Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына радиоэлектрондық құралдарды және азаматтық түпмақсаттағы, соның ішінде басқа тауарларға кіріктірілген не құрамына кіретін жоғары жиілікті құрылғыларды әкелу туралы ережеге № 2 қосымшаға өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2021 жылғы 24 ақпандағы № 18 шешімі
Үшінші елдерге қатысты тарифтік емес реттеу шаралары туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 7 қосымша) 4 және 37-тармақтарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына радиоэлектрондық құралдарды және азаматтық түпмақсаттағы, соның ішінде басқа тауарларға кіріктірілген не құрамына кіретін жоғары жиілікті құрылғыларды әкелу туралы ережеге № 2 қосымшаға мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) мынадай мазмұндағы 21-тармағымен толықтырылсын:
"21. Магнитті-резонансты томографтар, мына радиожиілік жолақтарында жұмыс істейтін магнитті-резонансты томографтар жүйесі:
13 560 кГц +/– 1,0 % немесе 13 424 – 13 696 кГц;
14 600 кГц +/– 1,72 % немесе 14 348 – 14 852 кГц;
40,68 МГц +/– 1,0 % немесе 40,2 – 41,1 МГц;
63,8 МГц +/– 1,26 % или 62,90 – 64,61 МГц;
81,36 МГц +/– 1,0 % немесе 80,5 – 82,2 МГц;
127,7 МГц +/– 0,63 % немесе 126,8 – 128,51 МГц.";
б) 3-тармақтың 9-тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"9) құрамында радио сәулелендіруші құрылғылар жоқ, соның ішінде басқа құрылғыларға кіріктірілген не құрамына кіретін радио қабылдау құралдары;".
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
М. Мясникович

О внесении изменений в приложение № 2 к Положению о ввозе на таможенную территорию Евразийского экономического союза радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2021 года № 18.
В соответствии с пунктами 4 и 37 Протокола о мерах нетарифного регулирования в отношении третьих стран (приложение № 7 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в приложение № 2 к Положению о ввозе на таможенную территорию Евразийского экономического союза радиоэлектронных средств и высокочастотных устройств гражданского назначения, в том числе встроенных либо входящих в состав других товаров (приложение № 15 к Решению Коллегии Евразийской экономической комиссии от 21 апреля 2015 г. № 30), следующие изменения:
а) дополнить пунктом 21 следующего содержания:
"21. Магнитно-резонансные томографы, системы магнитно-резонансной томографии, работающие в полосах радиочастот:
13 560 кГц +/– 1,0 % или 13 424 – 13 696 кГц;
14 600 кГц +/– 1,72 % или 14 348 – 14 852 кГц;
40,68 МГц +/– 1,0 % или 40,2 – 41,1 МГц;
63,8 МГц +/– 1,26 % или 62,90 – 64,61 МГц;
81,36 МГц +/– 1,0 % или 80,5 – 82,2 МГц;
127,7 МГц +/– 0,63 % или 126,8 – 128,51 МГц.";
б) подпункт 9 пункта 3 изложить в следующей редакции:
"9) радиоприемные средства, не содержащие радиоизлучающих устройств, в том числе встроенные либо входящие в состав других устройств;".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
М. Мясникович