"Республикалық бюджет комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № 720 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 7 маусымдағы № 415 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 07.06.2025 № 415 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 702 Жарлығын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджет комиссиясы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 10 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджет комиссиясы туралы ережеде:
5-тармақта:
1) тармақшаның алтыншы абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"объектілер бөлінісіндегі бюджеттік инвестицияларды, сондай-ақ жоспарлы кезеңге арналған облыстар, республикалық маңызы бар қалалар, астана бөлінісіндегі нысаналы даму трансферттерін және кредиттерді қоса алғанда, басым республикалық бюджеттік инвестициялардың тізбесін айқындайды;";
2) тармақшада:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"облыстардың, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың жергілікті атқарушы органдарының қарыз алуы;";
он екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қалалардың, астананың бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттердің көлемі;";
көрсетілген қаулымен бекітілген Республикалық бюджет комиссиясының құрамында:
мына:
"Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты экономикалық даму және кәсіпкерлік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)" деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Экономикалық саясат, инновациялық даму және кәсіпкерлік комитетінің төрағасы (келісім бойынша)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Б. Сағынтаев

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2018 года № 10 "О Республиканской бюджетной комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 ноября 2018 года № 720. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2025 года № 415.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2025 № 415.
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан от 19 июня 2018 года № 702 "О некоторых вопросах административно-территориального устройства Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 2018 года № 10 "О Республиканской бюджетной комиссии" следующие изменения:
1) в Положении о Республиканской бюджетной комиссии, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 5:
абзац шестой подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"перечень приоритетных республиканских бюджетных инвестиций, включая бюджетные инвестиции в разрезе объектов, а также целевые трансферты на развитие и кредиты в разрезе областей, городов республиканского значения, столицы на плановый период;";
в подпункте 2):
абзац четвертый изложить в следующей редакции:
"заимствованию местными исполнительными органами областей, городов республиканского значения, столицы;";
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"объемам целевых трансфертов и бюджетных кредитов из республиканского бюджета областным бюджетам, бюджетам городов республиканского значения, столицы;";
2) в составе Республиканской бюджетной комиссии, утвержденном указанным постановлением:
строку:
"председатель Комитета по экономическому развитию и предпринимательству Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"председатель Комитета по экономической политике, инновационному развитию и предпринимательству Сената Парламента Республики Казахстан (по согласованию)".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев