Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі Өнеркәсіптік ынтымақтастықтың негізгі бағыттарын іске асырудың жыл сайынғы мониторингі мен талдауының нәтижелері туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2022 жылғы 21 қазандағы № 27 Өкімі
Тиімді және өзара тиімді өнеркәсіптік ынтымақтастық негізінде өнеркәсіптік дамудың орнықтылығын арттыру, сондай-ақ трансшекаралық кедергілерді төмендету үшін жағдайлар жасау және Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі өндірістік кооперация үшін жағдайлар қалыптастыру мақсатында:
1. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтері "Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі Өнеркәсіптік ынтымақтастықтың негізгі бағыттарын іске асырудың жыл сайынғы мониторингі мен талдауының нәтижелері туралы" Еуразиялық экономикалық комиссияның баяндамасын назарға алсын (ақпараттық материал ретінде қоса беріледі).
2. Еуразиялық экономикалық комиссия осы өкімнің 1-тармағында көрсетілген баяндаманы Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында орналастырсын.
3. Осы өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения
Республикасынан
Беларусь
Республикасынан
Қазақстан
Республикасынан
Қырғыз
Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О результатах ежегодного мониторинга и анализа реализации Основных направлений промышленного сотрудничества в рамках Евразийского экономического союза
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 21 октября 2022 года № 27.
В целях повышения устойчивости промышленного развития на основе эффективного и взаимовыгодного промышленного сотрудничества, а также создания условий для снижения трансграничных барьеров и формирования условий для производственной кооперации в рамках Евразийского экономического союза:
1. Правительствам государств - членов Евразийского экономического союза принять к сведению доклад Евразийской экономической комиссии "О результатах ежегодного мониторинга и анализа реализации Основных направлений промышленного сотрудничества в рамках Евразийского экономического союза" (прилагается в качестве информационного материала).
2. Евразийской экономической комиссии разместить указанный в пункте 1 настоящего распоряжения доклад на официальном сайте Евразийского экономического союза.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации