"Электрондық үкіметтің" сервистік интеграторын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 25 мамырдағы № 337 қаулысы.
"Ақпараттандыру туралы" 2015 жылғы 24 қарашадағы Қазақстан Республикасының Заңы 6-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Жасанды интеллект және цифрлық даму министрлігінің "Цифрлық үкіметті қолдау орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны "электрондық үкіметтің" сервистік интеграторы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 09.10.2025 № 846 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. "Электрондық үкіметтің" сервистік интеграторын айқындау туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 207 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Ә. Смайылов

Об определении сервисного интегратора "электронного правительства"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 мая 2022 года № 337.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 24 ноября 2015 года "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сервисным интегратором "электронного правительства" республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр поддержки цифрового правительства" Министерства искусственного интеллекта и цифрового развития Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Правительства РК от 09.10.2025 № 846 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 2016 года № 207 "Об определении сервисного интегратора "электронного правительства".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
А. Смаилов