Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2022 жылғы 26 тамыздағы № 20 өкімінің 2-тармағына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2025 жылғы 31 қаңтардағы № 3 Өкімі.
1. Еуразиялық үкіметаралық кеңестің "Өзара сауда шеңберінде есеп айырысуды жүзеге асыру кезінде Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің ұлттық валюталарын пайдалануды кеңейту жөніндегі одан арғы жұмыс туралы" 2022 жылғы 26 тамыздағы № 20 өкімінің 2-тармағындағы "жарты жылда бір рет" деген сөздер "екі жылда бір рет" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О внесении изменения в пункт 2 распоряжения Евразийского межправительственного совета от 26 августа 2022 г. № 20
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 31 января 2025 года № 3.
1. В пункте 2 распоряжения Евразийского межправительственного совета от 26 августа 2022 г. № 20 "О дальнейшей работе по расширению использования национальных валют государств - членов Евразийского экономического союза при осугцествлении расчетов в рамках взаимной торговли" слова "раз в полгода" заменить словами "один раз в два года".
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От
Республики
Армения
От
Республики
Беларусь
От
Республики
Казахстан
От
Кыргызской
Республики
От
Российской
Федерации