Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысты өткізу уақыты мен орны туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2024 жылғы 2 ақпандағы № 3 Өкімі.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 21 қарашадағы № 89 Шешімімен бекітілген Еуразиялық үкіметаралық кеңестің отырыстарын өткізуді ұйымдастыру тәртібінің 3-тармағына сәйкес;
1. Еуразиялық үкіметаралық кеңестің кезекті отырысы 2024 жылғы мамырда Беларус Республикасында өтетіні белгіленсін.
2. Осы өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларус
Республикасынан
Қазақстан
Републикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О времени и месте проведения очередного заседания Евразийского межправительственного совета
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 2 февраля 2024 года № 3.
В соответствии с пунктом 3 Порядка организации проведения заседаний Евразийского межправительственного совета, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 21 ноября 2014 г. № 89:
1. Определить, что очередное заседание Евразийского межправительственного совета состоится в мае 2024 г. в Республике Беларусь.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации