"Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 851 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2025 жылғы 26 тамыздағы № 681 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 26.08.2025 № 681 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 21 желтоқсандағы № 1344 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 49, 638-құжат) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген республикалық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының тізбесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 68), 69), 70), 71), 72) тармақшалармен толықтырылсын:
"68) Жиделі өзеніндегі Жиделі су қоймасы;
69) Бесарық өзеніндегі Бесарық су қоймасы;
70) Теріс Бұтақ өзеніндегі Подлесненск су қоймасы;
71) Қызылағаш өзеніндегі Қызылағаш су қоймасы;
72) Үлкен Өзен бойындағы Айдархан су қоймасы";
2-тармақ мынадай мазмұндағы 156), 157), 158), 159), 160), 161), 162), 163), 164), 165), 166), 167), 168), 169), 170), 171), 172), 173), 174), 175), 176), 177), 178), 179), 180), 181), 182), 183), 184), 185), 186), 187), 188), 189), 190), 191), 192), 193), 194), 195), 196), 197), 198), 199), 200), 201), 202), 203), 204), 205), 206), 207), 208), 209) тармақшалармен толықтырылсын:
"156) Үйдене өзеніндегі Р-1 магистральды каналы;
157) Үйдене өзеніндегі Р-2 магистральды каналы;
158) Үйдене өзеніндегі Р-3 магистральды каналы;
159) Үйдене өзенінің сол жағалауындағы 2-магистральды канал;
160) Қандысу өзенінің сол жағалауындағы магистральды канал;
161) Қандысу өзеніндегі Бірлескен магистральды каналы;
162) Қарғыба өзеніндегі Жаңа-Тоған магистральды каналы;
163) Базар өзеніндегі Базар магистральды каналы;
164) Егінсу өзеніндегі Қасқа магистральды каналы;
165) Келдемұрат өзеніндегі Ақтоған магистральды каналы;
166) Қарабұта өзеніндегі Ақтоған магистральды каналы;
167) Қарабұта өзеніндегі Татарский магистральды каналы;
168) Қарабұта өзеніндегі Белбастау магистральды каналы;
169) Қусақ өзеніндегі Бургон магистральды каналы;
170) Қусақ өзеніндегі Тастоған магистральды каналы;
171) Көктерек өзеніндегі Бургон магистральды каналы;
172) Көктерек өзеніндегі Жамбас магистральды каналы;
173) Жезді магистральды каналы;
174) Шоқай магистральды каналы;
175) Келінтөбе магистральды каналы құрылыстарымен;

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 851. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 августа 2025 года № 681.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 26.08.2025 № 681.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 декабря 2004 года № 1344 "Об утверждении перечня водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 49, ст. 638) следующие дополнения:
в перечне водохозяйственных сооружений, находящихся в республиканской собственности, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить подпунктами 68), 69), 70), 71), 72) следующего содержания:
"68) водохранилище Жидели на реке Жидели;
69) водохранилище Бесарык на реке Бесарык;
70) водохранилище Подлесненское на реке Терис Бутак;
71) водохранилище Кызыл-Агаш на реке Кызыл-Агаш;
72) водохранилище Айдархан на реке Большой Узень";
пункт 2 дополнить подпунктами 156), 157), 158), 159), 160), 161), 162), 163), 164), 165), 166), 167), 168), 169), 170), 171), 172), 173), 174), 175), 176), 177), 178), 179), 180), 181), 182), 183), 184), 185), 186), 187), 188), 189), 190), 191), 192), 193), 194), 195), 196), 197), 198), 199), 200), 201), 202), 203), 204), 205), 206), 207), 208), 209) следующего содержания:
"156) магистральный канал Р-1 на реке Уйдене;
157) магистральный канал Р-2 на реке Уйдене;
158) магистральный канал Р-3 на реке Уйдене;
159) Левобережный магистральный канал-2 на реке Уйдене;
160) Левобережный магистральный канал на реке Кандысу;
161) магистральный канал Бирлескен на реке Кандысу;
162) магистральный канал Жана-Тоган на реке Каргыба;
163) магистральный канал Базар на реке Базар;
164) магистральный канал Каска на реке Егинсу;
165) магистральный канал Актоган на реке Кельды-Мурат;
166) магистральный канал Актоган на реке Карабута;
167) магистральный канал Татарский на реке Карабута;
168) магистральный канал Белбастау на реке Карабута;
169) магистральный канал Бургон на реке Кусак;
170) магистральный канал Тастоган на реке Кусак;
171) магистральный канал Бургон на реке Коктерек;
172) магистральный канал Жамбас на реке Коктерек;
173) магистральный канал Жездинский;
174) магистральный канал Шокайский;
175) магистральный канал Келинтобе с сооружениями;

176) Жаңашиелі магистральды каналы құрылыстарымен;
177) Қазалы сол жағалау магистральды каналы құрылыстарымен;
178) Қазалы оң жағалау магистральды каналы;
179) Тайпақкөл шаруашылықаралық каналы құрылыстарымен;
180) Сунақата шаруааралық каналы құрылыстарымен;
181) Жаңасұлутөбе шаруашылықаралық каналы құрылыстарымен;
182) Жаңа-Арық шаруашылықаралық каналы құрылыстарымен;
183) Жетікөл-Жарма шаруашылықаралық каналы құрылыстарымен;
184) Басықара шаруашылықаралық каналы құрылыстарымен;
185) К-1 коллекторы;
186) К-2 коллекторы;
187) К-3 коллекторы;
188) К-4 коллекторы;
189) К-9 коллекторы;
190) ЮК-12 коллекторы;
191) ЮК-16 коллекторы;
192) СК-15Г коллекторы;
193) Шиелі-Телікөл коллекторы;
194) Нансай коллекторы;
195) Әйтек каналы;
196) Сауранбай шаруашылықаралық каналы құрылыстарымен;
197) Қараөзек арнасындағы "Байкелді" тіреуіш-тоспалаушы құрылыстары;
198) Қараөзек арнасындағы "Қожантай" тіреуіш-тоспалаушы құрылыстары;
199) Сырдария өзені бойындағы қорғаныс бөгеттері;
200) "Кіші Бөкен" магистралды каналы бар Кіші Бөкен өзеніндегі су торабы;
201) "Ақтоған" магистралды каналы бар Үлкен Бөкен өзеніндегі су торабы;
202) Ворошилов магистралды каналы бар Көкпекті өзеніндегі су торабы;
203) "Нұра-Есіл" каналы;
204) Тамдыкөл көлдете суландыру жүйесі;
205) "Қиыл-Тассай" көлдете суландыру жүйесі;
206) Торғай өзеніндегі Қыл бөгеті;
207) Торғай өзеніндегі Қожа бөгеті;
208) Қорғас өзеніндегі Достық бірлескен су торабы;
209) Қызылорда облысындағы (162) тік дренажды ұңғымалар";
3-тармақ мынадай мазмұндағы 25), 26), 27), 28), 29), 30) тармақшалармен толықтырылсын:
"25) Миялы-Жангелді-Жасқайрат топтық су құбыры;
26) Қызан-Ақшымырау топтық су құбыры;
27) Талғар топтық су құбыры;
28) Қажымұқан-Қараспан топтық су құбыры;
29) Дарбаза топтық су құбыры;
30) Жетісай топтық су құбыры":
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

176) магистральный канал Жанашиели с сооружениями;
177) Казалинский Левобережный магистральный канал с сооружениями;
178) Казалинский Правобережный магистральный канал;
179) межхозяйственный канал Тайпакколь с сооружениями;
180) межхозяйственный канал Сунаката с сооружениями;
181) межхозяйственный канал Жанасулутобе с сооружениями;
182) межхозяйственный канал Жана-Арык с сооружениями;
183) межхозяйственный канал Жетикол-Жарма с сооружениями;
184) межхозяйственный канал Басыкара с сооружениями;
185) коллектор К-1;
186) коллектор К-2;
187) коллектор К-3;
188) коллектор К-4;
189) коллектор К-9;
190) коллектор ЮК-12;
191) коллектор ЮК-16;
192) коллектор СК-15Г;
193) коллектор Шиели-Теликуль;
194) коллектор Нансай;
195) канал Айтек;
196) межхозяйственный канал Сауранбай с сооружениями;
197) подпорно-перегораживающее сооружение "Байкелди" на протоке Караозек;
198) подпорно-перегораживающее сооружение "Кожантай" на протоке Караозек;
199) защитные дамбы вдоль реки Сырдарьи;
200) гидроузел на реке Малая Буконь с магистральным каналом "Малобуконьский";
201) гидроузел на реке Большая Буконь с магистральным каналом "Актоган";
202) гидроузел на реке Кокпектинка с магистральным каналом "Ворошилов";
203) канал "Нура-Ишим";
204) система лиманного орошения Тамдыколь;
205) система лиманного орошения "Киил-Тассай";
206) плотина Кыл на реке Торгай;
207) плотина Кожа на реке Торгай;
208) объединенный гидроузел "Достык" на реке Хоргос;
209) скважины вертикального дренажа (162) Кызылординской области";
пункт 3 дополнить подпунктами 25), 26), 27), 28), 29), 30) следующего содержания:
"25) групповой водопровод Миялы-Жангельдино-Жаскайрат;
26) групповой водопровод Кызан-Акшымырау;
27) Талгарский групповой водопровод;
28) Кажымукан-Караспанский групповой водопровод;
29) Дарбазинский групповой водопровод;
30) Жетысайский групповой водопровод".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов