Казталов ауданы әкімінің 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 13 "Казталов ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімінің 2026 жылғы 11 маусымдағы № 5 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңына және Казталов ауданының төтенше жағдайдың алдын алу және оны жою жөніндегі комиссиясының 2026 жылғы 08 маусымдағы № 4-12/6 кезектен тыс отырысының хаттамасына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов ауданы әкімінің 2025 жылғы 15 желтоқсандағы № 13 "Казталов ауданы аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды аудан әкімі аппаратының басшысы Н. Серікке жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Саркулов

О признании утратившим силу решение акима Казталовского района от 15 декабря 2025 года № 13 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Казталовского района"
Решение акима Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11 июня 2026 года № 5
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан "О правовых актах" и протоколом внеочередного заседания комиссии по предупреждению и ликвидации чрезвычайной ситуации Казталовского района от 08 июня 2026 года № 4-12/6 аким района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Казталовского района от 15 декабря 2025 года № 13 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории Казталовского района".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Н. Серік.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Саркулов