Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2022 жылғы 1 ақпандағы № 18 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2024 жылғы 23 желтоқсандағы № 154 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 52-бабының 2-тармағына, Еуразиялық экономикалық комиссия туралы Ереженің 3-тармағына (көрсетілген шартқа № 1 қосымша) және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссия жұмысының регламентіне № 2-қосымшаның 11-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссияның алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2022 жылғы 1 ақпандағы № 18 "Азаматтық қорғанысқа және табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардан қорғауға арналған өнімнің қауіпсіздігі туралы" Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламентінің өтпелі ережелері туралы" (ЕАЭО ТП 050/2021) шешімінің 1-тармағының "а" - "в" тармақшаларында" "2025 жылғы 1 қаңтар" деген сөздер "2026 жылғы 1 маусым" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді және 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Еуразиялық экономикалық комиссиясы
алқасының төрағасы
Б. Сағынтаев

О внесении изменения в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 февраля 2022 г. № 18
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 23 декабря 2024 года № 154
В соответствии с пунктом 2 статьи 52 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, пунктом 3 Положения о Евразийской экономической комиссии (приложение № 1 к указанному Договору) и пунктом 11 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В подпунктах "а""в" пункта 1 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 1 февраля 2022 г. № 18 "О переходных положениях технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности продукции, предназначенной для гражданской обороны и защиты от чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера" (TP ЕАЭС 050/2021)" слова "1 января 2025 г." заменить словами "1 июня 2026 г.".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2025 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Б. Сагинтаев