Шыңғырлау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2026 жылғы 6 қаңтардағы № 1 шешімі. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2026 жылғы 29 мамырдағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 29.05.2026 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Азаматтық қорғау туралы" Заңдарына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министірінің м.а. 2023 жылғы 10 мамырындағы "Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" № 240 қаулысына және аудандық төтенше жағдайларды алдын алу және жою жөніндегі аудандық комисияның 2026 жылдың 6 қаңтардағы № 1-01-5-2/1 хаттамасына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жою жөніндегі басшы болып Шыңғырлау ауданы әкімінің орынбасары М.Ж. Нұртазиев тағайындалсын және оған табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жоюға бағытталған іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Өмірәлиев

Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Чингирлауского района
Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 6 января 2026 года № 1
Примечание ИЗПИ!
В решение предусмотрены изменения решением акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 29.05.2026 № 4 (Изменения не внесены).
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О гражданской защите", приказа и.о. Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 10 мая 2023 года № 240 "О классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", на основании протокола внеочередного заседания районной комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций от 6 января 2026 года за № 1-01-5-2/1 аким района РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории Чингирлауского района.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации природного характера назначить заместителя акима Чингирлауского района Нуртазиева М.Ж. и поручить провести мероприятия, направленные на ликвидацию чрезвычайной ситуации природного характера.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района М. Умралеев