылға" жатқызылған жобаларды қаржыландыру үшін халықаралық қаржы ұйымдарынан сыртқы мемлекеттік қарыздарының шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын келісу;";
758-41) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"758-41) Республикалық бюджеттен берілген кредиттерді, сондай-ақ мемлекет кепілдік берген қарыздар шеңберінде республикалық бюджеттен оқшауландырылған қаражатты қайтару және қайта құрылымдау жөніндегі комиссияның құрамы мен ережесін бекіту;";
758-45) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"758-45) облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының ішкі нарықта айналысқа жіберу үшін мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару шарттарын, көлемін және нысаналы мақсатын айқындау;";
759) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"759) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрі айқындайтын Қарулы Күштер мемлекеттік мекемелерінің өздерінің жарғылық мақсаттарына сәйкес келетін және өздерінің негізгі қызметіне жатпайтын қызметтерді көрсету және осындай көрсетілетін қызметтерді өткізуден түскен ақшаны пайдалану тәртібін келісу;";
мынадай мазмұндағы 760), 761), 762), 763), 764), 765), 766), 767), 768), 769), 770), 771), 772), 773), 774), 775), 776), 777), 778), 779), 780), 781), 782), 783), 784), 785), 786), 787), 788), 789), 790), 791), 792), 793), 794), 795), 796), 797), 798), 799), 800), 801), 802), 803), 804), 805), 806), 807), 808), 809), 810), 811), 812), 813), 814), 815), 816), 817), 818), 819), 820), 821), 822), 823), 824), 825), 826), 827), 828), 829), 830), 831), 832), 833), 834), 835), 836), 837), 838), 839), 840), 841), 842), 843), 844), 845), 846), 847), 848), 849), 850), 851), 852), 853), 854), 855), 856), 857), 858), 859), 860), 861), 862), 863), 864), 865), 866), 867), 868), 869), 870), 871), 872), 873), 874), 875), 876), 877), 878), 879), 880), 881), 882), 883), 884), 885), 886), 887), 888), 889), 890), 891), 892), 893), 894), 895), 896), 897), 898), 899), 900), 901), 902), 903), 904), 905), 906), 907), 908), 909), 910), 911), 912), 913), 914), 915), 916), 917), 918), 919), 920) 921), 922), 923), 924), 925), 926), 927), 928), 929), 930), 931), 932), 933), 934), 935), 936), 937), 938), 939), 940), 941), 942), 943), 944), 945) және 946) тармақшалармен толықтырылсын:

"747) определение порядка осуществления мониторинга гарантированного государством обязательства по поддержке экспорта по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
748) определение по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике порядка осуществления мониторинга финансового состояния Экспортно-кредитного агентства Казахстана, которое имеет государственную гарантию по поддержке экспорта;
749) определение порядка регистрации договоров государственно-частного партнерства;";
подпункты 758-12) и 758-13) изложить в следующей редакции:
"758-12) разработка порядка выпуска государственных ценных бумаг в национальной валюте для обращения на территории Международного финансового центра "Астана" и заимствование у международных финансовых организаций местным исполнительным органом города республиканского значения с особым статусом, определенным законодательным актом Республики Казахстан, для финансирования проектов, отнесенных к "зеленым" согласно экологическому законодательству Республики Казахстан;
758-13) согласование условий, объема и целевого назначения внешних государственных займов местного исполнительного органа города республиканского значения с особым статусом, определенным законодательным актом Республики Казахстан, у международных финансовых организаций для финансирования проектов, отнесенных к "зеленым" согласно экологическому законодательству Республики Казахстан;";
подпункт 758-41) изложить в следующей редакции:
"758-41) утверждение состава и положения Комиссии по возврату и реструктуризации кредитов, выданных из республиканского бюджета, а также средств, отвлеченных из республиканского бюджета в рамках гарантированных государством займов;";
подпункт 758-45) изложить в следующей редакции:
"758-45) определение условий, объема и целевого назначения выпуска государственных ценных бумаг для обращения на внутреннем рынке местным исполнительным органом области, города республиканского значения, столицы;";
подпункт 759) изложить в следующей редакции:
"759) согласование порядка оказания государственными учреждениями Вооруженных Сил услуг, соответствующих их уставным целям и не относящихся к их основной деятельности, и использования денег от реализации таких услуг, определяемого Министром обороны Республики Казахстан;";
дополнить подпунктами 760), 761), 762), 763), 764), 765), 766), 767), 768), 769), 770), 771), 772), 773), 774), 775), 776), 777), 778), 779), 780), 781), 782), 783), 784), 785), 786), 787), 788), 789), 790), 791), 792), 793), 794), 795), 796), 797), 798), 799), 800), 801), 802), 803), 804), 805), 806), 807), 808), 809), 810), 811), 812), 813), 814), 815), 816), 817), 818), 819), 820), 821), 822), 823), 824), 825), 826), 827), 828), 829), 830), 831), 832), 833), 834), 835), 836), 837), 838), 839), 840), 841), 842), 843), 844), 845), 846), 847), 848), 849), 850), 851), 852), 853), 854), 855), 856), 857), 858), 859), 860), 861), 862), 863), 864), 865), 866), 867), 868), 869), 870), 871), 872), 873), 874), 875), 876), 877), 878), 879), 880), 881), 882), 883), 884), 885), 886), 887), 888), 889), 890), 891), 892), 893), 894), 895), 896), 897), 898), 899), 900), 901), 902), 903), 904), 905), 906), 907), 908), 909), 910), 911), 912), 913), 914), 915), 916), 917), 918), 919), 920) 921), 922), 923), 924), 925), 926), 927), 928), 929), 930), 931), 932), 933), 934), 935), 936), 937), 938), 939), 940), 941), 942), 943), 944), 945) и 946) следующего содержания:

"760) Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервін Қазақстан Республикасы Президентінің бастамаларына бөлу тәртібін әзірлеу;
761) халық қатысатын бюджетті іске асыру тәртібін айқындау;
762) мемлекеттік "жасыл" облигацияларды шығару, орналастыру, айналысқа жіберу, қызмет көрсету және өтеу тәртібін әзірлеу;
763) мемлекеттік қаржы статистикасы жөніндегі есепті жасау, уәкілетті мемлекеттік органдардың өзара іс-қимыл жасау және ақпаратты ұсыну тәртібін айқындау және бекіту;
764) блоктық бюджеттеуді іске асыру (ендіру) қағидаларын, блоктық бюджеттеуге қатысатын мемлекеттік және жергілікті атқарушы органдар тізбесін әзірлеу;
765) Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен және қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органмен келісу бойынша бірыңғай қазынашылық шоттан уақытша бос бюджет ақшасын орналастыру тәртібін әзірлеу;
766) салық саясаты саласындағы орталық уәкілетті органға салық төлеушілер қолданған салықтық жеңілдіктердің көлемі және олардың бюджетке түсетін түсімдерге әсері туралы мәліметтерді ұсыну;
767) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 133 және 134-баптарына сәйкес жасалатын жылдық шоғырландырылған қаржылық есептілікті жариялауды қамтамасыз ету;
768) Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан республикалық бюджетке тартылатын кепілдендірілген трансферттің ай сайынғы көлемінің мөлшерін Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен келісілген тәртіппен белгілеу;
769) тиісті бюджеттің қолма-қол ақшаны бақылау шотында қолма-қол ақшаның профициті болжанған жағдайда, уақытша бос бюджет ақшасының көлемін айқындау;
770) бірыңғай қазынашылық шоттағы ақша қалдығына күнделікті сыйақыны республикалық бюджет кірісінің есебіне жатқызу;
771) квазимемлекеттік сектор субъектілерінің сыйақы алу мақсатында уақытша бос бюджет қаражатын Ұлттық пошта операторындағы және (немесе) екінші деңгейдегі банктердегі депозиттерге және басқа да қаржы құралдарына орналастыруын келісу;
772) қазынашылық мониторинг нәтижелерін жариялауды қамтамасыз ету;
773) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 110-бабына сәйкес ағымдағы бақылауды жүзеге асыру барысында қазынашылық мониторингті жүзеге асыру;
774) бюджеттің қазынашылық атқарылуын қамтамасыз ету;
775) мемлекеттік мүлік тізілімінде мемлекеттік кәсіпорындар, мемлекет бақылайтын акционерлік қоғамдар мен жауапкершілігі шектеулі серіктестіктер, оның ішінде мемлекет акционері болып табылатын ұлттық басқарушы холдингтер, ұлттық холдингтер, ұлттық компаниялар бөлінісінде сыртқы және ішкі қарыз алу құрылымы туралы мәліметтерді есепке алуды және бақылауды қамтамасыз ету;

"760) разработка порядка распределения резерва Правительства Республики Казахстан на инициативы Президента Республики Казахстан, устанавливаемого Правительством Республики Казахстан;
761) определение порядка реализации бюджета народного участия;
762) разработка порядка выпуска, размещения, обращения, обслуживания и погашения государственных "зеленых" облигаций;
763) определение и утверждение порядка составления отчета по статистике государственных финансов, взаимодействия уполномоченных государственных органов и предоставления информации;
764) разработка правил реализации (внедрения) блочного бюджетирования, перечня государственных и местных исполнительных органов, участвующих в блочном бюджетировании;
765) разработка порядка размещения временно свободных бюджетных денег с единого казначейского счета по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан и уполномоченным органом по регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций, определяемого Правительством Республики Казахстан;
766) предоставление в центральный уполномоченный орган в области налоговой политики сведений об объеме примененных налогоплательщиками налоговых льгот и их влияния на поступления в бюджет;
767) обеспечение публикации годовой консолидированной финансовой отчетности, составляемой в соответствии со статьями 133 и 134 Бюджетного кодекса Республики Казахстан;
768) установление размера привлекаемого ежемесячного объема гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан и согласованном с Национальным Банком Республики Казахстан;
769) определение объема временно свободных бюджетных денег в случае прогноза профицита наличности на контрольном счете наличности соответствующего бюджета;
770) зачисление в доход республиканского бюджета ежедневного вознаграждения на остаток денег, находящихся на едином казначейском счете;
771) согласование размещения временно свободных бюджетных средств на депозитах у Национального оператора почты и (или) в банках второго уровня и других финансовых инструментах субъектами квазигосударственного сектора с целью получения вознаграждений;
772) обеспечение публикации результатов казначейского мониторинга;
773) осуществление казначейского мониторинга в ходе осуществления текущего контроля в соответствии со статьей 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан;
774) обеспечение казначейского исполнения бюджета;
775) обеспечение учета и контроля в реестре государственного имущества сведений о структуре внешнего и внутреннего заимствования в разрезе государственных предприятий, контролируемых государством акционерных обществ и товариществ с ограниченной ответственностью, в том числе национальных управляющих холдингов, национальных холдингов, национальных компаний, акционером которых является государство;

776) Мемлекеттік активтер мен квазимемлекеттік секторды басқару жөніндегі ұлттық баяндаманы жариялауды қамтамасыз ету;
777) бюджет процесін ақпараттандыру объектілеріне өкілді органдар мен мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарының қолжетімділігін қамтамасыз ету тәртібін айқындау;
778) бюджет процесін ақпараттандыру объектілерінің стандарттары мен оларға қойылатын талаптарды әзірлеу және бекіту;
779) бірыңғай бюджеттік сыныптаманы жасау және оған өзгерістер мен толықтырулар енгізу тәртібін айқындау;
780) бюджет шығыстарының экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің құрылымын әзірлеу және бекіту;
781) тиісті саланың (аяның) орталық уәкілетті органдары айқындайтын зерттеулердің, консалтингтік көрсетілетін қызметтердің құнын белгілеу тәртібін келісу;
782) әлеуметтік медициналық сақтандыру қорын қоспағанда, заңды тұлғалардың трансферттерді пайдалануы туралы есептілікті жасау тәртібін, оны ұсыну нысандары мен мерзімдерін, сондай-ақ заңды тұлғалардың трансферттерді пайдалану барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды айқындау;
783) орталық мемлекеттік органдар айқындайтын бюджеттік субсидияларды төлеу тәртібін келісу;
784) тиісті саланың (аяның) орталық уәкілетті органы айқындайтын лизинг шарты шеңберінде жүзеге асырылатын күрделі шығыстардың құнын және нысанасын белгілеу тәртібін келісу;
785) тиісті орталық мемлекеттік органдар айқындайтын бөлінетін бюджеттік бағдарламаларды бөлу тәртібін келісу;
786) тиісті саланың (аяның) орталық уәкілетті органдары айқындайтын мемлекеттік тапсырманың құнын белгілеу тәртібін келісу;
787) орындауға республикалық бюджет жобасында бюджет қаражаты көзделетін мемлекеттік тапсырмалар туралы жиынтық ақпаратты қалыптастыру және оны республикалық бюджет туралы заң жобасына қоса берілетін материалдардың құрамына енгізу;
788) мемлекеттік тапсырманы орындау және мемлекеттік тапсырманың орындалуы туралы есептілікті жасау тәртібін, оны ұсыну нысандары мен мерзімдерін, сондай-ақ мемлекеттік тапсырманың орындалу барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды айқындау;
789) бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органмен бюджеттік бағдарламалардың әкімшілерімен бірлесіп қаржы жылының қорытындысы бойынша резервтердің пайдаланылуы туралы есептерді қалыптастыру;
790) резервтердің пайдаланылуы туралы есептерді қалыптастыру және оларды жариялау тәртібін айқындау;
791) мемлекеттік органның басшысы мемлекеттік органның қолданыстағы даму жоспары аяқталатын жылдың 30 желтоқсанынан кешіктірмей бекітетін мемлекеттік органның даму жоспарының жобасын келісу;

776) обеспечение публикации Национального доклада по управлению государственными активами и квазигосударственным сектором;
777) определение порядка обеспечения доступа представительным органам и органам государственного аудита и финансового контроля к объектам информатизации бюджетного процесса;
778) разработка и утверждение стандартов и требований к объектам информатизации бюджетного процесса;
779) определение порядка составления и внесения изменений и дополнений в единую бюджетную классификацию;
780) разработка и утверждение структуры специфик экономической классификации расходов бюджета;
781) согласование порядка установления стоимости исследований, консалтинговых услуг, определяемого центральными уполномоченными органами соответствующей отрасли (сферы);
782) определение порядка составления отчетности об использовании трансфертов юридическими лицами, форм и сроков ее представления, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования трансфертов юридическими лицами, за исключением фонда социального медицинского страхования;
783) согласование порядка выплаты бюджетных субсидий, определяемого центральными государственными органами;
784) согласование порядка установления стоимости и предмета капитальных расходов, осуществляемых в рамках договора лизинга, определяемого центральным уполномоченным органом соответствующей отрасли (сферы);
785) согласование порядка распределения распределяемых бюджетных программ, определяемого соответствующими центральными государственными органами;
786) согласование порядка установления стоимости государственного задания, определяемого центральными уполномоченными органами соответствующей отрасли (сферы);
787) формирование сводной информации о государственных заданиях, на выполнение которых предусматриваются бюджетные средства в проекте республиканского бюджета, и включение в состав материалов, прилагаемых к проекту закона о республиканском бюджете;
788) определение порядка выполнения государственного задания и составления отчетности о выполнении государственного задания, форм и сроков ее представления, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах выполнения государственного задания;
789) формирование с местным уполномоченным органом по исполнению бюджета отчетов об использовании резервов по итогам финансового года совместно с администраторами бюджетных программ;
790) определение порядка формирования отчетов об использовании резервов и их публикации;
791) согласование проекта плана развития государственного органа, утверждаемого руководителем государственного органа, не позднее 30 декабря года завершения действующего плана развития государственного органа;

792) республикалық бюджет туралы заң жобасын қосымшаларымен бірге, республикалық бюджет туралы заңды қосымшаларымен бірге, Қазақстан Республикасы Президентінің алдағы қаржы жылының бірінші тоқсанына арналған республикалық қаржы жоспары туралы жарлығын қосымшаларымен бірге, азаматтық бюджетті, шығыстарға шолу жүргізу қорытындысы бойынша тұжырымдар мен ұсынымдарды жариялауды қамтамасыз ету;
793) мемлекеттік қаржының жай-күйі туралы мәліметтерді, азаматтық бюджетті, шоғырландырылған, мемлекеттік, республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуы туралы ай сайынғы есепті, республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын қалыптастыру және пайдалану туралы жылдық есепті, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорын сенімгерлік басқару нәтижелері және аудит жүргізу нәтижелері бойынша жылдық қаржылық есептілікті, мемлекеттік борыштың, квазимемлекеттік борыштың, мемлекет кепілдік берген борыштың ағымдағы жай-күйі, мемлекеттік борышты өтеу есебіне төленген ақша сомасы, берілген мемлекеттік кепілдіктер және экспортты қолдау жөніндегі мемлекеттік кепілдіктер, мемлекеттің кепілдіктері мен экспортты қолдау жөніндегі мемлекеттің кепілдіктері бойынша төленген ақша сомасы туралы статистикалық ақпарат нысанындағы мәліметтерді, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді, мемлекеттік сектордың борыштық міндеттемелерінің жай-күйін жыл сайынғы бағалауды, Қазақстан Республикасының мемлекеттік қаржы статистикасы жөніндегі есепті жариялауды қамтамасыз ету;
794) шығыстарға шолуды оның мақсаты мен тақырыбына қарай жүргізу;
795) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 86, 87, 90, 91, 95, 96, 119 – 128 және 153-баптарына сәйкес сыртқы мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау уәкілетті органдарымен өзара іс-қимыл жасау;
796) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша мемлекеттік қаржының жай-күйін мониторингтеуді және ол туралы мәліметтер қалыптастыруды жүзеге асыру тәртібін айқындау;
797) орталық салалық мемлекеттік органдармен, жергілікті атқарушы органдармен және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен бірлесіп мемлекеттік қаржының жай-күйін мониторингтеуді және ол туралы мәліметтер қалыптастыруды жүзеге асыру;
798) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп Қазақстан Республикасының ұзақ мерзімді даму болжамын әзірлеу;
799) салықтық және салықтық емес түсімдерді қамтамасыз ету және әкімшілендіру;
800) бюджеттік кредиттерді өтеуден түсетін түсімдерді айқындау;
801) мемлекеттік мүлікті басқару жөніндегі орталық уәкілетті органмен немесе бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органмен бірлесіп мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдерді айқындау;

792) обеспечение публикации проекта закона о республиканском бюджете с приложениями, закона о республиканском бюджете с приложениями, указа Президента Республики Казахстан о республиканском финансовом плане на первый квартал предстоящего финансового года с приложениями, гражданского бюджета, выводов и рекомендаций по итогам проведения обзора расходов;
793) обеспечение публикации сведений о состоянии государственных финансов, гражданского бюджета, ежемесячного отчета об исполнении консолидированного, государственного, республиканского и местных бюджетов, годового отчета об исполнении республиканского бюджета, годового отчета о формировании и использовании Национального фонда Республики Казахстан, годовой финансовой отчетности по результатам доверительного управления Национальным фондом Республики Казахстан и результатам проведения аудита, сведений в форме статистической информации о текущем состоянии государственного долга, квазигосударственного долга, гарантированного государством долга, сумме денег, выплаченных в счет погашения государственного долга, выданных государственных гарантиях и государственных гарантиях по поддержке экспорта, сумме денег, выплаченных по гарантиям государства и гарантиям государства по поддержке экспорта, государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, ежегодной оценки состояния долговых обязательств государственного сектора, отчета по статистике государственных финансов Республики Казахстан;
794) проведение обзора расходов в зависимости от его цели и темы;
795) взаимодействие с уполномоченными органами внешнего государственного аудита и финансового контроля в соответствии со статьями 86, 87, 90, 91, 95, 96, 119128 и 153 Бюджетного кодекса Республики Казахстан;
796) определение порядка осуществления мониторинга и формирования сведений о состоянии государственных финансов по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
797) осуществление мониторинга и формирования сведений о состоянии государственных финансов совместно с центральными отраслевыми государственными органами, местными исполнительными органами и Национальным Банком Республики Казахстан;
798) разработка долгосрочного прогноза развития Республики Казахстан совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
799) обеспечение и администрирование налоговых и неналоговых поступлений;
800) определение поступлений от погашения бюджетных кредитов;
801) определение поступлений от продажи финансовых активов государства совместно с центральным уполномоченным органом по управлению государственным имуществом или местным уполномоченным органом по исполнению бюджета;

802) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен немесе бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органмен бірлесіп қарыздар түсімдерін айқындау;
803) төлемдердің, алымдардың, баждардың, айыппұлдардың және басқа да төлемдердің республикалық немесе жергілікті бюджетке уақтылы әрі толық түсуін қамтамасыз ету, олардың түсуіне, түсімдердің артық (қате) төленген сомаларының қайтарылуына немесе олардың берешектерді өтеу есебінен бюджетке есепке жатқызылуына бюджеттік мониторингті жүзеге асыру;
804) салықтық емес түсімдер бөлінісінде республикалық бюджетке, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына, Жәбірленушілерге өтемақы қорына, Арнаулы мемлекеттік қорға түсетін салықтық емес түсімдер жөніндегі уәкілетті органдар және негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдерді, трансферттерді, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларын, мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдерді, қарыздарды алуға жауапты және олардың түсуін бақылауды жүзеге асыратын уәкілетті мемлекеттік органдар тізбесін айқындау;
805) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен, қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органмен және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен бірлесіп кезекті жоспарлы кезеңге арналған республикалық бюджет туралы заң жобасын әзірлеу кезінде бюджеттік тәуекелдер туралы жыл сайынғы талдамалық есепті қалыптастыру тәртібін айқындау;
806) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен, қаржы нарығы мен қаржы ұйымдарын мемлекеттік реттеу, бақылау және қадағалау жөніндегі уәкілетті органмен және Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен бірлесіп олар айқындаған тәртіппен кезекті жоспарлы кезеңге арналған республикалық бюджет туралы заң жобасын әзірлеу кезінде бюджеттік тәуекелдер туралы жыл сайынғы талдамалық есепті қалыптастыру;
807) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп акцияларының мемлекеттік пакеттері (жарғылық капиталға қатысу үлестері) республикалық меншікте болатын мемлекеттік кәсіпорындарға, акционерлік қоғамдарға, жауапкершілігі шектеулі серіктестіктерге қатысты Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 56-бабының 2-тармағында көрсетілген төлемдер мөлшерін азайту немесе түсімдерді төлеуден босату тәртібі мен тізбесін айқындау;
808) жер қойнауын пайдалану, мұнай келісімшарттарын жасау және орындау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыруды жүзеге асыратын құзыретті органмен бірлесіп ағымдағы қаржы жылының желтоқсанында келесі қаржы жылына арналған мұнай секторы ұйымдарының тізбесін бекіту;

802) определение поступления займов совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике или местным уполномоченным органом по исполнению бюджета;
803) обеспечение своевременного и полного поступления в республиканский или местный бюджет плат, сборов, пошлин, штрафов и других платежей, осуществление бюджетного мониторинга за их поступлением, возвратом излишне (ошибочно) уплаченных сумм поступлений или их зачетом в счет погашения задолженностей в бюджет;
804) определение перечня уполномоченных органов по неналоговым поступлениям в республиканский бюджет, Национальный фонд Республики Казахстан, Фонд компенсации потерпевшим, Специальный государственный фонд и уполномоченных государственных органов, ответственных за взимание и осуществляющих контроль за поступлениями от продажи основного капитала, трансфертов, сумм погашения бюджетных кредитов, от продажи финансовых активов государства, займов в разрезе неналоговых поступлений;
805) определение порядка ежегодного формирования аналитического отчета о бюджетных рисках при разработке проекта закона о республиканском бюджете на очередной плановый период совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике, уполномоченным органом по государственному регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций и Национальным Банком Республики Казахстан;
806) ежегодное формирование аналитического отчета о бюджетных рисках при разработке проекта закона о республиканском бюджете на очередной плановый период совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике, уполномоченным органом по государственному регулированию, контролю и надзору финансового рынка и финансовых организаций и Национальным Банком Республики Казахстан в порядке, определенном ими;
807) определение порядка и перечня уменьшения размера выплат или освобождения от уплаты поступлений, указанных в пункте 2 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, в отношении государственных предприятий, акционерных обществ, товариществ с ограниченной ответственностью, государственные пакеты акций (доли участия в уставном капитале) которых находятся в республиканской собственности, совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
808) утверждение перечня организаций нефтяного сектора на следующий финансовый год в декабре текущего финансового года совместно с компетентным органом, осуществляющим реализацию государственной политики в сфере недропользования, заключения и исполнения нефтяных контрактов;

809) денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган әзірлейтін және бекітетін заңды тұлғаларға берілетін трансферттерді бөлу арқылы бюджеттен әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына шығыстарды жоспарлау, бюджет қаражатының пайдаланылуы туралы есептілік жасау тәртібін, оны ұсыну нысандары мен мерзімдерін, сондай-ақ бюджет қаражатының пайдаланылу барысы мен нәтижелері туралы берілетін ақпаратқа қойылатын талаптарды келісу;
810) заттай нормаларды әзірлеу және бекіту;
811) орталық мемлекеттік органдар әзірлейтін және бекітетін заттай нормаларды келісу;
812) бюджетті жоспарлауды ұйымдастыру және бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің және бюджетті жоспарлау жөніндегі уәкілетті органдардың қызметін үйлестіру;
813) тиісті бюджеттердің теңгерімділігін қамтамасыз ету;
814) бюджетті жоспарлау тәртібін айқындау;
815) бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттерін айқындау және жеткізу тәртібін бекіту;
816) бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік сұранымдарын қарау, лимиттерге және Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің талаптарына сәйкестігіне талдауды жүзеге асыру;
817) белгіленген лимит пен бюджеттік сұраным арасындағы алшақтықтарды жою үшін шаралар қабылдау, бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің бюджеттік сұранымына қорытындыны қалыптастыру;
818) бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік сұранымдарына қорытындыларды қалыптастыру және оларды Республикалық бюджет комиссиясының қарауына шығару;
819) тиісті бюджеттің бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бюджеттік бағдарламаларының паспорттары туралы біріктірілген жиынтық ақпаратты қалыптастыру;
820) республикалық бюджет жобасын Қазақстан Республикасы Үкіметінің, Қазақстан Республикасы Жоғары аудиторлық палатасының, Республикалық бюджет комиссиясының қарауына енгізу;
821) бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің ағымдағы әкімшілік шығыстары және ағымдағы қаржы жылына бекітілген (нақтыланған, түзетілген) республикалық бюджеттің өзге де шығыстары қамтылатын тұрақты сипаттағы шартсыз базалық шығыстар тізбесін қалыптастыру;
822) үш жылдық кезеңге арналған шығыстар сомаларын көрсете отырып, облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бөлінісінде тиісті бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) тізбесін қалыптастыру және оны жалпы сипаттағы нысаналы трансферттер көлемдеріне қосу үшін бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органға жіберу;
823) бюджеттік сұранымды жасау, ұсыну, қарау тәртібін айқындау;
824) жалпы сипаттағы трансферттерді аудару тәртібі мен кезеңділігін айқындау;

809) согласование порядка планирования расходов из бюджета в фонд социального медицинского страхования путем выделения трансфертов юридическим лицам, составления отчетности об использовании бюджетных средств, формы и сроки ее представления, а также требования к предоставляемой информации о ходе и результатах использования бюджетных средств, разрабатываемого и утверждаемого уполномоченным органом в области здравоохранения;
810) разработка и утверждение натуральных норм;
811) согласование натуральных норм, разрабатываемых и утверждаемых центральными государственными органами;
812) организация планирования бюджета и координация деятельности администраторов бюджетных программ и уполномоченных органов по планированию бюджета;
813) обеспечение сбалансированности соответствующих бюджетов;
814) определение порядка планирования бюджета;
815) утверждение порядка определения и доведения лимитов расходов администраторов бюджетных программ;
816) рассмотрение бюджетных запросов администраторов бюджетных программ, осуществление анализа на соответствие лимитам и требованиям Бюджетного кодекса Республики Казахстан;
817) принятие мер для устранения расхождений между установленным лимитом и бюджетным запросом, формирование заключения к бюджетному запросу администратора бюджетных программ;
818) формирование заключений к бюджетным запросам администраторов бюджетных программ и вынесение их на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии;
819) формирование агрегированной сводной информации о паспортах бюджетных программ администраторов бюджетных программ соответствующего бюджета;
820) внесение проекта республиканского бюджета на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан, Высшую аудиторскую палату Республики Казахстан, Республиканскую бюджетную комиссию;
821) формирование перечня безусловных базовых расходов постоянного характера, включающих текущие административные расходы администраторов бюджетных программ и иные расходы утвержденного (уточненного, скорректированного) республиканского бюджета на текущий финансовый год;
822) формирование перечня соответствующих бюджетных программ (подпрограмм) в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы с указанием сумм расходов на трехлетний период и направление его в центральный уполномоченный орган по бюджетной политике для включения в объемы целевых трансфертов общего характера;
823) определение порядка составления, представления, рассмотрения бюджетного запроса;
824) определение порядка и периодичности перечисления трансфертов общего характера;

825) тиісті орталық салалық мемлекеттік органдар әзірлейтін және бекітетін жергілікті бюджеттердің күрделі шығындары мен дамытуға арналған шығындарының болжамды көлемдерін қаржыландырудың салалық әдістемелерін келісу;
826) жоспарлы кезеңге арналған республикалық бюджетті әзірлеу;
827) Қазақстан Республикасы Президентінің кезекті қаржы жылының бірінші тоқсанына арналған республикалық қаржы жоспары туралы жарлығының жобасын, сондай-ақ оны іске асыру туралы Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулысының жобасын әзірлеу;
828) республикалық бюджет туралы заңды іске асыру туралы Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулыларының жобаларын әзірлеу;
829) Республикалық бюджет комиссиясының ұсынысын ескере отырып, нақтыланған республикалық бюджеттің жобасын жасау және оны Республикалық бюджет комиссиясының қарауына, одан кейін Қазақстан Республикасының мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы заңнамасына сәйкес нақтыланған республикалық бюджет жобасы шығыстарының негізгі бағыттары бойынша оған алдын ала бағалау жүргізу үшін Қазақстан Республикасының Жоғары аудиторлық палатасына енгізу;
830) республикалық бюджет туралы заңға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы заң жобасын жасау және оны Қазақстан Республикасының Үкіметіне қарауға ұсыну;
831) түсімдердің және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына, кезекті қаржы жылына арналған міндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу тәртібін айқындау;
832) Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 98-бабы 2-тармағының 2) тармақшасында көзделген жағдайда бекітілген (нақтыланған) республикалық бюджет көрсеткіштерінің өзгерістері туралы ақпаратты Қазақстан Республикасының Парламентіне ұсыну;
833) төтенше немесе соғыс жағдайындағы іс-шараларды қаржыландыру үшін бюджеттік бағдарламалар тізбесі мен көлемін жасау және оларды Республикалық бюджет комиссиясының қарауына енгізу;
834) Қазақстан Республикасы Президентінің төтенше мемлекеттік бюджет туралы жарлығының жобасын жасау;
835) мемлекеттік мекеменің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін, өз иелігінде қалатын ақша түсімдері мен шығыстарының жоспарын және мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін, өз иелігінде қалатын ақша түсімдері мен шығыстарының жиынтық жоспарын бекіту, ұсыну және орындау тәртібін айқындау;
836) республикалық бюджет түсімдері бойынша жиынтық жоспар жасау;
837) бюджеттің қазынашылық атқарылуы тәртібін айқындау;
838) бюджеттік бағдарламаның паспортында көзделген түпкілікті нәтижені сақтай отырып, бюджеттік бағдарлама бойынша шығыстардың жылдық көлемін өзгертпей, бір бюджеттік бағдарлама шегінде кіші бағдарламалар арасында, бір бюджеттік кіші бағдарлама шегінде іс-шаралар, жобалар, өңірлер арасында бюджет қаражатын қайта бөлу кезінде бюджеттік бағдарламаға (кіші бағдарламаға) өзгерістер мен толықтырулар енгізу тәртібі мен жағдайларын айқындау;

825) согласование отраслевых методик финансирования прогнозных объемов капитальных затрат и затрат на развитие местных бюджетов, разрабатываемых и утверждаемых соответствующими центральными отраслевыми государственными органами;
826) разработка республиканского бюджета на плановый период;
827) разработка проекта указа Президента Республики Казахстан о республиканском финансовом плане на первый квартал очередного финансового года, а также проекта постановления Правительства Республики Казахстан о его реализации;
828) разработка проектов постановлений Правительства Республики Казахстан о реализации закона о республиканском бюджете;
829) составление проекта уточненного республиканского бюджета с учетом предложения Республиканской бюджетной комиссии и внесение его на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии, затем в Высшую аудиторскую палату Республики Казахстан для проведения предварительной оценки проекта уточненного республиканского бюджета по основным направлениям его расходов в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственном аудите и финансовом контроле;
830) составление проекта закона о внесении изменений и дополнений в закон о республиканском бюджете и представление его на рассмотрение в Правительство Республики Казахстан;
831) определение порядка внесения изменений и дополнений в сводный план поступлений и финансирования по платежам, сводный план финансирования по обязательствам на очередной финансовый год;
832) предоставление информации об изменениях показателей утвержденного (уточненного) республиканского бюджета в Парламент Республики Казахстан в случаях, предусмотренных подпунктом 2) пункта 2 статьи 98 Бюджетного кодекса Республики Казахстан;
833) составление перечня и объемов бюджетных программ для финансирования мероприятий чрезвычайного или военного положения и внесение их на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии;
834) составление проекта указа Президента Республики Казахстан о чрезвычайном государственном бюджете;
835) определение порядка по утверждению, представлению и исполнению плана поступлений и расходов денег от реализации товаров (работ, услуг) государственного учреждения, остающихся в его распоряжении, и сводного плана поступлений и расходов денег от реализации государственными учреждениями товаров (работ, услуг), остающихся в их распоряжении;
836) составление сводного плана по поступлениям республиканского бюджета;
837) определение порядка казначейского исполнения бюджета;
838) определение порядка и случаев по внесению изменений и дополнений в бюджетную программу (подпрограмму) при перераспределении бюджетных средств в пределах одной бюджетной программы между подпрограммами, в пределах одной бюджетной подпрограммы между мероприятиями, проектами, регионами без изменения годового объема расходов по бюджетной программе с сохранением конечного результата, предусмотренного паспортом бюджетной программы;

839) міндеттемелер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, түсімдердің және төлемдер бойынша қаржыландырудың жиынтық жоспарын, бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің міндеттемелері мен төлемдері бойынша қаржыландыру жоспарларын, мемлекеттік мекемелердің міндеттемелері мен төлемдері бойынша жеке қаржыландыру жоспарларын жасау және жүргізу тәртібін белгілеу;
840) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындайтын мемлекет кепілгерліктерін беру немесе олардың көлемін ұлғайту үшін мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын, оның ішінде концессиялық жобаларды іріктеу тәртібін келісу;
841) қолма-қол ақшаны бақылау шоттарын ашу, жүргізу және жабу тәртібін белгілеу;
842) мемлекет кепілдік берген қарызды тартқан қарыз алушылардың шоттарын ашу, жүргізу және жабу тәртібін айқындау;
843) бюджетке түсетін түсімдерді ақшалай нысанда жүзеге асыру және бюджетке түсетін түсімдердің сыныптамасына сәйкес толық көлемде ұлттық валютамен бірыңғай қазынашылық шотқа есепке жатқызу тәртібін белгілеу;
844) Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен келісу бойынша мемлекеттік қазынашылық шоттарынан шетел валютасын қайта айырбастау тәртібін айқындау;
845) мемлекеттік мекемелердің, мемлекет кепілдік берген қарызды тартқан қарыз алушылардың мемлекеттік қазынашылықтағы шоттардан шетел валютасын қайта айырбастауы мен есепке жатқызуы тәртібін айқындау;
846) салықтық емес түсімдер бойынша уәкілетті органдардың төлеушілер бөлінісінде өздері әкімшілендіретін түсімдер туралы мәліметтерге қолжетімділігін қамтамасыз ету;
847) түсімдердің артық (қате) төленген сомаларын бюджеттен, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан, Жәбірленушілерге өтемақы қорынан, Арнаулы мемлекеттік қордан қайтару және (немесе) есепке жатқызу тәртібін белгілеу;
848) жоспарлы кезеңнің екінші және үшінші қаржы жылдары бюджетінің тұрақты сипаттағы шартсыз базалық шығыстары тізбесін қалыптастыру;
849) мерзімі үш жылдан асатын мемлекеттік сатып алу туралы шарттарды тіркеу тәртібін айқындау;
850) мемлекеттік мекемелердің және бюджеттік инвестицияларды іске асыру шеңберінде дербес білім беру ұйымдарының азаматтық-құқықтық мәмілелерін тіркеуді жүзеге асыру тәртібін айқындау;
851) бюджеттік операцияларды жүргізу кезінде төлемдер мен ақша аударымдарын жүзеге асыру тәртібін айқындау;
852) валюталардың түрлері бойынша шетел валютасымен мемлекеттік мекеменің шотына немесе квазимемлекеттік сектор субъектісінің шотынан айырбасталған шетел валютасын мақсаты бойынша пайдалану тәртібін және мерзімдерін айқындау;
853) бюджеттік операцияларды жүргізу кезінде төлемдер мен ақша аударымдарын шетел валютасымен жүзеге асыру тәртібін айқындау;

839) установление порядка составления и ведения сводного плана финансирования по обязательствам, сводного плана поступлений и финансирования по платежам, планов финансирования по обязательствам и платежам администраторов бюджетных программ, индивидуальных планов финансирования по обязательствам и платежам государственных учреждений;
840) согласование порядка отбора проектов государственно-частного партнерства, в том числе концессионных проектов, для предоставления или увеличения объема поручительств государства, определяемого центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
841) установление порядка открытия, ведения и закрытия контрольных счетов наличности;
842) определение порядка открытия, ведения и закрытия счетов заемщиков, привлекших гарантированный государством заем;
843) установление порядка осуществления поступлений в бюджет в денежной форме и зачисления в полном объеме на единый казначейский счет в национальной валюте в соответствии с классификацией поступлений в бюджет;
844) определение порядка реконвертации иностранной валюты со счетов государственного казначейства по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан;
845) определение порядка реконвертации и зачисления иностранной валюты государственными учреждениями, заемщиками, привлекшими гарантированный государством заем, со счетов в государственном казначействе;
846) обеспечение доступа уполномоченным органам по неналоговым поступлениям к сведениям о поступлениях, администрируемых ими, в разрезе плательщиков;
847) установление порядка возврата из бюджета, Национального фонда Республики Казахстан, Фонда компенсации потерпевшим, Специального государственного фонда и (или) зачет излишне (ошибочно) уплаченных сумм поступлений;
848) формирование перечня безусловных базовых расходов постоянного характера бюджета второго и третьего финансовых годов планового периода;
849) определение порядка регистрации договоров о государственных закупках, срок которых превышает три года;
850) определение порядка осуществления регистрации гражданско-правовых сделок государственных учреждений и автономных организаций образования в рамках реализации бюджетных инвестиций;
851) определение порядка осуществления платежей и переводов денег при проведении бюджетных операций;
852) определение порядка и сроков использования по назначению сконвертированной иностранной валюты на счет государственного учреждения в иностранной валюте по видам валют или со счета субъекта квазигосударственного сектора;
853) определение порядка осуществления платежей и переводов денег в иностранной валюте при проведении бюджетных операций;

854) азаматтық-құқықтық мәмілелерді тіркеу және мемлекеттік мекемелердің, квазимемлекеттік сектор субъектілерінің, қазынашылық сүйемелдеу шеңберінде бас мердігердің төлемдерін жүргізу жөніндегі операцияларды тоқтата тұру тәртібін және мерзімдерін айқындау;
855) инкассолық өкімдерді орындау тәртібін белгілеу;
856) жергілікті бюджеттердің қолма-қол ақшаны бақылау шоттарынан және квазимемлекеттік сектор субъектілерінің шоттарынан уақытша бос бюджет ақшасын тарту және оларды қайтару қағидаларын, келісімдердің нысанын бекіту;
857) квазимемлекеттік сектор субъектілерінің уақытша бос бюджет қаражаты туралы ақпаратты мемлекеттік қазынашылыққа жіберу тізбесін, тәртібі мен нысанын айқындау;
858) қазынашылық мониторинг жүргізу тәртібін айқындау;
859) бюджет қаражатын келесі қаржы жылында толық пайдалануға рұқсат етілетін мемлекеттік инвестициялық жобалар және (немесе) іс-шаралар бөлінісінде бюджеттік бағдарламалар (кіші бағдарламалар) тізбесін жасау және оны Республикалық бюджет комиссиясының қарауына енгізу;
860) квазимемлекеттік сектор субъектілерінің ағымдағы қаржы жылында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) қаражатын бюджетке қайтару тәртібін және мерзімдерін айқындау;
861) заңды тұлғаларға трансферттер түрінде бөлінген, ағымдағы қаржы жылында пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) бюджет қаражатын бюджетке қайтару тәртібін және мерзімдерін айқындау;
862) нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылмаған, пайдаланылмаған, толық пайдаланылмаған бюджет қаражатын толық пайдалану, тиісті жоғары тұрған бюджетке қайтару тәртібін айқындау;
863) бюджеттік есепке алуды жүргізу тәртібін айқындау;
864) бюджеттік есептілікті жасау;
865) өз құзыреті шегінде бюджеттік есептіліктің қосымша нысандарын белгілеу;
866) Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алу нәтижелері бойынша бюджеттік даму бағдарламалары бойынша пайда болған соманы қайта бөлу туралы шешімін қалыптастыру тәртібін айқындау;
867) Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алу нәтижелері бойынша бюджеттік даму бағдарламалары бойынша пайда болған соманы қайта бөлу туралы шешімін қалыптастыру;
868) бюджеттік мониторинг нәтижелері бойынша тоқсан сайын және жыл қорытындылары бойынша Қазақстан Республикасының Үкіметіне, сыртқы мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау органдарына, жергілікті атқарушы органдарға және мемлекеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті органға республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылуы туралы талдамалық есепті, сондай-ақ ай сайын бюджеттік бағдарламалардың әкімшілеріне міндеттемелер бойынша қаржыландыру жоспарына сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша қабылданбаған міндеттемелер туралы және төлемдер бойынша қаржыландыру жоспарының уақтылы орындалмауы туралы ақпарат жіберу;

854) определение порядка и сроков приостановления операций по регистрации гражданско-правовых сделок и проведению платежей государственных учреждений, субъектов квазигосударственного сектора, генерального подрядчика в рамках казначейского сопровождения;
855) установление порядка исполнения инкассовых распоряжений;
856) утверждение правил привлечения временно свободных бюджетных денег с контрольных счетов наличности местных бюджетов и со счетов субъектов квазигосударственного сектора и их возврата, формы соглашений;
857) определение перечня, порядка и формы направления информации субъектами квазигосударственного сектора о временно свободных бюджетных средствах в государственное казначейство;
858) определение порядка проведения казначейского мониторинга;
859) составление перечня бюджетных программ (подпрограмм) в разрезе государственных инвестиционных проектов и (или) мероприятий, по которым разрешается доиспользование бюджетных средств в следующем финансовом году, и внесение его на рассмотрение Республиканской бюджетной комиссии;
860) определение порядка и сроков возврата в бюджет неиспользованных (недоиспользованных) в текущем финансовом году средств субъектов квазигосударственного сектора;
861) определение порядка и сроков возврата в бюджет неиспользованных (недоиспользованных) в текущем финансовом году бюджетных средств, выделенных в виде трансфертов юридическим лицам;
862) определение порядка доиспользования, возврата в соответствующий вышестоящий бюджет использованных не по целевому назначению, неиспользованных, недоиспользованных бюджетных средств;
863) определение порядка ведения бюджетного учета;
864) составление бюджетной отчетности;
865) установление дополнительных форм бюджетной отчетности в пределах своей компетенции;
866) определение порядка формирования решения Правительства Республики Казахстан о перераспределении суммы, образовавшейся по бюджетным программам развития по результатам государственных закупок, осуществляемых в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках;
867) формирование решения Правительства Республики Казахстан о перераспределении суммы, образовавшейся по бюджетным программам развития по результатам государственных закупок, осуществляемых в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках;
868) направление по результатам бюджетного мониторинга ежеквартально и по итогам года в Правительство Республики Казахстан, органы внешнего государственного аудита и финансового контроля, местные исполнительные органы и центральный уполномоченный орган по государственному планированию аналитического отчета об исполнении республиканского и местного бюджетов, а также ежемесячно администраторам бюджетных программ информации о непринятых обязательствах по бюджетным программам в соответствии с планом финансирования по обязательствам и несвоевременном выполнении плана финансирования по платежам;

869) бюджеттік мониторинг нәтижелері бойынша есепті тоқсанның қорытындылары бойынша салықтық және салықтық емес түсімдер бойынша түсімдердің, бюджеттік кредиттерді өтеу сомаларының түсімдердің жиынтық жоспарында көрсетілген жоспарлы мәндерден асып кетуіне байланысты қалыптасқан бюджет қаражатының қалдығы туралы ақпаратты жергілікті атқарушы органдардың осы бюджет қаражатының қалдығын Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 116-бабының 3-тармағына сәйкес шығыстарды қаржыландыруға жіберуі үшін тиісті жергілікті атқарушы органға жіберу;
870) бюджеттік мониторинг жүргізу тәртібін айқындау;
871) мемлекеттік кірістер органдары ұсынған мәліметтер негізінде республикалық бюджет түсімдері жөніндегі талдамалық есепті қалыптастыру;
872) шоғырландырылған бюджет түсімдері жөніндегі талдамалық есепті қалыптастыру;
873) Қазақстан Республикасының Парламентінде есепті қаржы жылындағы республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті қарау кезінде бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің жұмысын үйлестіруді қамтамасыз ету;
874) қызметінің өзіндік ерекшелігін ескеріп және мемлекеттік мекемелерде бухгалтерлік есеп жүргізудің белгіленген тәртібін сақтап, бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің мемлекеттік мекемелерде өз жүйесінің бухгалтерлік есеп жөніндегі жалпы ережелерін қолдану тәртібі туралы нұсқаулар беруін келісу;
875) мемлекеттік қаржы статистикасы жөніндегі есепті жасау;
876) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп мемлекеттік сектордың борыштық міндеттемелерінің жай-күйін бағалауды жүзеге асыру тәртібін айқындау;
877) Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшаны бақылау шотындағы ақша қозғалысы туралы есеп жасау;
878) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен және мемлекеттік қазынашылықпен бірлесіп оларға сәйкес үкіметтік борышты өтеу және оған қызмет көрсету көлемі белгіленетін көрсеткіштерді айқындай отырып, мемлекеттік борыштың, мемлекет кепілдік берген борыштың, экспортты қолдау бойынша мемлекет кепілдік берген борыштың, мемлекет кепілгерлігінің, квазимемлекеттік сектор субъектілері борышының, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекет міндеттемелерінің орта мерзімді кезеңге арналған болжамын жүзеге асыру;
879) мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген қарыз алудың және борыштың, экспортты қолдау жөніндегі мемлекет міндеттемелерінің, Қазақстан Республикасының Үкіметі мен жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша міндеттемелерінің, мемлекет кепілгерлігінің тоқсан сайынғы мониторингін жүзеге асыру тәртібін айқындау;

869) направление по результатам бюджетного мониторинга в соответствующий местный исполнительный орган информации об остатках бюджетных средств, сложившихся по итогам отчетного квартала в связи с превышением поступлений по налоговым и неналоговым поступлениям, сумм погашения бюджетных кредитов над плановыми значениями, указанными в сводном плане поступлений, для направления данных остатков бюджетных средств местными исполнительными органами на финансирование расходов в соответствии с пунктом 3 статьи 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан;
870) определение порядка проведения бюджетного мониторинга;
871) формирование аналитического отчета по поступлениям республиканского бюджета на основании сведений, представленных органами государственных доходов;
872) формирование аналитического отчета по поступлениям консолидированного бюджета;
873) обеспечение координации работы администраторов бюджетных программ при рассмотрении годового отчета об исполнении республиканского бюджета за отчетный финансовый год в Парламенте Республики Казахстан;
874) согласование дачи администраторами бюджетных программ указаний о порядке применения общих положений по бухгалтерскому учету в государственных учреждениях своей системы с учетом специфики их деятельности и соблюдением установленного порядка ведения бухгалтерского учета в государственных учреждениях;
875) составление отчета по статистике государственных финансов;
876) определение порядка осуществления оценки состояния долговых обязательств государственного сектора совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
877) составление отчета о движении денег на контрольном счете наличности Национального фонда Республики Казахстан;
878) осуществление совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике и государственным казначейством прогноза на среднесрочный период государственного долга, гарантированного государством долга, гарантированного государством долга по поддержке экспорта, поручительств государства, долга субъектов квазигосударственного сектора, обязательств государства по проектам государственно-частного партнерства с определением показателей, в соответствии с которыми устанавливаются объемы погашения и обслуживания правительственного долга;
879) определение порядка осуществления ежеквартального мониторинга государственного и гарантированного государством заимствования и долга, обязательств государства по поддержке экспорта, обязательств по проектам государственно-частного партнерства Правительства Республики Казахстан и местных исполнительных органов, поручительств государства;

880) Қазақстан Республикасы Үкіметінің борышын өтеу және оған қызмет көрсету, бағалы қағаздардың ұйымдастырылған нарығында ол шығарған мемлекеттік бағалы қағаздарды сатып алу тәртібін айқындау;
881) Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған тәртіппен квазимемлекеттік сектор субъектілері борышының тоқсан сайынғы мониторингін жүзеге асыру;
882) қарыз шартын жасау арқылы Қазақстан Республикасының Үкіметі атынан қарыздар тарту, сондай-ақ қарыз қаражатын пайдалану тәртібін айқындау;
883) Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша мемлекеттік ислам арнаулы қаржы компаниясын құру;
884) Қазақстан Республикасы Үкіметінің борышын өтеуді және оған қызмет көрсетуді, бағалы қағаздардың ұйымдастырылған нарығында ол шығарған мемлекеттік бағалы қағаздарды сатып алуды Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі арқылы республикалық бюджет туралы заңда көзделген бюджет қаражаты есебінен жүзеге асыру;
885) мемлекеттік және мемлекет кепілдік берген борыш саласында бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындайтын облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының қарыз алу мақсаттарының тізбесін келісу;
886) жергілікті бюджеттерде көзделген қаражат есебінен өздері жүзеге асыратын жергілікті атқарушы органдардың борышын өтеу және оған қызмет көрсету тәртібін айқындау;
887) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша мемлекет кепілгерлігін беру тәртібін, сондай-ақ мемлекет кепілгерлігі шартының нысанын айқындау;
888) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау тәртібін, оның ішінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша инвестициялық шығындардың өтемақысын, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша операциялық шығындардың өтемақысын, мемлекеттік меншіктегі мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектісін басқаруды жүзеге асырғаны үшін сыйақыны, қоса қаржыландыруды, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобасын іске асыру барысында өндірілетін тауарлардың, жұмыстар мен көрсетілетін қызметтердің белгілі бір көлемін мемлекеттің тұтынуына кепілдік беруді, сондай-ақ мемлекеттік-жекешелік әріптестік объектісін пайдаланғаны үшін жалға алу төлемақысын және қолжетімділік үшін төлемақыны айқындау;
889) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті орган жүзеге асыратын мемлекеттік кепілдіктер беру үшін инвестициялық жобаларды іріктеу тәртібін айқындау;
890) дербес білім беру ұйымының қамқоршылық кеңесі бекітетін дербес білім беру ұйымдарының инвестициялық шығындарын қаржыландыруға бағытталған бюджеттік инвестицияларды іске асыру есебінен алынған, сондай-ақ мемлекет дербес білім беру ұйымдарының меншігіне берген дербес білім беру ұйымдарының мүлкі туралы қосымша мәліметтерді мемлекеттік мүлік тізіліміне ұсыну қағидаларын келісу;

880) определение порядка погашения и обслуживания долга Правительства Республики Казахстан, покупки выпущенных им государственных ценных бумаг на организованном рынке ценных бумаг;
881) осуществление ежеквартального мониторинга долга субъектов квазигосударственного сектора в порядке, определенном Правительством Республики Казахстан;
882) определение порядка привлечения займов от имени Правительства Республики Казахстан путем заключения договора займа, а также использование средств займа;
883) создание по решению Правительства Республики Казахстан государственной исламской специальной финансовой компании;
884) осуществление погашения и обслуживания долга Правительства Республики Казахстан, покупка выпущенных им государственных ценных бумаг на организованном рынке ценных бумаг за счет бюджетных средств, предусмотренных законом о республиканском бюджете, через Национальный Банк Республики Казахстан;
885) согласование перечня целей заимствований местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы, определяемого центральным уполномоченным органом по бюджетной политике в области государственного и гарантированного государством долга;
886) определение порядка погашения и обслуживания долга местных исполнительных органов, осуществляемых ими за счет средств, предусмотренных местными бюджетами;
887) определение порядка предоставления поручительства государства, а также формы договора поручительства государства по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
888) определение порядка исполнения государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства, в том числе компенсации инвестиционных затрат по проектам государственно-частного партнерства, компенсации операционных затрат по проектам государственно-частного партнерства, вознаграждения за осуществление управления объектом государственно-частного партнерства, находящимся в государственной собственности, софинансирования, гарантии потребления государством определенного объема товаров, работ и услуг, производимых в ходе реализации проекта государственно-частного партнерства, а также арендной платы за пользование объектом государственно-частного партнерства и платы за доступность по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
889) определение порядка отбора инвестиционных проектов для предоставления государственных гарантий, осуществляемого центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
890) согласование правил представления в реестр государственного имущества дополнительных сведений об имуществе автономных организаций образования, полученном за счет реализации бюджетных инвестиций, направленных на финансирование инвестиционных затрат автономных организаций образования, а также переданном государством в собственность автономных организаций образования, утверждаемых попечительским советом автономной организации образования;

891) Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы негізінде мемлекеттік кепілдік беруді жүзеге асыру;
892) мемлекет кепілдік берген борышты мониторингтеуді және оны басқаруды жүзеге асыру;
893) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен келісу бойынша мемлекет кепілдік берген қарызды алған қарыз алушының қаржылық жағдайын мониторингтеуді, мемлекет кепілдік берген қарыз қаражатының пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыру тәртібін айқындау;
894) экспортты қолдау бойынша мемлекеттік кепілдіктер беру тәртібін және нысанын айқындау;
895) "Назарбаев Университеті", "Назарбаев Зияткерлік мектептері" және "Назарбаев Қоры" бекітетін дербес білім беру ұйымдарының инвестициялық шығындарын қаржыландыруға бағытталған бюджеттік инвестицияларды іске асыру есебінен алынған, сондай-ақ мемлекет дербес білім беру ұйымдарының меншігіне берген дербес білім беру ұйымдарының мүлкі туралы қосымша мәліметтерді мемлекеттік мүлік тізіліміне ұсыну тәртібін келісу;
896) экспортты қолдау бойынша мемлекет кепілдік берген міндеттемені мониторингтеуді жүзеге асыру;
897) мемлекет кепілгерлігі бойынша борышты мониторингтеуді жүзеге асыру тәртібін айқындау;
898) мемлекет кепілгерлігі бойынша міндеттемелерді орындауға бөлінген қаражатты республикалық бюджетке қайтару тәртібін айқындау;
899) Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын тәртіппен квазимемлекеттік сектор субъектілерінің борышын мониторингтеуді және бақылауды жүзеге асыру және мониторинг нәтижелерін бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органға ұсыну;
900) квазимемлекеттік сектор субъектілерінің борышын мониторингтеуді және бақылауды жүзеге асыру тәртібін әзірлеу;
901) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша қабылданған мемлекеттік міндеттемелер туралы есептерді қалыптастыру;
902) барлау және қарсы барлау қызметін жүзеге асыратын арнаулы мемлекеттік органдардың мемлекеттік инвестициялық жобаларын, сондай-ақ бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындайтын дербес білім беру ұйымдарының инвестициялық шығындарын қаржыландыруға бағытталған жобаларды қоспағанда, мемлекеттік инвестициялық жобаларды жоспарлау және іске асыру тәртібін келісу;
903) барлау және қарсы барлау қызметін жүзеге асыратын арнаулы мемлекеттік органдар айқындайтын барлау және қарсы барлау қызметін жүзеге асыратын арнаулы мемлекеттік органдардың бюджеттік инвестицияларын жоспарлау және іске асыру тәртібін келісу;

891) осуществление предоставления государственной гарантии на основании постановления Правительства Республики Казахстан;
892) осуществление мониторинга гарантированного государством долга и управление им;
893) определение порядка осуществления мониторинга финансового состояния заемщика, получившего гарантированный государством заем, контроля за использованием средств гарантированного государством займа по согласованию с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
894) определение порядка и формы предоставления государственных гарантий по поддержке экспорта;
895) согласование порядка представления в реестр государственного имущества дополнительных сведений об имуществе автономных организаций образования, полученном за счет реализации бюджетных инвестиций, направленных на финансирование инвестиционных затрат автономных организаций образования, а также переданном государством в собственность автономных организаций образования, утверждаемого "Назарбаев Университет", "Назарбаев Интеллектуальные школы" и "Назарбаев Фонд";
896) осуществление мониторинга гарантированного государством обязательства по поддержке экспорта;
897) определение порядка осуществления мониторинга долга по поручительству государства;
898) определение порядка возврата в республиканский бюджет средств, выделенных на исполнение обязательств по поручительству государства;
899) осуществление мониторинга и контроля за долгом субъектов квазигосударственного сектора в порядке, определяемом Правительством Республики Казахстан, и предоставление результатов мониторинга в центральный уполномоченный орган по бюджетной политике;
900) разработка порядка осуществления мониторинга и контроля за долгом субъектов квазигосударственного сектора;
901) формирование отчетов о принятых государственных обязательствах по проектам государственно-частного партнерства;
902) согласование порядка планирования и реализации государственных инвестиционных проектов, за исключением государственных инвестиционных проектов специальных государственных органов, осуществляющих разведывательную и контрразведывательную деятельность, а также направленных на финансирование инвестиционных затрат автономных организаций образования, определяемого центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
903) согласование порядка планирования и реализации бюджетных инвестиций специальных государственных органов, осуществляющих разведывательную и контрразведывательную деятельность, определяемых специальными государственными органами, осуществляющими разведывательную и контрразведывательную деятельность;

904) дербес білім беру ұйымдарының басқару органы айқындайтын дербес білім беру ұйымдарының инвестициялық шығындарын қаржыландыруға бағытталған бюджеттік инвестицияларды жоспарлау және іске асыру тәртібін келісу;
905) Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі 149-бабының 3-тармағына сәйкес қалыптастырылатын мемлекеттік инвестициялық жобалар портфелі негізінде республикалық бюджет жобасына енгізу үшін мемлекеттік инвестициялық жобаларды айқындау;
906) мемлекеттік инвестициялық жобалар саласындағы бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындайтын мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын, техникалық-экономикалық негіздемесін, қаржы-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, қажетті сараптамалар жүргізу, мемлекеттік инвестициялық жобалар портфелін қалыптастыру және мемлекеттік инвестициялық жобаларды айқындау тәртібін келісу;
907) ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган айқындайтын ақпараттандыру объектілерін құруды және дамытуды көздейтін мемлекеттік инвестициялық жобаларды жоспарлау мен іске асыру тәртібін келісу;
908) инвестициялық ұсынысты, техникалық-экономикалық негіздемені және қаржы-экономикалық негіздемені түзетуге байланысты бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындайтын мемлекеттік инвестициялық жобалардың бекітілген (нақтыланған) параметрлерін түзету тәртібін келісу;
909) ақпараттандыру объектілерін құру және дамыту жобалары бойынша техникалық тапсырманы түзетуге байланысты ақпараттандыру саласындағы уәкілетті орган айқындайтын мемлекеттік инвестициялық жобалардың бекітілген (нақтыланған) параметрлерін түзету тәртібін келісу;
910) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері жобалар аяқталғаннан кейін үш жыл ішінде жүзеге асыратын бюджеттік даму бағдарламаларының паспорттарында және мемлекеттік инвестициялық жобалар құжаттамасында көзделген түпкілікті нәтижелерге қол жеткізуді мониторингтеуді жүзеге асыру тәртібін айқындау;
911) есептілікті ұсыну тәртібі мен мерзімдерін және нысандарын, сондай-ақ мемлекеттік инвестициялық жобалардың іске асырылу барысы мен нәтижелері туралы ұсынылатын ақпаратқа қойылатын талаптарды бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп айқындау;
912) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының іске асырылуын бағалауды қоспағанда, бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті орган айқындайтын мемлекеттік инвестициялық жобалардың іске асырылуына бағалау жүргізу тәртібін келісу;

904) согласование порядка планирования и реализации бюджетных инвестиций, направленных на финансирование инвестиционных затрат автономных организаций образования, определяемого органом управления автономных организаций образования;
905) определение государственных инвестиционных проектов для включения в проект республиканского бюджета на основании портфеля государственных инвестиционных проектов, формируемого в соответствии с пунктом 3 статьи 149 Бюджетного кодекса Республики Казахстан;
906) согласование порядка разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного предложения, технико-экономического обоснования, финансово-экономического обоснования государственного инвестиционного проекта, формирования портфеля государственных инвестиционных проектов и определения государственных инвестиционных проектов, определяемого центральным уполномоченным органом по бюджетной политике в области государственных инвестиционных проектов;
907) согласование порядка планирования и реализации государственных инвестиционных проектов, предусматривающих создание и развитие объектов информатизации, определяемого уполномоченным органом в сфере информатизации;
908) согласование порядка корректировки утвержденных (уточненных) параметров государственных инвестиционных проектов, определяемого центральным уполномоченным органом по бюджетной политике, в связи с корректировкой инвестиционного предложения, технико-экономического обоснования и финансово-экономического обоснования;
909) согласование порядка корректировки утвержденных (уточненных) параметров государственных инвестиционных проектов, определяемого уполномоченным органом в сфере информатизации, в связи с корректировкой технического задания по проектам создания и развития объектов информатизации;
910) определение порядка осуществления мониторинга достижения конечных результатов, предусмотренных паспортами бюджетных программ развития и документацией государственных инвестиционных проектов, осуществляемых администраторами бюджетных программ в течение трех лет после завершения проектов, совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
911) определение порядка и сроков представления отчетности и формы, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах реализации государственных инвестиционных проектов совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
912) согласование порядка проведения оценки реализации государственных инвестиционных проектов, определяемого центральным уполномоченным органом по бюджетной политике, за исключением оценки реализации проектов государственно-частного партнерства;

913) қаржы агенттігін қоспағанда, Қазақстан Республикасының мемлекеттік сатып алу туралы заңнамасына сәйкес республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттеу кезінде сенім білдірілген өкілді (агентті) айқындау;
914) сенім білдірілген өкілдің (агенттің) өкілеттіктерін, сенім білдірілген өкілдің (агенттің) тапсырмаларды орындағаны үшін сыйақы төлеу мөлшері мен тәртібін айқындау;
915) бюджеттік кредит беру тәсілдерін, бюджеттік кредитті өтеу және оған қызмет көрсету графигін, бюджеттік кредитті қайта құрылымдау және қарыз алушыны ауыстыру рәсімдерін, талап қоюдың ескіру шарттарын, бюджеттік кредит бойынша борышты аудару, кредиторлардың талаптарын тоқтату және бюджеттік кредиттер бойынша кепілдікті тоқтату шарттарын, бюджеттік кредиттер бойынша бақылау рәсімдерін айқындау;
916) бюджеттік кредиттерді өндіріп алу үмітсіз деп тану тәртібін айқындау;
917) сенім білдірілген өкілдің (агенттің) деректері негізінде қарыз алушы қайтыс болған не ол қайтыс болды деп жарияланған жағдайларда кредитордың мемлекеттік білім беру және студенттік кредиттер бойынша талаптарын тоқтату туралы шешім қабылдау;
918) бюджеттік кредиттерді міндетті түрде тіркеу, есепке алу және мониторингтеу тәртібін белгілеу;
919) қарыз алушылардың, сенім білдірілген өкілдердің (агенттердің), соңғы қарыз алушылардың ақпарат нысандарын беру тәртібін белгілеу;
920) бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен бірлесіп есептілікті ұсыну тәртібін, мерзімдерін және нысандарын, сондай-ақ байланысты гранттарды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы ұсынылатын ақпаратқа қойылатын талаптарды айқындау;
921) байланысты гранттардың пайдаланылуын бағалауды жүзеге асыру тәртібін бюджет саясаты жөніндегі орталық уәкілетті органмен айқындау;
922) мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкілетті органмен бірлесіп мұнай секторының ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, ірі кәсіпкерлік субъектілерінен түсетін корпоративтік табыс салығы түріндегі республикалық бюджетке түсетiн салықтық түсiмдер тізбесін бекіту;
923) мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкілетті органмен бірлесіп ірі кәсіпкерлік субъектілерінен түсетін түсімдерді және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, келіп түскен салықтық аударымдардың елу пайызынан аспайтын мөлшерде облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша корпоративтік табыс салығы түрінде облыстық бюджетке, аудандық (облыстық маңызы бар қала) бюджетке түсетін салықтық түсімдер тізбелерін бекіту;
924) мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкілетті органмен бірлесіп ірі кәсіпкерлік субъектілерінен түсетін түсімдерді және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, корпоративтік табыс салығы түрінде республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетіне түсетін салықтық түсімдер тізбесін бекіту;

913) определение поверенного (агента) при бюджетном кредитовании из республиканского бюджета в соответствии с законодательством Республики Казахстан о государственных закупках, за исключением финансового агентства;
914) определение полномочий поверенного (агента), размера и порядка оплаты вознаграждения за исполнение поверенным (агентом) поручений;
915) определение способов предоставления бюджетного кредита, графика погашения и обслуживания бюджетного кредита, процедур реструктуризации бюджетного кредита и замены заемщика, условий исковой давности, условий перевода долга по бюджетному кредиту, прекращения требований кредиторов и прекращения гарантии по бюджетным кредитам, процедур контроля по бюджетным кредитам;
916) определение порядка признания бюджетных кредитов безнадежными к взысканию;
917) принятие решения о прекращении требований кредитора по государственным образовательным и студенческим кредитам в случаях смерти заемщика либо объявления его умершим на основании данных поверенного (агента);
918) установление порядка обязательной регистрации, учета и мониторинга бюджетных кредитов;
919) установление порядка предоставления форм информации заемщиками, поверенными (агентами), конечными заемщиками;
920) определение порядка, сроков и форм представления отчетности, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования связанных грантов совместно с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике;
921) определение с центральным уполномоченным органом по бюджетной политике порядка осуществления оценки использования связанных грантов;
922) утверждение совместно с центральным уполномоченным органом по государственному планированию перечня налоговых поступлений в республиканский бюджет в виде корпоративного подоходного налога от субъектов крупного предпринимательства, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора;
923) утверждение совместно с центральным уполномоченным органом по государственному планированию перечней налоговых поступлений в областной бюджет, в районный (города областного значения) бюджет в виде корпоративного подоходного налога по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом в размере не более пятидесяти процентов от поступивших налоговых отчислений, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и поступлений от организаций нефтяного сектора;
924) утверждение совместно с центральным уполномоченным органом по государственному планированию перечня налоговых поступлений в бюджеты города республиканского значения, столицы в виде корпоративного подоходного налога, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и поступлений от организаций нефтяного сектора;

