"Ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 933 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 9 ақпандағы № 100 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 23 тамыздағы № 671 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.08.2025 № 671 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде жалға және сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін су шаруашылығы құрылыстарының тізбесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 933 қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген ерекше стратегиялық маңызы бар, оның ішінде көрсетілген қаулымен бекітілген жалға және сенімгерлік басқаруға берілуі мүмкін су шаруашылығы құрылыстарының тізбесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 59) тармақшамен толықтырылсын:
"59) Тұрғысын өзеніндегі Тұрғысын су қоймасы – 1.";
5-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Құрылысы жоспарланған немесе құрылыс процесіндегі су шаруашылығы құрылыстары*:
1) Түркістан облысындағы Өгем өзенінде су электр станциялары каскады бар су құбыры;
2) Ақсай өзенінің бассейніндегі сел ұстайтын бөгет;
3) Тұрғысын өзеніндегі Тұрғысын су қоймасы – 2;
4) Тұрғысын өзеніндегі Тұрғысын су қоймасы – 3.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Ә. Смайылов

О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 933 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 февраля 2023 года № 100. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 августа 2025 года № 671
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.08.2025 № 671.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2017 года № 933 "О перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление" следующие изменение и дополнение:
в перечне водохозяйственных сооружений, имеющих особое стратегическое значение, в том числе которые могут быть переданы в аренду и доверительное управление, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить подпунктом 59) следующего содержания:
"59) Тургусунское водохранилище – 1 на реке Тургусун.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Водохозяйственные сооружения, планируемые к строительству или находящиеся в процессе строительства*:
1) водовод с каскадом гидроэлектростанций на реке Угам в Туркестанской области;
2) селезадерживающая плотина в бассейне реки Аксай;
3) Тургусунское водохранилище – 2 на реке Тургусун;
4) Тургусунское водохранилище – 3 на реке Тургусун.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов