Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелуге және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетуге рұқсат беру тәртібі белгіленген тауарлар тізбесінің 2.1-бөліміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 16 наурыздағы № 30 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық шарттың 46-бабына және Үшінші елдерге қатысты тарифтік емес реттеу шаралары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық шартқа № 7 қосымша) 4 және 37-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелуге және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетуге рұқсат беру тәртібі белгіленген тауарлар тізбесінің (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 21 сәуірдегі № 30 шешіміне № 2 қосымша) 2.1-бөліміне қосымшаға сәйкес өзгеріс енгізілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының Төрағасы
М. Мясникович
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2021 жылғы 16 наурыздағы
№ 29 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелуге және (немесе) Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағынан әкетуге рұқсат беру тәртібі белгіленген тауарлар тізбесінің 2.1-бөліміне енгізілетін ӨЗГЕРІС
2.1-бөлім бөлімге ескертпенің алдынан мынадай мазмұндағы F тізімімен толықтырылсын:
"F тізімі
Тауардың атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Формула
Зат
Атауы
I топ
CHF2CHF2
ГФУ-134
1,1,2,2- тетрафторэтан
2903 39 290 0-ден
CH2FCF3
ГФУ-134а
1,1,1,2-тетрафторэтан
2903 39 260 0
CH2FCHF2
ГФУ-143
1,1,2-трифторэтан
2903 39 290 0-ден
CHF2CH2CF3
ГФУ-245fа
1,1,1,3,3- пентафторпропан
2903 39 270 0-ден
CF3CH2CF2CH3
ГФУ-365mfc
1,1,1,3,3-пентафторбутан
2903 39 290 0-ден
CF3CHFCF3
ГФУ-227еа
1,1,1,2,3,3,3- гептафторпропан
903 39 270 0-ден
CH2FCF2CF3
ГФУ-236сb
1,1,1,2,2,3- гексафторпропан
2903 39 270 0-ден
CHF2CHFCF3
ГФУ-236еа
1,1,1,2,3,3- гексафторпропан
2903 39 270 0-ден
CF3CH2CF3
ГФУ-236fа
1,1,1,3,3,3- гексафторпропан
2903 39 270 0-ден
CH2FCF2CHF2
ГФУ-245са
1,1,2,2,3- пентафторпропан
2903 39 270 0-ден
CF3CHFCHFCF2CF3
ГФУ-43-10mee
1,1,1,2,2,3,4,5,5,5- декафторпентан
2903 39 290 0-ден
CH2F2
ГФУ-32
дифторметан
2903 39 210 0
CHF2CF3
ГФУ-125
пентафторэтан
2903 39 240 0-ден
CH3CF3
ГФУ-143а
1,1,1-трифторэтан
2903 39 240 0-ден
CH3F
ГФУ-41
фторметан
2903 39 290 0-ден
CH2FCH2F
ГФУ-152
1,2-дифторэтан

О внесении изменения в раздел 2.1 перечня товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 марта 2021 года № 30.
В соответствии со статьей 46 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года и пунктами 4 и 37 Протокола о мерах нетарифного регулирования в отношении третьих стран (приложение № 7 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в раздел 2.1 перечня товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза (приложение № 2 к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30), изменение согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 16 марта 2021 г. № 30
ИЗМЕНЕНИЕ,
вносимое в раздел 2.1 перечня товаров, в отношении которых установлен разрешительный порядок ввоза на таможенную территорию Евразийского экономического союза и (или) вывоза с таможенной территории Евразийского экономического союза
Раздел 2.1 перед примечанием к разделу дополнить списком F следующего содержания:
"Список F
Наименование товара
Код
ТН ВЭД ЕАЭС
Формула
Вещество
Название
Группа I
CHF2CHF2
ГФУ-134
1,1,2,2- тетрафторэтан
из 2903 39 290 0
CH2FCF3
ГФУ-134а
1,1,1,2-тетрафторэтан
2903 39 260 0
CH2FCHF2
ГФУ-143
1,1,2-трифторэтан
из 2903 39 290 0
CHF2CH2CF3
ГФУ-245fа
1,1,1,3,3- пентафторпропан
из 2903 39 270 0
CF3CH2CF2CH3
ГФУ-365mfc
1,1,1,3,3-пентафторбутан
из 2903 39 290 0
CF3CHFCF3
ГФУ-227еа
1,1,1,2,3,3,3- гептафторпропан
из 2903 39 270 0
CH2FCF2CF3
ГФУ-236сb
1,1,1,2,2,3- гексафторпропан
из 2903 39 270 0
CHF2CHFCF3
ГФУ-236еа
1,1,1,2,3,3- гексафторпропан
из 2903 39 270 0
CF3CH2CF3
ГФУ-236fа
1,1,1,3,3,3- гексафторпропан
из 2903 39 270 0
CH2FCF2CHF2
ГФУ-245са
1,1,2,2,3- пентафторпропан
из 2903 39 270 0
CF3CHFCHFCF2CF3
ГФУ-43-10mee
1,1,1,2,2,3,4,5,5,5- декафторпентан
из 2903 39 290 0
CH2F2
ГФУ-32
дифторметан
2903 39 210 0
CHF2CF3
ГФУ-125
пентафторэтан
из 2903 39 240 0
CH3CF3
ГФУ-143а
1,1,1-трифторэтан
из 2903 39 240 0
CH3F
ГФУ-41
фторметан
из 2903 39 290 0
CH2FCH2F
ГФУ-152
1,2-дифторэтан

2903 39 290 0-ден
CH3CHF2
ГФУ-152а
1,1-дифторэтан
2903 39 250 0
II топ
CHF3
ГФУ-23
трифторметан
2903 39 230 0".

из 2903 39 290 0
CH3CHF2
ГФУ-152а
1,1-дифторэтан
2903 39 250 0
Группа II
CHF3
ГФУ-23
трифторметан
2903 39 230 0".