"Концессиялық жобаларды ерекше маңызы бар санатқа жатқызу критерийлерін және олардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қазандағы № 1060 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 19 ақпандағы № 75 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 12 маусымдағы № 430 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 12.06.2025 № 430 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.01.2025 туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Концессиялық жобаларды ерекше маңызы бар санатқа жатқызу критерийлерін және олардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 7 қазандағы № 1060 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2014 ж., № 61, 569-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Ерекше маңызы бар концессиялық жобалардың тізбесін бекіту туралы";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған ерекше маңызы бар концессиялық жобалардың тізбесі бекітілсін.".
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К.Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2014 года № 1060 "Об утверждении перечня и критериев отнесения концессионных проектов к категории особой значимости"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 2015 года № 75. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 июня 2025 года № 430.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 12.06.2025 № 430 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01.01.2025).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 октября 2014 года № 1060 "Об утверждении перечня и критериев отнесения концессионных проектов к категории особой значимости" (САПП Республики Казахстан, 2014 г., № 61, ст. 569) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении перечня концессионных проектов особой значимости";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемый перечень концессионных проектов особой значимости.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов