Бөрлі ауданы әкімінің 2014 жылғы 17 наурыздағы № 9 "Бөрлі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімінің 2026 жылғы 29 мамырдағы № 2 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫМ:
1. Бөрлі ауданы әкімінің "Бөрлі ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2014 жылғы 17 наурыздағы № 9 "Бөрлі ауданы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3506 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
№ 79 сайлау учаскесі жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 79 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Кеңтүбек ауылы, Тәуелсіздік көшесі, № 65, ауылдық мәдениет үйінің ғимараты.
Шекарасы: Кеңтүбек ауылы, Шампа, Бақтыарал қыстақтары.";
"№ 80 сайлау учаскесі
"Орналасқан жері: Ақсай қаласы, 5 шағынауданы, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 4 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, 5 шағынауданының № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19 тұрғын үйлері, 9 шағынауданының жеке тұрғын үйлері.";
"№ 81 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, 10 шағынауданы, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 6 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, 10 шағынауданының № 2, № 3, № 4, №5, № 6, № 7, №8 № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, №14, № 15, № 16, № 16/1, №21, № 22, № 22/1, № 27, № 29 тұрғын үйлері.";
"№ 82 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Вахта қалашығы 1, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Бөрлі аудандық орталық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, Құрылыс, Амангелді, Бейбітшілік, Оңтүстік, Бекзат Саттарханов, Жаңа, Орал, Қарашығанақ, Ақсу, Болашақ көшелері; Абай көшесіндегі тұрғын үйлер, "Астана Құм-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің вахталық қалашығындағы тұрғын ғимарат; Чехия, Венгрия, Париж атындағы вахталық қалашықтардың тұрғын ғимараттары; Ақбұлақ тұрғын үйлері, Вахта қалашығы, Абай даңғылы бойындағы № 44/2, № 29/1А, № 27А, № 86, № 88, № 39, № 84/1, № 49, № 44/2, № 29, № 76, № 25/1, № 44/4, № 4/4, № 82, № 84, № 88/1 тұрғын үйлер.";
"№ 87 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Железнодорожная көшесі 166, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Бөрлі аудандық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Ақсай қаласы, Қайыр Шакенов көшесінің № 1-14 (тақ жағы) үйлері, Элеваторная көшесінің № 1 - 14 үйлері, Жібек жолы көшесінің № 35 - 53 (тақ жағы), № 56 - 102 (жұп жағы) үйлері, Әл-Фараби көшесінің № 103 - 205 (тақ жағы), № 74 - 146 (жұп жағы) үйлері, Железнодорожная көшесінің № 39 - 119 (тақ жағы), № 92 - 116 (жұп жағы) үйлері, Жұбан Молдағалиев көшесінің № 1 - 67 (тақ жағы), № 2 - 60 (жұп жағы) үйлері, Қайыр Шакенов көшесінің № 1 - 9 үйлері, Хиуаз Доспанова көшесінің № 47 - 121 (тақ жағы), № 46 - 124 (жұп жағы) үйлері, Бурлинская көшесінің № 3(3), 3/15 а, 4, 6, 8/1, 8/2, 79, 83 үйлері, Шыңғырлау көшесінің № 39 - 129 (тақ жағы), № 44 - 128 (жұп жағы) үйлері, Чапаев көшесінің № 9 - 81(тақ жағы), № 42 - 114 (жұп жағы) үйлері, Цвилинг көшесінің № 99 - 165 (тақ жағы), № 92 - 156 (жұп жағы) үйлері, М. Мәметова көшесінің № 1 - 67 (тақ жағы), № 2 - 64 (жұп жағы) үйлері, Тихоненко көшесінің № 85 - 175 (тақ жағы), № 74 - 148 (жұп жағы) үйлері, Бурлинская көшесінің № 1 - 13 (тақ жағы) үйлері, 1-шағынаудандағы тұрғын үйлер; Мұхтар Әуезов көшесіндегі тұрғын үйлер — Қайыр Шакенов көшесінен бастап Абай даңғылына дейінгі аралықты, Абай даңғылы бойындағы тұрғын үйлер — Достық халықтар көшесінен бастап Жібек жолы көшесіне дейінгі аралықты қамтиды.";
"№ 91 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қызылтал шағынауданы, Строительная-3 көшесі, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақсай" мәдени-бұқаралық, ұлттық ат спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.

О внесении изменений в решение акима Бурлинского района от 17 марта 2014 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Бурлинского района"
Решение акима Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 29 мая 2026 года № 2
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бурлинского района от 17 марта 2014 года № 9 "Об образовании избирательных участков на территории Бурлинского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3506) следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 79 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 79
Местонахождение: село Кентубек, улица Тәуелсіздік, № 65, здание сельского дома культуры.
Граница: село Кентубек, зимовки Шампа, Бактыарал.";
"Избирательный участок № 80
Местонахождение: город Аксай, 5 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 4 города Аксая" отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: город Аксай, жилые дома № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 16, № 17, № 18, № 19 5 микрорайона, индивидуальные жилые дома микрорайонов 9.";
"Избирательный участок № 81
Местонахождение: город Аксай, 10 микрорайон, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 6 города Аксая" отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: город Аксай, жилые дома № 2, № 3, № 4, №5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16/1, № 21, № 22, № 22/1, № 27, № 29 10 микрорайона.";
"Избирательный участок № 82
Местонахождение: город Аксай, Вахтовый город 1, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: город Аксай, улицы Құрылыс, Амангельды, Бейбітшілік, Оңтүстік, Бекзат Саттарханова, Жаңа, Орал, Карачаганакская, Аксу, Болашак, жилые дома по улице Абая, жилой корпус вахтового городка товарищества с ограниченной ответственностью "Астана Құм-2005", жилой корпус Чех, Венгрия, Париж, Вахтовый городок, жилые дома Ақбұлақ, жилые дома № 44/2, № 29/1А, № 27А, № 86, № 88, № 39, № 84/1, № 49, № 44/2, № 29, № 76, № 25/1, № 44/4, № 4/4, № 82, № 84, № 88/1 проспекта Абая.";
"Избирательный участок № 87
Местонахождение: город Аксай, улица Железнодорожная 166, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Бурлинская центральная районная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: город Аксай, дома по улице Қайыр Шакенова № 1 - 14 (нечетная сторона), дома по улице Элеваторная № 1 - 14, дома по улице Жібек жолы № 35 - 53 (нечетная сторона), № 56 - 102 (четная сторона), дома по улице Әл-Фараби № 103 - 205 (нечетная сторона), № 74 - 146 (четная сторона), дома по улице Железнодорожная № 39 - 119 (нечетная сторона), № 92 - 166 (четная сторона), дома по улице Жұбан Молдағалиева № 1 - 67 (нечетная сторона) № 2 - 60 (четная сторона), дома по улице Қайыр Шакенова № 1 - 9, дома по улице Хиуаз Доспановой № 47 - 121 (нечетная сторона), № 46 - 124 (четная сторона), дома по улице Бурлинская № 3(3), 3/15 а, 4, 6, 8/1, 8/2, 79, 83, дома по улице Шыңғырлау № 39 - 129 (нечетная сторона), № 44 - 128 (четная сторона), дома по улице Чапаева № 9 - 81 (нечетная сторона), № 42 - 114 (четная сторона), дома по улице Цвилинга № 99 - 165 (нечетная сторона), № 92 - 156 (четная сторона), дома по улице М. Маметовой № 1 - 67 (нечетная сторона), № 2 - 64 (четная сторона), дома по улице Тихоненко № 85 - 175 (нечетная сторона), № 74 - 148 (четная сторона), дома по улице Бурлинская № 1 - 13 (нечетная сторона), дома № 1 микрорайона, дома расположенные по улице Мұхтар Әуезова — на участке от улицы Қайыр Шакенова до проспекта Абая включительно, дома расположенные по проспекту Абая — на участке от улицы Дружбы Народов до улицы Жібек Жолы включительно.";
"Избирательный участок № 91
Местонахождение: микрорайон Кызылтал, ул. Строительная-3, здание государственного коммунального казенного предприятия "Культурно-массовый, конно-национальный, спортивный комплекс "Аксай" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Бурлинского района Западно-Казахстанской области".

Шекарасы: Қызылтал шағынауданының Аксай, Ақсуат, Аққұм, Ақбұлақ, Ақжайық, Бейбітшілік, Бота, Бақтыбаева, Жеңіс, Желтоқсан, Жаңа, Сайқұдық, Сырым, Самал, Школьная, Наурыз, Тереңсай, Шалқар, Шыңғырлау, Қызылтал, Әбілхайыр хан, Құрылысшы, Керемет, Кенесары хан, Абдолла Жұмағалиев, Амангелді, Өркен, Строительная 1, Строительная 2, Строительная 3 көшелеріндегі тұрғын үйлер; Ақселен көшесіндегі үйлер — Құрылысшы көшесінен бастап Бейбарыс Сұлтан көшесіне дейінгі аралықты қамтиды; Бейбарыс Сұлтан көшесінің тақ және жұп жақтарындағы №1-ден №23-ке дейінгі және №2-ден №38-ге дейінгі үйлер; Ақжайық көшесінің тақ жағындағы №1 үйден бастап Солтүстік көшесіне дейінгі тұрғын үйлер.";
"№ 92 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, Халықтар Достығы көшесі, 6Б, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Ақсай" мәдени-бұқаралық, ұлттық ат спорт кешені" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: 10 шағынауданының № 15/1, № 17/1 № 18, № 19, № 20, № 23, № 24, № 25, № 26 № 27А, № 28 тұрғын үйлер; Қарашығанақ -1 шағынаудандағы тұрғын үйлері.";
"№ 109 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ақсай қаласы, 13 шағынаудан, 59А ғимараты, "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының білім беру бөлімінің "Ақсай қаласының № 9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: 11, 12, 13 - шағынаудандарының жеке тұрғын үйлері; Строительная 4 көшесіндегі үйлер; Солтүстік көшесіндегі үйлер; Ақселен көшесіндегі тұрғын үйлер — Бейбарыс Сұлтан көшесінен бастап 13-шағынауданға дейінгі аралықты қамтиды; Бейбарыс Сұлтан көшесінің жұп және тақ жақтарындағы № 40 және № 25/1 үйлерден бастап Строительная 4 көшесіне дейінгі үйлер; Ақжайық көшесінің жұп және тақ жақтарындағы № 2 және № 25 үйлерден бастап Строительная 4 көшесіне дейінгі тұрғын үйлер.".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Бөрлі ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
"КЕЛІСІЛДІ" Бөрлі аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Аудан әкімі Е. Ихсанов

Граница: микрорайон Кызылтал, жилые дома по улице Аксай, Аксуат, Аккум, Акбулак, Акжаиык, Бейбітшілік, Бота, Бактыбаева, Женис, Желтоксан, Жана, Сайкудук, Сырым, Самал, Школьная, Наурыз, Теренсай, Шалкар, Чингирлау, Кызылтал, Абулхаир Хан, Құрылысшы, Керемет, Кенесары Хан, Абдолла Жумагалиев, Амангелді, Өркен, Строительная 1, Строительная 2, Строительная 3, дома расположенные по улице Ақселен— на участке от улицы Құрылысшы до улицы Бейбарыса Султана включительно, по четной и нечетной стороне улицы Бейбарыса Султана от дома № 1 до дома № 23, №2 до дома №38, по нечетной стороне улицы Ақжайық от дома № 1 до улицы Солтүстік.";
"Избирательный участок № 92
Местонахождение: город Аксай, Дружба Народов, 6Б, здание государственного казенного предприятия "Культурно-массовый, конно-национальный, спортивный комплекс "Аксай" государственного учреждения "Отдел физической культуры и спорта Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Граница: жилые дома № 15/1, № 17/1, № 18, № 19, № 20, № 23, № 24, № 25, № 26, № 27А, № 28 10 микрорайона, жилые дома микрорайона Карачаганак-1.";
"Избирательный участок № 109
Местонахождение: город Аксай, 13 микрорайон, дом № 59А, здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа № 9 города Аксай" отдела образования Бурлинского района Западно-Казахстанской области".
Границы: улица Строительная 4, 13 микрорайон, дома по улице Солтүстік, дома расположенные по улице Ақселен— на участке от улицы Бейбарыса Султана до 13 микрорайона включительно, по четной и нечетной стороне улицы Бейбарыса Султана от дома № 40 и 25/1 до улицы Строительная 4, по четной и нечетной стороне улицы Ақжайық от дома № 2 и 25 до улицы Строительная 4, индивидуальные жилые дома микрорайонов 11, 12, 13.".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Бурлинского района".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
"СОГЛАСОВАНО" Бурлинская районная территориальная избирательная комиссия
Аким района Е. Ихсанов