N2+N18
деректер жолы SSCC нөмірін қамтиды
AI (00) қолданудың сәйкестендіргіші өзінен кейін келетін 18 таңбадан тұратын сандық өріс логистикалық бөлімді белгілеу үшін қолданылатын көліктік қорабтың (ыдыстың) (SSCC) сериялық кодын қамтитынын көрсетеді
01
Тауар бірлігінің жаһандық сәйкестендіру нөмірі – GTIN
(Global Trade Item Number)
N2+N14
GTIN- Global Trade Item Number – GS1 ашық стандарттар жүйесінде бір атаудағы (артикул) тауарлардың жаһандық сәйкестендіру нөмірі. 14 таңбалы сандық сәйкестендіргіш
AI (01) қолданудың сәйкестендіргіші тікелей өзінен кейін келетін 14 таңбадан тұратын сандық өрісте тауар бірлігін таңбалау үшін пайдаланылатын жаһандық сәйкестендіру нөмірін (GTIN) қамтитынын көрсетеді
02
GTIN көліктік қорабының (ыдыстар) ішіндегі тауарлар бірлігі (GTIN of Contained Trade Items)

N2+N18
поле данных содержит номер SSCC
идентификатор применения AI (00) показывает, что цифровое поле из
18 символов, следующих непосредственно за ним, содержит серийный код транспортной упаковки (тары) (SSCC), который используется для маркировки логистической единицы
01
Глобальный идентификацион-ный номер единицы товара – GTIN
(Global Trade Item Number)
N2+N14
GTIN- Global Trade Item Number -глобальный идентификацион- ный номер разновидности товара одного наименования (артикула) в системе открытых стандартов GS1. 14-значный цифровой идентификатор
идентификатор применения AI (01) показывает, что цифровое поле из
14 символов, следующих непосредственно за ним, содержит глобальный идентификационный номер единицы товара (GTIN), который используется для идентификации единицы товара.
02
GTIN товарных единиц внутри транспортной упаковки (тары)
(GTIN of Contained Trade Items)