Тасқала ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 28 мамырдағы № 125 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 маусымдағы № 112 қаулысы
Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданы әкімдігінің "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" 2019 жылғы 28 мамырдағы № 125 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5691 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тасқала ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Т. Шакиров
"КЕЛІСІЛДІ"
Тасқала аудандық
сайлау комиссиясының төрағасы
______________ Д.Қ. Баишева
"____" ___________2026 ж.
қаулысына қосымша
Тасқала ауданы әкімдігінің
2019 жылғы 28 мамырдағы
№ 125 қаулысына қосымша
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар
Елдi мекеннiң атауы
Үгiттiк баспа материалдарын орналастыру орындары
1
Ақтау ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды;
Ақтау ауылының орталық саябағы
2
Ақкүтір ауылы
Ақкүтір ауылдық медициналық пункт ғимаратының алды
3
Амангелдi ауылы
Ауылдық мәдениет үйi ғимаратының алды
4
Бiрiншi Шежiн ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бірінші Шежін бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
5
Достық ауылы
Достық ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды;
"Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
Достық ауылдық фельдшерлік-акушерлік пункт ғимаратының алды.
6
Бастау ауылы
"БҚО әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Бастау бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды.
7
Ынтымақ ауылы
"БҚО әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ынтымақ бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды.
8
Атамекен ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды;
"Қазақстан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
9
Қалмақшабын ауылы
Қалмақшабын ауылы, Қалмақшабын көшесі, 19, "Тасқала аудандық орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесінің Қалмақшабын ауылдық кітапхана ғимараты
10
Тасқала ауылы
Тасқала ауданы әкімдігі мәдениет тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Тасқала аудандық мәдени-демалыс орталығы " мемлекеттiк коммуналдық қазыналық кәсiпорны ғимаратының алды;
"Тасқала аудандық спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының алды;
Шамов және Абай көшелерiнiң қиылысында;
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Ы.Алтынсарин атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің" Қ.Сәтбаев атындағы мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды;
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің" "Бөбек бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсiпорны ғимаратының алды
11
Бiрлiк ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің" Бірлік негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
12
Оян ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды
13
Кеңжайлау ауылы
Шаруашылық жүргізу құқығындағы "Тасқала аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық пункт ғимаратының алды
14
Мереке ауылы
Ауылдық мәдениет үйi ғимаратының алды
15
Мерей ауылы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің "Мерей ЖОББ мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
16
Айнабұлақ ауылы
"Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Тасқала ауданы білім беру бөлімінің" Айнабұлақ негізгі орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алды
17
Тоғайлы ауылы
Ауылдық кітапхана ғимаратының алды
18
Екiншi Шежiн ауылы
Ауылдық мәдениет үйі ғимаратының алды

О внесении изменения в постановление акимата Таскалинского района № 125 от 28 мая 2019 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 16 июня 2026 года № 112
Акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести следующее изменение в постановление акимата Таскалинского района № 125 от 28 мая 2019 года "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5691):
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Таскалинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Т. Шакиров
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Таскалинской районной
избирательной комиссии
___________________ Баишева Д.К.
"____" ___________2026 г.
Приложение к постановлению
Приложение к постановлению
акимата Таскалинского района
от 28 мая 2019 года № 125
Места для размещения агитационных печатных материалов
Наименование населенного пункта
Места размещения агитационных печатных материалов
1
Село Актау
Пред зданием сельского дома культуры;
Центральный парк поселка Актау
2
Село Ақкүтір
Перед зданием медицинского пункта село Ақкүтір
3
Село Амангельды
Перед зданием сельского дома культуры
4
Село Первая Чижа
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Первочижинская начальная школа" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области
5
Село Достык
Перед зданием сельского дома культуры;
перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Достыкского сельского округа"
Перед зданием фельдшерско-акушерского пункта
6
Село Бастау
Перед зданием КГУ "Начальная школа Бастау" отдела образование Таскалинского района управления образования акимата ЗКО
7
Село Ынтымак
Перед зданием КГУ "Начальная школа Бастау" отдела образование Таскалинского района управления образования акимата ЗКО
8
Село Атамекен
Перед зданием сельского дома культуры;
перед зданием государственного учреждения "Аппарат акима Казахстанского сельского округа"
9
Село Қалмақшабын
Село Қалмақшабын, улица Қалмақшабын, 19, здание сельской библиотеки Қалмақшабын государственного учреждения "Таскалинская районная централизованная библиотечная система"
10
Село Таскала
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный центр досуга" отдела культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Таскалинского района";
Перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Таскалинский районный спортивный клуб";
на пересечении улиц Шамова и Абая;
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области";
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-гимназия имени К.Сатбаева" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области";
перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Бөбек" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
11
Село Бiрлiк
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Бирлик" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
12
Село Оян
Перед зданием сельского дома культуры
13
Село Кеңжайлау
Перед зданием медицинского пункта
14
Село Мереке
Перед зданием сельского дома культуры
15
Село Мерей
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Мерей" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
16
Село Айнабұлақ
Перед зданием коммунального государственного учреждения "Основная средняя школа Айнабұлақ" отдела образования Таскалинского района управления образования акимата Западно-Казахстанской области"
17
Село Тоғайлы
Перед зданием сельской библиотеки
18
Село Вторая Чижа
Перед зданием сельского дома культуры