2. Графиттелген электродтарға қатысты ашық, бәсекелестікке негізделген және негізделген баға белгілеу қағидаттарын сақтау, оның ішінде графиттелген электродтардың бағасының ашық аналитикалық көздерде жарияланатын графиттелген электродтар мен шикізатқа арналған баға котировкаларының өзгеру динамикасына тәуелділігін көздейтін формулалық баға белгілеу тетіктерін қолдану арқылы, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердегі тұтынушыларға тікелей жеткізу кезінде қамтамасыз етіледі.
3. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердегі тұтынушылардың өтінімдеріне сәйкес, графиттелген электродтарды тұтынушыларға тікелей үздіксіз жеткізу, сондай-ақ келісілген міндеттемелердің шарттарына қатаң сәйкес қамтамасыз етіледі.
4. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердегі тұтынушылармен жасалған ұзақ мерзімді келісімшарттарға сәйкес графиттелген электродтарды жеткізуге басымдық беру, формулалық баға белгілеуді қолдану арқылы, Еуразиялық экономикалық одақ нарығына споттық (қысқа мерзімді, бір реттік) жеткізілімдерге қарамастан жүзеге асырылады.

2. Соблюдение принципов прозрачного, конкурентного и обоснованного ценообразования в отношении графитированных электродов, в том числе путем применения механизмов формульного ценообразования, предусматривающих зависимость цены на графитированные электроды от динамики изменения публикуемых в открытых аналитических источниках ценовых котировок на графитированные электроды и сырье, при осуществлении поставок напрямую потребителям в государствах – членах Евразийского экономического союза.
3. Осуществление бесперебойных поставок графитированных электродов напрямую потребителям в государствах – членах Евразийского экономического союза согласно их заявкам и в строгом соответствии с условиями согласованных обязательств.
4. Приоритизация поставок графитированных электродов в государства – члены Евразийского экономического союза по долгосрочным договорам с потребителями в государствах – членах Евразийского экономического союза с применением формульного ценообразования перед спотовыми (краткосрочными, разовыми) поставками на рынок Евразийского экономического союза безотносительно условий таких поставок.