Шыңғырлау ауданы әкімінің 2026 жылғы 29 мамырдағы № 4 "Шыңғырлау ауданы әкімінің 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Шыңғырлау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы" шешімі жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2026 жылғы 17 маусымдағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес және аудандық төтенше жағдайларды алдын алу және жою жөніндегі комисияның 2026 жылдың 17 маусымдағы № 2-01-5-2/90 хаттамасына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданы әкімінің 2026 жылғы 29 мамырдағы № 4 "Шыңғырлау ауданы әкімінің 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 1 "Шыңғырлау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы" шешімі жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 29 мамырынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірәлиев

Об отмене решения акима Чингирлауского района от 29 мая 2026 года № 4 "О признании утратившим силу решения акима Чингирлауского района от 6 января 2026 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Чингирлауского района"
Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 17 июня 2026 года № 5
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 29.05.2026.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", и протокола внеочередного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 17 июня 2026 года № 2-01-5-2/90 аким района РЕШИЛ:
1. Отменить решение акима Чингирлауского района от 29 мая 2026 года № 4 "О признании утратившим силу решения акима Чингирлауского района от 6 января 2026 года № 1 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Чингирлауского района".
2. Настоящее решение вводится в действие с 29 мая 2026 года.
Аким района М. Умралеев