925) бюджетті нақтылау немесе түзету кезінде бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемі мен нәтижелер көрсеткіштері өзгерген жағдайда олардың қайта бекітілуін келісу;
926) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері – орталық салалық мемлекеттік органдар айқындайтын нысаналы салымның пайдаланылуы туралы есептілікті жасау тәртібін, оны ұсыну нысандары мен мерзімдерін, сондай-ақ нысаналы салымды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы ұсынылатын ақпаратқа қойылатын талаптарды келісу;
927) бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері – орталық салалық мемлекеттік органдар айқындайтын нысаналы аударымның пайдаланылуы туралы есептілікті жасау тәртібін, оны ұсыну нысандары мен мерзімдерін, сондай-ақ нысаналы аударымды пайдалану барысы мен нәтижелері туралы ұсынылатын ақпаратқа қойылатын талаптарды келісу;
928) денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган белгілейтін нысаналы жарнаны салуға бағытталған бюджеттік бағдарламаны (кіші бағдарламаны) қаржыландыру тәртібін келісу;
929) нысаналы жарнаның пайдаланылуы туралы есептерді қалыптастыру тәртібін айқындау;
930) денсаулық сақтау саласындағы уәкілетті орган айқындайтын нысаналы жарнаның пайдаланылуы туралы есептілікті жасау тәртібін, оны ұсыну нысандары мен мерзімдерін, сондай-ақ нысаналы жарнаны пайдалану барысы мен нәтижелері туралы ұсынылатын ақпаратқа қойылатын талаптарды келісу;
931) Қазақстан Республикасының су қоймаларын, каналдары мен гидротехникалық құрылысжайларын дамытуға мемлекеттік кепілдікпен тартылған қарыздар бойынша өтеу, оларға қызмет көрсету және қоса қаржыландыру жөніндегі шығыстарды жабуға субсидиялау және бюджеттен субсидиялар төлеу қағидаларын келісу;
932) әлеуметтік медициналық сақтандыру қорына бюджет қаражатын жоспарлау және бөлу қағидаларын, медициналық көмек көрсетуге арналған қаражат бойынша есептілікті ұсыну нысандары мен мерзімдерін келісу;
933) Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі бекітетін Қарулы Күштер мемлекеттік мекемелерінің тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізу және оларды өткізуден түсетін ақшаны пайдалану қағидаларын келісу;
934) мемлекеттік борыштың, квазимемлекеттік борыштың, мемлекет кепілдік берген борыштың ағымдағы жай-күйі, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекет міндеттемелері, мемлекет кепілгерлігі, мемлекеттік борышты өтеу есебіне төленген ақша сомасы, берілген мемлекеттік кепілдіктер мен экспортты қолдау жөніндегі мемлекеттік кепілдіктер, мемлекеттің кепілдіктері мен экспортты қолдау бойынша мемлекеттің кепілдіктері, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша мемлекет міндеттемелері бойынша төленген ақша сомалары туралы мәліметтерді статистикалық ақпарат нысанында тоқсан сайын ресми жариялау;

925) согласование переутверждений бюджетных программ в случае изменения их объемов финансирования и показателей результатов при уточнении или корректировке бюджета;
926) согласование порядка составления отчетности об использовании целевого вклада, форм и сроков ее представления, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования целевого вклада, определяемых центральными отраслевыми государственными органами – администраторами бюджетных программ;
927) согласование порядка составления отчетности об использовании целевого перечисления, форм и сроков ее представления, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования целевого перечисления, определяемых центральными отраслевыми государственными органами – администраторами бюджетных программ;
928) согласование порядка финансирования бюджетной программы (подпрограммы), направленной на вложение целевого взноса, устанавливаемого уполномоченным органом в области здравоохранения;
929) определение порядка формирования отчетов об использовании целевого взноса;
930) согласование порядка составления отчетности об использовании целевого взноса, форм и сроков ее представления, а также требований к предоставляемой информации о ходе и результатах использования целевого взноса, определяемого уполномоченным органом в области здравоохранения;
931) согласование правил субсидирования и выплат субсидий из бюджета на покрытие расходов по погашению, обслуживанию и софинансированию по займам, привлеченным под государственную гарантию, на развитие водохранилищ, каналов и гидротехнических сооружений Республики Казахстан;
932) согласование правил планирования и выделения бюджетных средств фонду социального медицинского страхования, форм и сроков представления отчетности по средствам на оказание медицинской помощи;
933) согласование правил реализации государственными учреждениями Вооруженных Сил товаров (работ, услуг) и использования денег от их реализации, утверждаемых Министерством обороны Республики Казахстан;
934) ежеквартальное официальное публикование в форме статистической информации сведений о текущем состоянии государственного долга, квазигосударственного долга, гарантированного государством долга, обязательствах государства по проектам государственно-частного партнерства, поручительствах государства, суммах денег, выплаченных в счет погашения государственного долга, выданных государственных гарантиях и государственных гарантиях по поддержке экспорта, суммах денег, выплаченных по гарантиям государства и гарантиям государства по поддержке экспорта, обязательствам государства по проектам государственно-частного партнерства;

935) мемлекеттік сыртқы қарыздар бойынша есептілікті ұсыну және республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру тәртібін әзірлеу;
936) Қазақстан Республикасының Үкіметі ішкі нарықта шығаратын мемлекеттік қазынашылық міндеттемелерді шығару, орналастыру, айналысқа жіберу, қызмет көрсету және өтеу тәртібін әзірлеу;
937) бюджет саясаты жөніндегі уәкілетті органмен келісу бойынша қарыз алушының кредит қабілеттілігі өлшемшарттарын айқындау;
938) бюджет саясаты жөніндегі уәкілетті органмен келісу бойынша қаржы агенттіктерін республикалық бюджеттен қамтамасыз етілмейтін бюджеттік кредиттер алатын қаржы агенттіктерінің тізбесіне енгізу тәртібін айқындау;
939) бюджет саясаты жөніндегі уәкілетті органмен келісу бойынша кредитор, бюджеттік бағдарламаның әкімшісі және (немесе) сенім білдірілген өкіл (агент) бюджеттік кредиттің нысаналы мақсаты бойынша пайдаланылуын және ол бойынша міндеттемелердің орындалуын қамтамасыз етуді бақылауды жүзеге асыру тәртібін белгілеу;
940) бюджет саясаты жөніндегі уәкілетті органмен келісу бойынша сыйақы түрлерін, оның мөлшерлемелерін айқындау және белгілеу тәртібін айқындау;
941) бірыңғай қазынашылық шоттан уақытша бос бюджет ақшасын орналастыруды жүзеге асыру;
942) мемлекеттік органдарды қызметтік және кезекші автомобильдермен, телефон байланысымен, кеңсе жиһазымен және техникасымен, мемлекеттік органдардың аппаратын орналастыру үшін алаңдармен, кеңсе керек-жарақтарымен және басқа да шығыс материалдарымен қамтамасыз етудің заттай нормаларын әзірлеу және бекіту;
943) Республикалық бюджет комиссиясының республикалық бюджет туралы заңға өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы ұсыныстары негізінде бюджет қаражатын қысқарту туралы шешім қабылданған бюджеттік бағдарламалар бойынша операцияларды тоқтата тұру;
944) көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл саласында мемлекеттік саясатты қалыптастыру және мемлекеттік органдардың жұмысын үйлестіру;
945) көлеңкелі экономикаға қарсы іс-қимыл жөнінде шараларды қабылдау;
946) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген өзге де функцияларды жүзеге асыру.";
Министрліктің қарамағындағы аумақтық органдардың және оның ведомстволарының аумақтық бөлімшелерінің тізбесінде:
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелері – аумақтық органдарының тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы:
1) 2026 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының бір жүз оныншы және екі жүз жиырма екінші абзацтарын;

935) разработка порядка представления отчетности по государственным внешним займам и софинансирования из республиканского бюджета;
936) разработка порядка выпуска, размещения, обращения, обслуживания и погашения государственных казначейских обязательств, выпускаемых Правительством Республики Казахстан на внутреннем рынке;
937) определение критериев кредитоспособности заемщика по согласованию с уполномоченным органом по бюджетной политике;
938) определение порядка включения финансовых агентств в перечень финансовых агентств, получающих бюджетные кредиты из республиканского бюджета без обеспечения, по согласованию с уполномоченным органом по бюджетной политике;
939) установление порядка осуществления контроля за использованием бюджетного кредита по целевому назначению и наличием обеспечения исполнения обязательств по нему кредитором, администратором бюджетной программы и (или) поверенным (агентом) по согласованию с уполномоченным органом по бюджетной политике;
940) определение видов, порядка определения и установления ставок вознаграждения по согласованию с уполномоченным органом по бюджетной политике;
941) осуществление размещения временно свободных бюджетных денег с единого казначейского счета;
942) разработка и утверждение натуральных норм обеспечения государственных органов служебными и дежурными автомобилями, телефонной связью, офисной мебелью и техникой, площадями для размещения аппарата государственных органов, канцелярскими принадлежностями и другими расходными материалами;
943) приостановление операций по бюджетным программам, по которым принято решение о сокращении бюджетных средств, на основании предложений Республиканской бюджетной комиссии о внесении изменений и дополнений в закон о республиканском бюджете;
944) формирование государственной политики и координация работы государственных органов в сфере противодействия теневой экономике;
945) принятие мер по противодействию теневой экономике;
946) осуществление иных функций, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.";
в перечне территориальных органов, находящихся в ведении Министерства и территориальных подразделений его ведомств:
перечень республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 года, за исключением:
1) абзацев сто десятого и двести двадцать второго пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 января 2026 года;

2) 2027 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін осы қаулының 1-тармағының он тоғызыншы және бір жүз он үшінші абзацтарын;
3) 2027 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылатын осы қаулының 1-тармағының бір жүз он бірінші абзацын қоспағанда, қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
О. Бектенов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2025 жылғы 3 шілдедегі
№ 507 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің республикалық мемлекеттік мекемелері – аумақтық органдарының тізбесі
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аршалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
4. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Астрахан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
5. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Атбасар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
6. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бұланды аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
7. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Зеренді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
8. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Біржан сал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
9. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ерейментау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
10. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Егіндікөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

2) абзацев девятнадцатого и сто тринадцатого пункта 1 настоящего постановления, которые вводятся в действие с 1 января 2027 года;
3) абзаца сто одиннадцатого пункта 1 настоящего постановления, который действует до 31 декабря 2027 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
О. Бектенов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 3 июля 2025 года № 507
Перечень республиканских государственных учреждений – территориальных органов Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан
1. Департамент государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Аккольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Аршалынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Астраханское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
5. Атбасарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
6. Буландинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
7. Зерендинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
8. Управление государственного казначейства района Биржан сал Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
9. Ерейментауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
10. Егиндыкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

11. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Есіл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
12. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жақсы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
13. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жарқайың аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
14. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қорғалжын аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
15. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қосшы қаласы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
16. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сандықтау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
17. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Степногорск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
18. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шортанды аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
19. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бурабай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
20. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақмола облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Целиноград аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
21. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
22. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алға аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

11. Есильское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
12. Жаксинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
13. Жаркаинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
14. Коргалжинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
15. Управление государственного казначейства по городу Косшы Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
16. Сандыктауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
17. Степногорское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
18. Шортандинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
19. Бурабайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
20. Целиноградское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Акмолинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
21. Департамент государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
22. Алгинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

23. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Әйтеке би аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
24. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байғанин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
25. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ырғыз аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
26. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарғалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
27. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мұғалжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
28. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мәртөк аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
29. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Темір аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
30. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ойыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
31. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Хромтау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
32. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қобда аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
33. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ақтөбе облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шалқар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
34. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
35. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Балқаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

23. Айтекебийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
24. Байганинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
25. Иргизское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
26. Каргалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
27. Мугалжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
28. Мартукское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
29. Темирское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
30. Уилское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
31. Хромтауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
32. Хобдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
33. Шалкарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Актюбинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
34. Департамент государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
35. Балхашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

36. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Еңбекшіқазақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
37. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
38. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Іле аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
39. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарасай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
40. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кеген аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
41. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Талғар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
42. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұйғыр аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
43. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Райымбек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
44. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Алматы облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алатау қаласы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
45. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
46. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жылыой аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
47. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Индер аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
48. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Исатай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

36. Енбекшиказахское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
37. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
38. Илийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
39. Карасайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
40. Кегенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
41. Талгарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
42. Уйгурское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
43. Райымбекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
44. Управление государственного казначейства по городу Алатау Департамента государственного казначейства по Алматинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
45. Департамент государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
46. Жылыойское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
47. Индерское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
48. Исатайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

49. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қызылқоға аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
50. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Құрманғазы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
51. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақат аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
52. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Атырау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Махамбет аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
53. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
54. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Глубокое аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
55. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Зайсан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
56. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алтай қаласының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
57. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Катонқарағай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
58. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Самар ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
59. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Күршім аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
60. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Риддер қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

49. Кызылкогинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
50. Курмангазинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
51. Макатское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
52. Махамбетское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Атырауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
53. Департамент государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
54. Глубоковское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
55. Зайсанское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
56. Управление государственного казначейства города Алтай Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
57. Катон-Карагайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
58. Управление государственного казначейства по району Самар Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан;
59. Курчумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
60. Риддерское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

61. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тарбағатай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
62. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұлан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
63. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шемонаиха аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
64. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Үлкен Нарын ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
65. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Шығыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Марқакөл ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
66. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
67. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байзақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
68. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
69. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жуалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
70. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қордай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
71. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тұрар Рысқұлов атындағы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
72. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Меркі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

61. Тарбагатайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
62. Уланское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
63. Шемонаихинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
64. Управление государственного казначейства по району Үлкен Нарын Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
65. Управление государственного казначейства по району Марқакөл Департамента государственного казначейства по Восточно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
66. Департамент государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
67. Байзакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
68. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
69. Жуалынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
70. Кордайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
71. Управление государственного казначейства района имени Турара Рыскулова Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
72. Меркенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

73. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мойынқұм аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
74. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарысу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
75. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Талас аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
76. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жамбыл облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
77. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
78. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақжайық аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
79. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бөрлі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
80. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңақала аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
81. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жәнібек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
82. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бәйтерек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
83. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаратөбе аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
84. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Казталов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

73. Мойынкумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
74. Сарысуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
75. Таласское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
76. Шуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Жамбылской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
77. Департамент государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
78. Акжаикское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
79. Бурлинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
80. Жангалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
81. Жанибекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
82. Управление государственного казначейства района Бәйтерек Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
83. Каратобинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
84. Казталовское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

85. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сырым аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
86. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тасқала аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
87. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Теректі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
88. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бөкей ордасы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
89. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Батыс Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шыңғырлау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
90. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
91. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Абай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
92. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
93. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Балқаш қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
94. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бұқар жырау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
95. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарқаралы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
96. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Нұра аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

85. Сырымское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
86. Таскалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
87. Теректинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
88. Бокейординское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
89. Чингирлауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Западно-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
90. Департамент государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
91. Абайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
92. Актогайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
93. Балхашское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
94. Бухар-Жырауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
95. Каркаралинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
96. Нуринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

97. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Осакаров аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
98. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Приозерск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
99. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Саран қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
100. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Теміртау қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
101. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шахтинск қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
102. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қарағанды облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шет аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
103. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
104. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
105. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Байқоңыр қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
106. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жалағаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
107. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңақорған аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
108. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қазалы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

97. Осакаровское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
98. Приозерское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
99. Саранское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
100. Темиртауское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
101. Шахтинское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
102. Шетское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Карагандинской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
103. Департамент государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
104. Аральское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
105. Байконырское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
106. Жалагашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
107. Жанакорганское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
108. Казалинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

109. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қармақшы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
110. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сырдария аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
111. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қызылорда облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шиелі аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
112. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
113. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алтынсарин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
114. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Амангелді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
115. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арқалық қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
116. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Әулиекөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
117. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Денисов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
118. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жангелдин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
119. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жітіқара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
120. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қамысты аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

109. Кармакшинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
110. Сырдарьинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
111. Шиелийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Кызылординской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
112. Департамент государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
113. Алтынсаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
114. Амангельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
115. Аркалыкское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
116. Аулиекольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
117. Денисовское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
118. Жангельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
119. Житикаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
120. Камыстинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

121. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарабалық аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
122. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарасу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
123. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қостанай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
124. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Лисаков қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
125. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Меңдіқара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
126. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Наурызым аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
127. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Рудный қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
128. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарыкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
129. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бейімбет Майлин ауданының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
130. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұзынкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
131. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Қостанай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Федоров аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
132. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.

121. Карабалыкское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
122. Карасуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
123. Костанайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
124. Лисаковское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
125. Мендыгаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
126. Наурзумское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
127. Рудненское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
128. Сарыкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
129. Управление государственного казначейства района Беимбета Майлина Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
130. Узынкольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
131. Федоровское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Костанайской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
132. Департамент государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

133. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бейнеу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
134. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңаөзен қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
135. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қарақия аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
136. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Маңғыстау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
137. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мұнайлы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
138. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Маңғыстау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түпқараған аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
139. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
140. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсу қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
141. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақтоғай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
142. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Баянауыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
143. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Железин аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
144. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ертіс аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

133. Бейнеуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
134. Жанаозенское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
135. Каракиянское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
136. Мангистауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
137. Мунайлинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
138. Тупкараганское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Мангистауской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
139. Департамент государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
140. Аксуское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
141. Актогайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
142. Баянаульское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
143. Железинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
144. Иртышское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

145. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тереңкөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
146. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аққулы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
147. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Май аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
148. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Павлодар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
149. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Успен аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
150. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шарбақты аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
151. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Павлодар облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Екібастұз қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
152. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
153. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
154. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аққайың аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
155. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Айыртау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
156. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мағжан Жұмабаев ауданының мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

145. Управление государственного казначейства района Тереңкөл Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
146. Управление государственного казначейства района Аққулы Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
147. Майское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
148. Павлодарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
149. Успенское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
150. Щербактинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
151. Экибастузское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Павлодарской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
152. Департамент государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
153. Акжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
154. Аккайынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
155. Айыртауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
156. Управление государственного казначейства района Магжана Жумабаева Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

157. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Есіл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
158. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жамбыл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
159. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қызылжар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
160. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мамлют аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
161. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шал ақын атындағы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
162. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тимирязев аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
163. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Тайынша аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
164. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Уәлиханов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
165. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Солтүстік Қазақстан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ғабит Мүсірепов атындағы ауданның Мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
166. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
167. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Шымкент қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
168. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Арыс қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

157. Есильское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
158. Жамбылское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
159. Кызылжарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
160. Мамлютское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
161. Управление государственного казначейства района имени Шал акына Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
162. Тимирязевское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
163. Тайыншинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
164. Уалихановское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
165. Управление государственного казначейства района имени Габита Мусрепова Департамента государственного казначейства по Северо-Казахстанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
166. Департамент государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
167. Департамент государственного казначейства по городу Шымкенту Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
168. Арысское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

169. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бәйдібек аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
170. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қазығұрт аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
171. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кентау қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
172. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жетісай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
173. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ордабасы аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
174. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Отырар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
175. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сайрам аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
176. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарыағаш аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
177. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Созақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
178. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Төлеби аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
179. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түркістан қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
180. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Түлкібас аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

169. Байдибекское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
170. Казыгуртское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
171. Кентауское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
172. Жетысайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
173. Ордабасынское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
174. Отрарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
175. Сайрамское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
176. Сарыагашское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
177. Созакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
178. Толебийское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
179. Туркестанское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
180. Тюлкубасское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

181. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Шардара аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
182. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақтаарал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
183. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Келес аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
184. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Түркістан облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сауран ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
185. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Алматы қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
186. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Астана қаласы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
187. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Жетісу облысы бойынша мемлекеттік қазынашылық департаменті.
188. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Алакөл аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
189. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
190. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаратал аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
191. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Кербұлақ аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
192. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Көксу аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
193. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Панфилов аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

181. Шардаринское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
182. Мактааральское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
183. Келесское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
184. Управление государственного казначейства по району Сауран Департамента государственного казначейства по Туркестанской области Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
185. Департамент государственного казначейства по городу Алматы Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
186. Департамент государственного казначейства по городу Астане Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
187. Департамент государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
188. Алакольское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
189. Аксуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
190. Каратальское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
191. Кербулакское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
192. Коксуское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
193. Панфиловское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

194. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сарқан аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
195. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ескелді аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
196. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Жетісу облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Текелі қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
197. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
198. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Абай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
199. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Аягөз аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
200. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бесқарағай аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
201. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Бородулиха аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
202. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жарма аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
203. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Көкпекті аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
204. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Курчатов қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
205. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ақсуат ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
206. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Үржар аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

194. Сарканское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
195. Ескельдинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
196. Текелийское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Жетісу Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
197. Департамент государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
198. Абайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
199. Аягозское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
200. Бескарагайское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
201. Бородулихинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
202. Жарминское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
203. Кокпектинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
204. Курчатовское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
205. Управление государственного казначейства по району Ақсуат Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
206. Урджарское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.

207. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Абай облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Мақаншы ауданы бойынша мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
208. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік қазынашылық комитетінің Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаменті.
209. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Жаңаарқа аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
210. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Қаражал қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
211. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Сәтбаев қалалық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.
212. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік қазынашылық комитеті Ұлытау облысы бойынша Мемлекеттік қазынашылық департаментінің Ұлытау аудандық мемлекеттік қазынашылық басқармасы.

207. Управление государственного казначейства по району Мақаншы Департамента государственного казначейства по области Абай Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
208. Департамент государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
209. Жанааркинское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
210. Каражалское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
211. Сатпаевское городское управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
212. Улытауское районное управление государственного казначейства Департамента государственного казначейства по области Ұлытау Комитета государственного казначейства Министерства финансов Республики Казахстан.
________________________________________________