Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 6 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 10 шілдедегі № 110 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 22 қаңтардағы № 6 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының басшысы заңнамамен белгіленген тәртіпте:
- осы қаулыны ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
- осы қаулыны Шыңғырлау ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
- осы қаулыдан туындайтын өзге де қажетті шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірәлиев
"КЕЛІСІЛДІ"
Шыңғырлау аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Н.Е. Қалиев
"13" шілде 2026 жыл
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 13 шілдедегі
№ 110 қаулысына қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындары
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
1.
Алмаз
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының алды
2.
Сегізсай
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Сегізсай негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
3.
Ащысай
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының алды
4.
Амангелді
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының алды
5.
Ақбұлақ
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының алды
6.
Ақтау
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының алды
7.
Ардақ
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйі ғимаратының алды
8.
Қарағаш
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Қуағаш негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
9.
Қайынды
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Қайыңды бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
10.
Ақсуат
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Ақсуат негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
11.
Шоқтыбай
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының алды
12.
Ұрысай
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының алды
13.
Ақшат
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клуб ғимаратының алды
14.
Шыңғырлау
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау" спорт клубы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының аудандық мәдениет үйінің ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денешынықтыру және спорт басқармасының "Шыңғырлау аудандық балалармен жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Шыңғырлау колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алды
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының "Дән" мәдениет үйінің ғимаратының алды

О внесении изменений в постановление акимата Чингирлауского района от 22 января 2026 года № 6 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 13 июля 2026 года № 110
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Чингирлауского района от 22 января 2026 года № 6 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" следующие изменения:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района в установленном законодательством порядке обеспечить:
- направление настоящего постановления в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
- размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Чингирлауского района;
- принятие иных необходимых мер, вытекающих из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умралеев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Чингирлауской районной
территориальной избирательной комиссии
___________________Н.Е. Калиев
"13" июля 2026 года
Приложение к постановлению
акимата Чингирлауского района
от 13 июля 2026 года № 110
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
Алмазный
Перед зданием дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
2.
Сегизсай
Перед зданием коммунальное государственное учреждение "Сегизсайская основная средняя школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
3.
Ащесай
Перед зданием сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
4.
Амангельды
Перед зданием сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
5.
Акбулак
Перед зданием дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
6.
Актау
Перед зданием дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
7.
Ардак
Перед зданием дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
8.
Карагаш
Перед зданием коммунальное государственное учреждение "Основная средняя школа Қуағаш" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
9.
Кайынды
Перед зданием коммунальное государственное учреждение "Начальная школа Қайыңды" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
10.
Аксуат
Перед зданием коммунальное государственное учреждение "Аксуатская основная средняя школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
11.
Шоктыбай
Перед зданием сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
12.
Урысай
Перед зданием сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
13.
Акшат
Перед зданием сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
14.
Шынгырлау
Перед зданием физкультурно-оздоровительного комплекса коммунального государственного учреждения Спорт клуб "Шынгырлау" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
Перед зданием районного дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Чингирлауская районная детско-юношеская спортивная школа" управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области
Перед зданием Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Шынгырлауский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
Перед зданием дома культуры "Дән" государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта района Шынгырлау Западно-Казахстанской области