Бәйтерек ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-15 "2026-2028 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Мичурин ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2026 жылғы 5 наурыздағы № 31-18 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2025 жылғы 25 желтоқсандағы № 29-15 "2026-2028 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Мичурин ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Мичурин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 391 162 мың теңге:
салықтық түсімдер – 390 752 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 410 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 0 теңге;
2) шығындар – 518 036 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 126 874 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 126 874 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 126 874 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2025 года № 29-15 "О бюджете Мичуринского сельского округа района Бәйтерек на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 марта 2026 года № 31-18
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2025 года № 29-15 "О бюджете Мичуринского сельского округа района Бәйтерек на 2026-2028 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Мичуринского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 391 162 тысячи тенге:
налоговые поступления – 391 162 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 410 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 0 тенге;
2) затраты – 518 036 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 126 874 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 126 874 тысячи тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 126 874 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.