Тасқала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 93 "Тасқала ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысының күшін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 16 ақпандағы № 26 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Тасқала ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тасқала ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 6 маусымдағы № 93 "Тасқала ауданының коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігін аудару нормативін белгілеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7206-07 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Тасқала ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасырына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Шакиров

Об утрате постановления акимата Таскалинского района № 93 от 6 июня 2023 года "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Таскалинского района"
Постановление акимата Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 16 февраля 2026 года № 26
В соотвествии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Таскалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Таскалинского района от 6 июня 2023 года № 93 "Об установлении норматива отчисления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий Таскалинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7206-07).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Таскалинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким района Т. Шакиров