О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 36-1 "О районном бюджете на 2026-2028 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 августа 2026 года № 42-1
Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 36-1 "О районном бюджете на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 263 083 тысячи тенге:
налоговые поступления – 2 758 130 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 424 108 тысяч тенге;
2) затраты – 6 400 181 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 109 340 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 233 232 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 123 892 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 246 438 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 246 438 тысяч тенге:
поступление займов – 815 532 тысячи тенге;
погашение займов – 647 155 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 78 061 тысяча тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2026 года.
Председатель маслихата С. Мулдашев
Приложение к решению
Казталовского районного

Казталов аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-1 "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 тамыздағы № 42-1 шешімі
Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 36-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 263 083 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 758 130 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 55 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3 424 108 мың теңге;
2) шығындар – 6 400 181 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 109 340 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 233 232 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 123 892 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 246 438 мың теңге:
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 246 438 мың теңге:
қарыздар түсімі – 815 532 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 647 155 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 78 061 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2026 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С. Мулдашев
Аудандық мәслихатының