Ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласында ұлттық даму институтын айқындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 221қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 6 мамырдағы № 311 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 06.05.2025 № 311 қаулысымен.
"Ақпараттандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 1-бабының 30-5) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 12.03.2024 № 176 қаулысымен.
1. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Ғылым комитетінің "Ақпараттық және есептеуіш технологиялар институты" шаруашылық жүргізу құқындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны ақпараттық қауіпсіздікті қамтамасыз ету саласындағы ұлттық даму институты болып айқындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі Б. Сағынтаев

Об определении национального института развития в сфере обеспечения информационной безопасности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2018 года № 221. Отменено постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 мая 2025 года № 311
Сноска. Отменено постановлением Правительства РК от 06.05.2025 № 311.
В соответствии с подпунктом 30-5) статьи 1 Закона Республики Казахстан "Об информатизации" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Сноска. Преамбула – в редакции постановления Правительства РК от 12.03.2024 № 176.
1. Определить республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт информационных и вычислительных технологий" Комитета науки Министерства образования и науки Республики Казахстан национальным институтом развития в сфере обеспечения информационной безопасности.
2. Министерству образования и науки Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Б. Сагинтаев