Орал қаласы әкімінің "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкiмiнiң 2026 жылғы 16 мамырдағы № 11 шешімі
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қаласы әкімінің "Орал қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 34 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5458 тіркелген), келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Орал қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Орал қаласының әкімі М. Байменов
Орал қаласы әкімінің 2026 жылғы "15" мамырдағы № 11 шешіміне қосымша
Орал қаласының аумағындағы сайлау учаскелері
1. № 34 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Көкжиек" шағынауданы, Ақтамберді жырау көшесі, 24 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Деркөл аулының № 1 тәптіштелген жоспарлау жобасының жеке тұрғын үйлері. Кумыска ауылының екінші бөлімшесі және Маштаково, Новостройка-Кумыска, Ускен аулы. "Батыс Қазақстан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Орал" ауданаралық туберкулезге қарсы ауруханасы" мемлекеттік мекемесінің жанында орналасқан тұрғын үйлер. "Тамарикс" және "Дружба" бау бақша серіктестіктерінің саяжай үйлері. Маштакова көшесінен Кейкі Батыр көшесіне дейін, Кейкі Батыр көшесі бойымен Лев Гумилев көшесіне дейін, Лев Гумилев көшесінен Ветелки (Ынтымақ) кентіне баратын жол бағыты.
2. № 38 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Көкжиек" шағынауданы, Ақтамберді жырау көшесі, 24 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 48 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Деркөл аулының № 1 тәптіштелген жоспарлау жобасының жеке тұрғын үйлері. Кейкі Батыр көшесінен Маштаково көшесімен "Орал-Озинки" трассасына дейін, "Орал-Озинки" трассасынан бойымен Лев Гумилев көшесіне дейін, Лев Гумилев көшесінің бойымен Кейкі Батыр көшесіне дейін, Кейкі Батыр көшесінің бойымен (жұп жағы) Маштаково көшесіне дейін.
3. № 44 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Сарыарқа" шағынауданы, Бейімбет Майлин көшесі, 52 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 49 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесінен Ахмет Жұбан көшесі бойымен, Бейімбет Майлин көшесіне дейін, Бейімбет Майлин (тақ жағы) көшесімен Бөкей хан көшесіне дейін, Бөкей хан көшесінен Белинский көшесі (тақ жағы) бойымен Айналма тас жолға дейін, Айналма тас жол бойымен Мұхтар Әуезов көшесіне дейін, Мұхтар Әуезов көшесінің бойымен Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіне дейін, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі бойымен Деркөл кентіндегі "Сарыарқа" шағынауданының Ахмет Жұбан көшесіне дейін.

О внесении изменения в решение акима города Уральск от 21 декабря 2018 года № 34 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска"
Решение акима города Уральска Западно-Казахстанской области от 16 мая 2026 года № 11
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Уральск от 21 декабря 2018 года № 34 "Об образовании избирательных участков на территории города Уральска" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5458) следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Уральска.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Уральск М. Байменов
Приложение к решению акима города Уральск от "15" мая 2026 года № 11
Избирательные участки на территории города Уральск
1. Избирательный участок № 34
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Көкжиек", улица Ақтамберді жырау, дом 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48" отдела образования города Уральск.
Граница: индивидуальная жилая застройка проекта детальной планировки № 1 поселка Деркул. Населенные пункты Маштаково, Новостройка-Кумыска, Ускен аул и второе отделение Кумыски. Жилые дома, расположенные около государственного учреждения "Межрайонная противотуберкулезная больница "Орал" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области. Дачные дома садоводческих товариществ "Тамарикс" и "Дружба". По улице Маштакова до улицы Кейкі Батыр, по улице Кейкі Батыр до улицы Льва Гумилева, по улице Льва Гумилева до дороги по направлению п. Ветелки (Ынтымақ)
2. Избирательный участок № 38
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Көкжиек", улица Ақтамберді жырау, дом 24, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 48" отдела образования города Уральск.
Граница: индивидуальная жилая застройка проекта детальной планировки № 1 поселка Деркул, от улицы Кейкі Батыр по улице Маштаково до трассы Уральск-Озинки, по трассе Уральск-Озинки до улицы Льва Гумилева, по улице Льва Гумилева до улицы Кейкі Батыр, по улице Кейкі Батыр (четная сторона) до улицы Маштаково.
3. Избирательный участок № 44
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Сарыарқа", улица Беймбет Майлина, дом 52, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 49" отдела образования города Уральск.
Границы: от улицы Сұлтанмахмұт Торайғыров по улице Ахмет Жұбан до улицы Беймбет Майлина, по улице Беймбет Майлина (нечетная сторона) до улицы Бокей хана, от улицы Бокей хана по улице Белинского (нечетная сторона) до Окружного шоссе, по Окружному шоссе до улицы Мухтара Ауэзова, по улице Мухтара Ауэзова до улицы Сұлтанмахмұт Торайғыров, по улице Сұлтанмахмұт Торайғыров до улицы Ахмет Жұбан микрорайона "Сарыарқа" поселка Деркул.

4. № 49 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Сарыарқа" шағынауданы, Бейімбет Майлин көшесі, 52 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 49 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ахмет Жұбан көшесінен Бейімбет Майлин көшесі (жұп жағы) бойымен Мәлік Ғабдулин көшесіне дейін, Мәлік Ғабдулин көшесі бойымен (тақ жағы) Ғабит Мүсірепов көшесіне дейін, Ғабит Мүсірепов көшесінен Рақымжан Қошқарбаев көшесі (тақ жағы) не дейін, Рақымжан Қошқарбаев көшесі бойымен Роза Бағланова көшесіне дейін, Рақымжан Қошқарбаев көшесі бойымен Роза Бағланова көшесіне дейін, Роза Бағланова көшесінен Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесіне дейін, Сұлтанмахмұт Торайғыров көшесі бойымен Ахмет Жұбан көшесіне дейін, Ахмет Жұбан көшесі бойымен Деркөл кенті "Сарыарқа" шағынауданының Бейімбет Майлин көшесіне дейін.
5. № 169 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Халел Досмұхамедов көшесі, 32 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "Ә. Молдағұлова атындағы № 38 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, Жақыпов көшесінен бастап Жәңгір хан көшесі бойымен Ә. Бөкейханов көшесіне дейін, Жәңгір хан көшесінен Ә. Бөкейханов көшесі бойымен (жұп жағы) Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін, Ә. Бөкейханов көшесінен Ахмет Байтұрсынов көшесі бойымен Жакыпов көшесіне дейін, Жақыпов көшесі бойымен (жұп жағы) Жәңгір хан көшесіне дейін.
6. № 187 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 51 үй, "Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Зачаган кенті, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрілігінің "Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамының аймағы. Жәңгір хан көшесіндегі 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45, 45/1, 45/2, 47, 49, 49/1, 49/2, 51/1. тұрғын үйлері.
7. № 358 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Ақжайық" шағынауданы, 21 үй, "Батыс Қазақстан облысының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының "Ақжайық" мүгедектігі бар адамдарды абилитациялау және оңалту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, "Ақжайық" шағынауданы, "Прудхоз" елдімекені.
8. № 214 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Саратовская көшесi, 28 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, Сағынғали Сейітов көшесіндегі, 25-Чапаевская дивизия көшесіндегі 13, Саратов көшесіндегі 20, 22, 24, 26, Теміртау көшесіндегі 19, 19/1, 21, Жәңгір хан көшесіндегі 31, 33, 33/1, 33/2, 35 тұрғын үйлері.

4. Избирательный участок № 49
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Сарыарқа", улица Беймбет Майлина, дом 52, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 49" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Ахмет Жұбан по улице Беймбет Майлина (четная сторона) до улицы Мәлік Ғабдулин, по улице Мәлік Ғабдулин (нечетная сторона) до улицы Ғабит Мүсірепов, от улицы Ғабит Мүсірепов до улицы Рақымжана Қошкарбаева, по улице Рақымжана Қошкарбаева до улицы Роза Бағланова, по улице Роза Бағланова до улицы Сұлтанмахмұт Торайғыров по улице Сұлтанмахмұт Торайғыров до улицы Ахмет Жұбан, по улице Ахмет Жұбан до улицы Бейімбет Майлин микрорайона "Сарыарқа" поселка Деркул.
5. Избирательный участок № 169
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Халела Досмухамедова, дом 32, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей №38 имени Алии Молдагуловой" отдела образования города Уральск.
Граница: поселок Зачаганск, от улицы Жакыпов по улице Жангир хана до улицы А.Бокейханова, от улицы Жангир хана по улице А.Бокейханова (четная сторона) до улицы Ахмет Байтурсынов, от улицы А.Бокейханова по улице Ахмет Байтурсынов до улицы Жакыпов, по улице Жакыпов (четная сторона) до улицы Жангир хана.
6. Избирательный участок № 187
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 51, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана".
Граница: поселок Зачаганск, территория некоммерческого акционерного общества "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана" Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан. Жилые дома по улице Жангир хана, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 45, 45/1, 45/2, 47, 49, 49/1, 49/2, 51/1.
7. Избирательный участок № 358
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Акжайык", дом 21. Коммунальное государственное учреждение "Центр абилитации и реабилитации для лиц с инвалидностью "Акжайык" Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области"
Граница: поселок Зачаганск, микрорайон "Акжайык", населенный пункт "Прудхоз"
8. Избирательный участок № 214
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Саратовская, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20" отдела образования города Уральск.
Граница: поселок Зачаганск, жилые дома по улице Сагынгали Сеитова, по улице 25-Чапаевская дивизия 13, по улице Саратовская 20, 22, 24, 26, по улице Темиртауская 19, 19/1, 21, жилые дома по улице Жангир хана 33, 33/1, 33/2, 35.

9. № 248 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Жәңгірхан көшесі, 160 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Жайық өзені арқылы өтетін көпірге апаратын жолдан Жәңгір хан көшесімен Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесінің бойымен "Зачаган" бағбандық бірлестігінің шығыс шекарасына дейін, "Зачаган" бағбандық бірлестігінің шығыс шекарасымен Ақжайық көшесіне дейін, Ақжайық көшесінің бойымен (тақ жағы) Жәңгір хан көшесіне дейін.
10. № 216 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Жәңгір хан көшесі, 160 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Жайық өзені арқылы өтетін көпірге апаратын жолдан Жәңгір хан көшесінің бойымен Ақжайық көшесіне дейін (жұп жағы), Ақжайық көшесінің бойымен "Зачаган" бағбандық бірлестігінің шығыс шекарасына дейін, "Зачаган" бағбандық бірлестігінің шығыс шекарасымен Жайық өзені арқылы өтетін көпірге апаратын жолға дейін, Жайық өзенінің көпіріне апаратын жолдың бойымен Жәңгір хан көшесіне дейін.
11. № 218 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дина Нұрпейісова көшесі, 40 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Сервис және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Шекарасы: Құрманғазы көшесінен Дина Нұрпейісова көшесі бойымен Жайық өзенінің жағалауымен, Жайық өзенінің жағалауы бойымен Даулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін.
12. № 221 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Халел Досмұхамедов көшесі, 32 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "Ә. Молдағұлова атындағы № 38 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, А. Бөкейханов көшесінен бастап Жәңгір хан көшесі бойымен Айтқұлова көшесіне дейін, Жәңгір хан көшесінен Айтқұлова көшесі бойымен Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін, Айтқұлов көшесінен Ахмет Байтұрсынов көшесі бойымен (жұп жағы) А. Бөкейханов көшесіне дейін, А. Бөкейханов көшесі бойымен (тақ жағы) Жәңгір хан көшесіне дейін.
13. № 227 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жаңа орда" шағынауданы, 30 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 46 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әйтеке би көшесінен бастап Төле би көшесі бойымен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесінен бастап Наурыз көшесі бойымен (жұп жағы) Б. Жұманиязов көшесіне дейін, Б. Жұманиязов көшесі бойымен (жұп жағы) Алаш көшесіне дейін, М. Абдолов көшесі бойымен (жұп жағы) Кеменгер көшесіне дейін, М. Абдолов көшесінен бастап Кеменгер көшесі бойымен (тақ жағы) Қызылжар көшесіне дейін, Қызылжар көшесі бойымен (тақ жағы) Әйтеке би көшесіне дейін.

9. Избирательный участок № 248
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 160, некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Граница: от дороги, ведущей на мост через реку Урал по улице Жангир хана до улицы Сарыарка, по улице Сарыарка до восточной границы садоводческого товарищества "Зачаганский", по восточной границе садоводческого товарищества "Зачаганский" до ул. Акжайык, по улице Акжайык (нечетная сторона) до улицы Жангир хана.
10. Избирательный участок № 216
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 160, некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Граница: от дороги, ведущей на мост через реку Урал по улице Жангир хана до улицы Акжайык (четная сторона), по улице Акжайык до восточной границы садоводческого товарищества "Зачаганский", по восточной границе садоводческого товарищества "Зачаганский" до дороги, ведущей на мост через реку Урал, по дороге, ведущей на мост через реку Урал до улицы Жангир хана.
11. Избирательный участок № 218
Местонахождение: улица Дины Нурпеисовой, дом 40, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Дины Нурпеисовой набережной реки Урал, вдоль набережной реки Урал до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Дины Нурпеисовой.
12. Избирательный участок № 221
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Халела Досмухамедова, дом 32, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 38 имени Алии Молдагуловой" отдела образования города Уральск.
Граница: поселок Зачаганск, от улицы А.Бокейханова по улице Жангир хана до улицы Айткулова, от улицы Жангир хана по улице Айткулова до улицы Ахмета Байтурсынова, от улицы Айткулова по улице Ахмета Байтурсынова (четная сторона) до улицы А.Бокейханова, по улице А.Бокейханова (нечетная сторона) до улицы Жәңгір хан.
13. Избирательный участок № 227
Местонахождение: микрорайон "Жана Орда", дом 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №46" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Айтеке би по улице Толе би до улицы Тәуелсіздік, от улицы Тәуелсіздік по улице Наурыз (четная сторона) до улицы Б.Жуманиязова, по улице Б.Жуманиязова (четная сторона) до улицы Алаш, по улице М.Абдолова (четная сторона) до улицы Кеменгер, от улицы М.Абдолова по улице Кеменгер (нечетная сторона) до улицы Кызылжар, по улице Кызылжар (нечетная сторона) до улицы Айтеке би.

14. № 230 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Астана" шағынауданы, "Астана" шағынауданы, 10 құрылым, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі Қоғамдық даму басқармасының "Қоғамдық келісім" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Астана" шағынауданындағы тұрғын үйлері.
15. № 237 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қадыр Мырза Әлі шағынауданы, Тәуелсіздік көшесі, 10 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 42 "Ақ ниет" гимназиясы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: "Алтындар" сауда үйінен бастап Сырым Датов көшесі бойымен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойымен Правдухина көшесіне дейін, Правдухин көшесі бойымен № 5 шағынаудандағы № 8 тұрғын үйге дейін, № 5 шағынаудандағы № 8 тұрғын үйден бастап "Алтындар" сауда үйіне дейін.
16. № 241 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 134 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жайық Арена" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазынашылық кәсіпорны.
Шекарасы: Отырар көшесінен Бисен Жұмағалиева көшесінің бойымен Евразийская көшесіне дейін, Евразийская көшесінің бойымен "Жұлдыз" шағынауданының шекарасымен "Орал-Желаево" тас жолына дейін, "Орал-Желаево" тас жолының бойымен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесінің бойымен Отырар көшесіне дейін, Отырар көшесінің бойымен Бисен Жұмағалиев көшесіне дейін.
17. № 251 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 74 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Эстетикалық бағыттағы гимназиясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Самал көшесінен бастап Отырар көшесі бойымен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесімен Абдолова көшесіне дейін, Абдолова көшесі бойымен Алаш көшесіне дейін, Алаш көшесі бойымен Самал көшесіне дейін, Самал көшесі бойымен (тақ жағы) Отырар көшесіне дейін.
18. № 268 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 173 үй, Батыс Қазақстан облысы білім басқармасының "Ж. Досмұхамедов атындағы педагогикалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Есқалиев көшесінен бастап Дәулеткерей көшесі бойымен мен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейсова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесімен Есқалиев көшесіне дейін.
19. № 269 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жаңа орда" шағынауданы, 30 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 46 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әбілқайыр хан көшесінен бастап Төле би көшесі бойымен Әйтеке би көшесіне дейін, Әйтеке би көшесі бойымен Қызылжар көшесіне дейін, Қызылжар көшесі бойымен Әбілқайыр хан көшесіне дейін, "Жаңа орда" шағынауданының тұрғын үйлері.

14. Избирательный участок № 230
Местонахождение: микрорайон Астана, строение 10, коммунальное государственное учреждение "Қоғамдық келісім" управления общественного развития акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома микрорайона "Астана".
15. Избирательный участок № 237
Местонахождение: микрорайон Кадыр Мырзали, улица Тәуелсіздік, дом 10, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Гимназия № 42 "Ак ниет" отдела образования города Уральск управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от торгового дома "Алтындар" по улице Сырым Датова до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік до улицы Правдухина, по улице Правдухина до жилого дома № 8 в микрорайон № 5, от жилого дома № 8 в микрорайон №5 до торгового дома "Алтындар".
16. Избирательный участок № 241
Местонахождение: Улица Самал, дом 134, Государственное коммунально-казенное предприятие "Спортивный клуб "Жайық Арена" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от улицы Отрар по улице Бисена Жумагалиева до улицы Евразийская, по улице Евразийская вдоль границы микрорайона "Жұлдыз" до трассы Уральск-Желаево, вдоль трассы Уральск-Желаево до улицы Тауелсіздік, по улице Тауелсіздік до улицы Отырар, по улице Отырар до улицы Бисена Жумагалиева.
17. Избирательный участок № 251
Местонахождение: улица Самал, дом 74, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Гимназия эстетического направления" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Самал по улице Отырар до улицы Тауелсіздік, по улице Тауелсіздік до улицы Абдолова, по улице Абдолова до улицы Алаш, по улице Алаш до улицы Самал, по улице Самал (нечетная сторона) до улицы Отырар.
18. Избирательный участок № 268
Местонахождение: проспект Нурсултана Назарбаева, дом 173, Государственное коммунальное казенное предприятие "Педагогический колледж имени Ж.Досмухамедова" управления образования Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Ескалиева по улице Даулеткерея до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Даулеткерея, по улице Даулеткерея до улицы Ескалиева.
19. Избирательный участок № 269
Местонахождение: микрорайон "Жана Орда", дом 30, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 46" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Абулхаир хана по улице Толе би до улицы Айтеке би, по улице Айтеке би до улицы Кызылжар, по улице Кызылжар до улицы Абулхаир хана, жилые дома микрорайона "Жана Орда".

20. № 276 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 72 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 37 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Алаш көшесінен бастап Базарбай Жұманиязов көшесі бойымен (тақ жағы) Преображенская көшесіне дейін, Преображенская көшесі бойымен (жұп жағы) Кең дала көшесіне дейін, Кең дала көшесінен бастап Шәпет Қоспанов көшесі бойымен Бисен Жұмағалиев көшесіне дейін, Бисен Жұмағалиев көшесімен Алаш көшесіне дейін, Алаш көшесімен Базарбай Жұманиязов көшесіне дейін.
21. № 286 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Асан Тайманова көшесі 221А, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Батыс-Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Зенит", "Көктем", "Орбита", "Волна", "Друзья природы" баугерлік серіктестігіндегі үйлер (Асан Тайманов көшесіндегі 221, 221/1 тұрғын үйлерді қосқанда).
22. № 299 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 153 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 13 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ақтөбе көшесі бойымен Орманшы көшесімен және одан әрі Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасынан Сыбаға көшесіне дейін, Сыбаға көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесімен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесімен Ақтөбе көшесіне дейін. Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская көшелеріндегі тұрғын үйлер.
23. № 300 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Круглоозерный кенті, Астана көшесі, 82 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Круглоозерный жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Круглоозерный кенті, "Орал-Атырау" трассасынан кірме жолымен Астана көшесіне дейін, Астана көшесімен кенттің оңтүстік шекарасына дейін, кенттің оңтүстік шекарасы бойымен және одан әрі "Орал-Атырау" трассасына дейін, "Орал-Атырау" трассасы бойымен кірме жолға дейін. "Атамекен" шағынауданының тұрғын үйлері.
24. № 303 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Қадыр Мырза Әлі ықшам ауданы, 18 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Оқушылар сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны.
Шекарасы: Сырым Датов көшесі бойымен Тәуелсіздік көшесінен Базарбай Жұманиязов көшесіне дейін, Базарбай Жұманиязов көшесімен Шәпет Қоспанов көшесіне дейін, Шәпет Қоспанов көшесі бойымен Кең дала көшесіне дейін, Кең дала көшесінен бастап Преображенская көшесі бойымен (тақ жағы) Базарбай Жұманиязов көшесіне дейін, Базарбай Жұманиязов көшесі бойымен Наурыз көшесіне дейін, Наурыз көшесі бойымен (тақ жағы) Тәуелсіздік көшесіне дейін, Наурыз көшесінен Тәуелсіздік көшесімен Сырым Датов көшесіне дейін.

20. Избирательный участок № 276
Местонахождение: улица Самал, дом 72, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Алаш по улице Базарбай Жуманиязова (нечетная сторона) до улицы Преображенская, от улицы Преображенская (четная сторона) до улицы Кендала, от улицы Кендала по улице Шапета Коспанова до улицы Бисена Жумагалиева, по улице Бисена Жумагалиева до улицы Алаш, по улице Алаш до улицы Базарбай Жуманиязова.
21. Избирательный участок № 286
Местонахождение: улица Асана Тайманова 221А, государственное коммунальное казенное предприятие "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: дачные дома садоводческих товариществ "Зенит", "Көктем", "Орбита", "Волна", "Друзья природы" (включая жилые дома по улице Асана Тайманова 221, 221/1).
22. Избирательный участок № 299
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 153, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 13" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Орманшы по улице Актюбинская и далее до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Сыбаға, по улице Сыбаға до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Актюбинская. Жилые дома по улицам Бухарская, Вишневая, Колхозная, Мангышлакская, Туркестанская.
23. Избирательный участок № 300
Местонахождение: поселок Круглоозерный, улица Астана, дом 82, коммунальное государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральск.
Граница: поселок Круглоозерный, от трассы "Уральск-Атырау" по въездной дороге до улицы Астана, по улице Астана до южной границы поселка, по южной границе поселка и далее до трассы "Уральск-Атырау", по трассе "Уральск-Атырау" до въездной дороги. Жилые дома микрорайона "Атамекен.
24. Избирательный участок № 303
Местонахождение: микрорайон Кадыр Мырза Али, дом 18, государственное коммунальное казенное предприятие "Дворец школьников" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Тәуелсіздік по улице Сырым Датова до улицы Базарбай Жуманиязова, по улице Базарбай Жуманиязова до улицы Шапет Қоспанова, по улице Шапет Коспанова до улицы Кендала, от улицы Кендала по улице Преображенская (нечетная сторона) до улицы Базарбай Жуманиязова, по улице Базарбай Жуманиязова до улицы Наурыз, по улице Наурыз (нечетная сторона) до улицы Тәуелсіздік, от улицы Наурыз по улице Тәуелсіздік до улицы Сырым Датова.

25. № 311 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Исатай батыр көшесі, 71/1 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының балалар мен жасөспірімдердің туризм және экология облыстық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Жақсығұлов көшесіндегі 31, 33, Орынбор көшесіндегі 37/2, Партизанская көшесіндегі 79/1, 88, Әлкей Марғұлан көшесіндегі 1/1 тұрғын үйлері. "Связист", "Вагонник", "Локомотив" баугерлік серіктестіктерінің саяжай үйлері.
26. № 321 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Жеңіс" шағынауданы, 5 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 3 Облыстық балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Жеңіс" шағынауданының тұрғын үйлері.
27. № 348 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жданов көшесі, 48 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 32 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 1, 2, 3 баугерлік серіктестігіндегі ауданындағы үйлері.
28. № 345 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Сарытау шағынауданы, С. Айтқұлова көшесі, 63 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 50 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Сарытау" шағынауданының жеке тұрғын үй құрылысы. Айтқұлова көшесінен Әл Фараби көшесімен Гужвина көшесіне дейін, Гужвина көшесімен "Орал-Саратов" тас жолына дейін, "Орал-Саратов" тас жолымен Брусиловский көшесіне дейін, Брусиловский көшесімен Баян сұлу көшесіне дейін, Баян сұлу көшесімен Айтқұлова көшесіне дейін, Айтқұлова көшесімен Әл Фараби көшесіне дейін.
29. № 349 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Сарытау шағынауданы, С. Айтқұлова көшесі, 63 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 50 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Сарытау" шағынауданының жеке тұрғын үй құрылысы. Гужвина көшесінен Әл Фараби көшесімен Айтқұлова көшесіне дейін, Айтқұлова көшесімен Гужвина көшесіне дейін, Гужвина көшесімен Әл Фараби көшесіне дейін.
30. № 382 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Деркөл кенті, "Сарыарқа" шағынауданы, Хадиша Бөкеева көшесі, 21 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 51 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Бейімбет Майлин көшесі (жұп жағы) бойымен Мәлік Ғабдулин көшесіне дейін, Мәлік Ғабдулин көшесі бойымен (жұп жағы) Ғабит Мүсірепов көшесіне дейін, Ғабит Мүсірепов көшесінен Рақымжан Қошқарбаев көшесі бойымен (жұп жағы) Роза Бағланова көшесіне дейін, Рақымжан Қошқарбаев көшесінен Роза Бағланова көшесі бойымен Бөкей хан көшесіне дейін, Роза Бағланова көшесінен Бөкей хан көшесі бойымен Бейімбет Майлин көшесіне дейін және Деркөл кентінің "Үміт" шағынауданының тұрғын үйлері.

25. Избирательный участок № 311
Местонахождение: улица Исатай батыра, дом 71/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр детско-юношеского туризма и экологии управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: жилые дома по улице Жаксыгулова 31, 33, по улице Оренбургская 37/2, по улице Партизанской 79/1, 88, по улице Әлкей Марғұлан 1/1. Дачные дома садоводческих товариществ "Связист", "Вагонник", "Локомотив".
26. Избирательный участок № 321
Местонахождение: микрорайон "Женис", дом 5, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная детско-юношеская спортивная школа № 3" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома микрорайона "Женис".
27. Избирательный участок № 348
Местонахождение: улица Жданова, дом 48, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Уральск.
Граница: дачные дома садоводческих товариществ в районе 1, 2, 3 дачной.
28. Избирательный участок № 345
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Сарытау", улица С.Айткулова, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 50" отдела образования города Уральск.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Сарытау". От улицы Айткулова по улице Аль Фараби до улицы Гужвина, по улице Гужвина до трассы Уральск – Саратов, по трассе Уральск – Саратов до улицы Брусиловского, по улице Брусиловского до улицы Баян Сулу, по улице Баян Сулу до улицы Айткулова, по улице Айткулова до улицы Аль Фараби.
29. Избирательный участок № 349
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Сарытау", улица С.Айткулова, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 50" отдела образования города Уральск.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Сарытау". От улицы Гужвина по улице Аль Фараби до улицы Айткулова, по улице Айткулова до улицы Гужвина, по улице Гужвина до улицы Аль Фараби.
30. Избирательный участок № 382
Местонахождение: поселок Деркул, микрорайон "Сарыарқа", улица Хадиша Бөкеева, дом 21, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 51" отдела образования города Уральск.
Граница: по улице Бейімбет Майлин (четная сторона) до улицы Мәлік Ғабдулин, по улице Мәлік Ғабдулин (четная сторона) до улицы Ғабит Мүсірепов, от улицы Ғабит Мүсірепов по улице Рақымжан Қошқарбаев (четная сторона) до улицы Роза Бағланова, от улицы Рақымжан Қошқарбаев по улице Роза Бағланова до улицы Бөкей хан, от улицы Роза Бағланова по улице Бөкей хан до улицы Бейімбет Майлин и жилые дома микрорайона "Үміт" поселка Деркул.

31. № 400 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 71 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 10 Ахмет Байтұрсынов атындағы жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Атырау", "Орал-Саратов" жолдары аралығындағы көп қабатты тұрғын үйлердің құрылыстары, Қамбар батыр көшесіндегі 4, 6, 6/1, 8, 8/1 тұрғын үйлер, Мұрат Мөңкеұлы көшесіндегі 81/2, 83,83/2, 83/3, 87, 89, 91, 93, 95 тұрғын үйлер.
32. № 401 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жезқазған көшесі, 1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 25 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Абай даңғылындағы 111, 113, 113/1, 115, 117, 117/1, Ярославская көшесіндегі 2/3, 10, 12 тұрғын үйлер.
33. № 403 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кентi, Жәңгір хан көшесі, 160 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Сарыарқа көшесінен Жәңгір хан көшесі бойымен "Зачаган" баугерлік серіктестігінің батыс шекарасына дейін және одан әрі "Зачаган" баугерлік серіктестігінің солтүстік шекарасы бойымен "Зачаган" баугерлік серіктестігінің шығыс шекарасына дейін, "Зачаган" баугерлік серіктестігінің шығыс шекарасымен Сарыарқа көшесіне дейін, Сарыарқа көшесімен Жәңгір хан көшесіне дейін.
34. № 406 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Балауса" шағынауданы, Ә.Қашаубаев көшесі, 9 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының Орал қаласы білім бөлімінің № 52 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Балауса" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
35. № 407 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Бірлік көшесі 7А үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Облыстық мамандандырылған олимпиада резервінің балалар - жасөспірімдер мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Зачаган кенті, "Орал-Саратов" жолынан бастап Сәкен Гұмаров көшесі бойымен Бірлік көшесіне дейін, Бірлік көшесі (тақ жағы) бойымен Сағадат Нұрмағамбетов көшесіне дейін, Бірлік көшесінен бастап Сағадат Нұрмағамбетов көшесімен (тақ жағы) Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесімен кенттің батыс шекарасына дейін, кенттің батыс шекарасынан "Орал-Саратов" жолдарына дейін, "Орал-Саратов" жолдары бойымен Сәкен Гұмаров көшесіне дейін.
36. № 410 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Балауса" шағынауданы, Ә.Қашаубаев көшесі, 9 үй, "Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының Орал қаласы білім бөлімінің № 52 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, "Болашақ" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары. Талғат Бигельдинов көшесі бойындағы тұрғын үйлер (жұп жағы) Сабыр Рахимов көшесіне дейін.

31. Избирательный участок № 400
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Коктем", улица Мурат Монкеулы, дом 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени Ахмета Байтурсынова отдела образования города Уральск".
Граница: многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск – Саратов", жилые дома 4, 6, 6/1, 8, 8/1 по улице Камбар батыра, 81/2, 83, 83/2, 83/3, 87, 89, 91, 93, 95 по улице Мурата Монкеулы.
32. Избирательный участок № 401
Местонахождение: улица Жезказганская, дом 1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25" отдела образования города Уральск.
Граница: жилые дома по проспекту Абая 111, 113, 113/1, 115, 117, 117/1, по улице Ярославской 2/3, 10, 12.
33. Избирательный участок № 403
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 160, некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан".
Граница: от улицы Сарыарқа по улице Жангир хана до западной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" и далее вдоль северной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" до восточной границы садоводческого товарищества "Зачаганский" по восточной границе садоводческого товарищества "Зачаганский" до улицы Сарыарқа, по улице Сарыарқа до улицы Жангир хана.
34. Избирательный участок № 406
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Балауса", улица Амре Қашаубаев, дом 9, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №52" отдела образования города Уральск управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайона "Балауса".
35. Избирательный участок № 407
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Бірлік, дом 7А, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: поселок Зачаганск, от трассы "Орал – Саратов" по улице Сәкен Гұмаров до улицы Бірлік, по улице Бірлік (нечетная сторона) до улицы Сағадат Нұрмағамбетов, от улицы Бірлік по улице Сағадат Нұрмағамбетов (нечетная сторона) до улицы Талғат Бигельдинов, по улице Талғат Бигельдинов до западной границы поселка, по западной границе поселка до трассы "Орал – Саратов", по трассе "Орал - Саратов" до улицы Сәкен Гұмаров.
36. Избирательный участок № 410
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон Балауса, улица Амре Қашаубаева, дом 9, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа №52" отдела образования города Уральск управления образования акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: поселок Зачаганск, индивидуальная жилая застройка микрорайона "Болашақ". Жилые дома по улице Талғат Бигельдинов (четная сторона) до улицы Сабыр Рахимов.

37. № 415 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Короленко көшесі, 22 үй, "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (Спорт сарайы).
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлері.
38. № 416 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Арман шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 114/1 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Атырау", "Орал-Саратов" тас жолдары аралығындағы көп қабатты тұрғын үйлері, Мұрат Мөңкеұлы көшесіндегі № 97/3, 97/4, 107/1, 113, 113/1, 115, 115/2, 120, 85/6, 97/2 101, 105, 105/1 тұрғын үйлері.
39. № 421 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Арман шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 114/1 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 47 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Атырау", "Орал-Саратов" тас жолдары аралығындағы көп қабатты тұрғын үйлері, Мұрат Мөңкеұлы көшесіндегі № 77, 79, 81, 81/1, 83, 83/1, 85/2, 85/4, 85/5, 108, 108/1, 108/2, 108/4, 110/1 тұрғын үйлері, Жәңгір хан көшесінен бастап С.Жақыпов көшесі (тақ жағы) бойымен Ахмет Байтұрсынов көшесіне дейін.
40. № 427 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Көктем" шағынауданы, Мұрат Мөңкеұлы көшесі, 71 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің Ахмет Байтұрсынов атындағы №10 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Көктем" шағынаудандарындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
41. № 428 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, "Сарытау" шағынауданы, С.Айтқұлов көшесі, 63 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 50 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Кеңдала" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары. С.Айтқұлов көшесінен бастап Баян Сұлу көшесімен Брусиловский көшесіне дейін, Брусиловский көшесімен М. Мөңкеұлы көшесіне дейін, М. Мөңкеұлы көшесінен С.Айтқұлов көшесіне дейін, С.Айтқұлов көшесінен Баян Сұлу көшесіне дейін.
42. № 429 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 51 үй, "Жәңгір хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті" коммерциалық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесіндегі 53, 55, 57, 57/1, 59, 59/3, 61 тұрғын үйлер. "Ғалымдар" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
43. № 430 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Меловые горки ауылы, 26А үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің №18 мектеп-балабақша кешені" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Меловые горки ауылы "Стеновик", "Комарово" саяжай серіктестігінің саяжай үйлері.

37. Избирательный участок № 415
Местонахождение: улица Короленко, дом 22, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова" (Дворец спорта).
Граница: жилой дом по проспекту Нурсултана Назарбаева 162, улица Студенческая 1А, 1Б, 3.
38. Избирательный участок № 416
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурат Монкеулы, дом 114/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47" отдела образования города Уральск.
Граница: многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск – Саратов", жилые дома 97/3, 97/4, 107/1, 113, 113/1, 115, 115/2, 120, 85/6, 97/2, 101, 105, 105/1, по улице Мурата Монкеулы.
39. Избирательный участок № 421
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Арман", улица Мурат Монкеулы, дом 114/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 47" отдела образования города Уральск.
Граница: многоэтажная жилая застройка между трассами "Уральск-Атырау", "Уральск – Саратов", жилые дома 77, 79, 81, 81/1, 83/1, 85/2, 85/4, 85/5, 108, 108/1, 108/2, 108/4, 110/1 по улице Мурат Монкеулы. От улицы Жәңгір хан по улице С. Жақыпов (нечетная сторона) до улицы Ахмет Байтұрсынов.
40. Избирательный участок № 427
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Коктем", улица Мурат Монкеулы, дом 71, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени Ахмета Байтурсынова отдела образования города Уральск".
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Коктем".
41. Избирательный участок № 428
Местонахождение: поселок Зачаганск, микрорайон "Сарытау", улица С.Айткулова, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №50" отдела образования города Уральск.
Граница: индивидуальная жилая застройка микрорайонов "Кендала". От улицы Айткулова по улице Баян Сулу до улицы Брусиловского, по улице Брусиловского до улицы Монкеулы, по улице Монкеулы до улицы Айткулова, по улице Айткулова до улицы Баян Сулу.
42. Избирательный участок № 429
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 51, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский аграрно-технический университет имени Жангир хана".
Граница: поселок Зачаганск, жилые дома по улице Жангир хана 53, 55, 57, 57/1, 59, 59/3, 61. Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Галымдар".
43. Избирательный участок № 430
Местонахождение: село Меловые горки, дом 26А, коммунальное государственное учреждение "Комплекс школа-детский сад № 18 отдела образования города Уральск".
Граница: село Меловые горки. Дачные дома садоводческих товариществ "Стеновик", "Комарово".

44. № 431 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Круглоозерный кенті, Астана көшесі, 82 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің “Круглоозерный жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Круглоозерный кенті, кірме жолдан Аламан көшесі бойымен және одан әрі кенттің солтүстік шекарасымен Сұлусай көшесіне дейін, Сұлусай көшесімен Астана көшесіне дейін, Астана көшесімен кірме жолға дейін, кірме жол бойымен Аламан көшесіне дейін.
45. № 432 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Серебряково ауылы, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Серебряково жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Серебряково ауылы.
46. № 433 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаганск кенті, Саратовская көшесі, 28 үй, Орал қаласы білім бөлімінің "№ 20 орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесінен Сағынғали Сейітов көшесі бойымен кенттің солтүстік шекарасына дейін, кенттің солтүстік шекарасынан Шаған өзені жайылмасына дейін, Шаған өзені жайылмасынан Жәңгір хан көшесіне дейін, Жәңгір хан көшесінен Сағынғали Сейітов көшесіне дейін (25 Чапаевская дивизия көшесіндегі 13, Саратов көшесіндегі 20, 22, 24, 26, Теміртау көшесіндегі 19, 19/1, 21 тұрғын үйлерді қоспағанда).
47. № 434 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 17 ғимарат, "Орал Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 17 ғимарат, "Орал қаласы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің қалалық мәдени-ағарту бірлестігі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының комьюнити орталығы.
Шекарасы: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесінен Бостандық көшесі бойымен оңтүстікке қарай Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасынан шығысқа қарай және одан әрі Шаған өзені жайылмасымен Жәңгір хан көшесіне дейін, Жәңгір хан көшесімен Бостандық көшесіне дейін (Жәңгір хан көшесіндегі 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29 тұрғын үйлерді қосқанда).
48. № 435 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Хиуаз Доспанова атындағы № 30 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кенті, Бірлік көшесімен (жұп жағы) Сағадат Нұрмағамбетов көшесіне дейін, Сағадат Нұрмағамбетов көшесімен Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесімен Сәкен Гұмаров көшесіне дейін, Сәкен Гұмаров көшесімен Бірлік көшесіне дейін.
49. № 436 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 67 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Батыс Қазақстан Жоғары медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

44. Избирательный участок № 431
Местонахождение: поселок Круглоозерный, улица Астана, дом 82, коммунальное государственное учреждение "Круглоозерновская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральск.
Граница: поселок Круглоозерный, от въездной дороги по улице Аламан и далее по северной границе поселка до улицы Сулусай, по улице Сулусай до улицы Астана, по улице Астана до въездной дороги, по въездной дороге до улицы Аламан.
45. Избирательный участок № 432
Местонахождение: село Серебряково, коммунальное государственное учреждение "Серебряковская средняя общеобразовательная школа" отдела образования города Уральск.
Граница: село Серебряково.
46. Избирательный участок № 433
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Саратовская, дом 28, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №20" отдела образования города Уральск.
Граница: поселок Зачаганск, от улицы Жангир хана по улице Сагынгали Сеитова до северной границы поселка, по северной границе поселка до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до улицы Жангир хана, по улице Жангир хана до улицы Сагынгали Сеитова (исключая жилые дома по улице 25-Чапаевская дивизия 13, по улице Саратовская 20, 22, 24, 26, по улице Темиртауская 19, 19/1, 21).
47. Избирательный участок № 434
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 17, комьюнити центр государственного коммунального казенного предприятия "Городское культурно-просветительное объединение отдела культуры и развития языков акимата города Уральск".
Граница: поселок Зачаганск, от улицы Жангир хана по улице Бостандык на юг до поймы реки Урал, по пойме реки Урал на восток и далее по пойме реки Чаган до улицы Жангир хана, по улице Жангир хана до улицы Бостандык (включая жилые дома по улице Жангир хана 17, 25, 27/1, 27/2, 27/3, 29).
48. Избирательный участок № 435
Местонахождение: поселок Зачаганск, коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 30 имени Хиуаз Доспановой" отдела образования города Уральск.
Граница: поселок Зачаганск, по улице Бірлік (четная сторона) до улицы Сағадат Нұрмағамбетов, по улице Сағадат Нұрмағамбетов до улицы Талғат Бигельдинов, по улице Талғат Бигельдинов до улицы Сәкен Гұмаров, по улице Сәкен Гұмаров до улицы Бірлік.
49. Избирательный участок № 436
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 67, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Западно-Казахстанский Высший медицинский колледж" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.

Шекарасы: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесіндегі 65, 65В, 69, 71 тұрғын үйлер. "Жақсы ауыл" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.
50. № 437 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Жәңгір хан көшесі, 54 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 20 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Зачаган кентi, "Орал-Саратов" тас жолынан Сәкен Ғұмаров көшесі бойымен Талғат Бигельдинов көшесіне дейін, Талғат Бигельдинов көшесімен Сағынғали Сейітов көшесіне дейін, Сағынғали Сейітов көшесімен Жәңгір хан көшесіне дейін (Сағынғали Сейітов көшесіндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Жәңгір хан көшесімен "Орал-Саратов" тас жолына дейін, Қайыржан Арыстаналиев көшесі.
51. № 438 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Зачаган кенті, Хиуаз Доспанова көшесі, 2/1 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді облыстық балалар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
52. № 439 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәжит Жүнісов көшесі, 12 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 1 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесінен Емельян Пугачев көшесі бойымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Орал өзенінің жайылмасына дейін, Орал және Шаған өзендері жайылмаларымен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесімен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Учужный Затонды қосқанда.
53. № 440 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 162 үй, "Махамбет Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан университеті" коммерциялық емес акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Василий Чапаев көшесі бойымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Некрасов көшесіне дейін, Некрасов көшесімен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесімен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Емельян Пугачев көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Василий Чапаев көшесіне дейін (Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы 162, Студенческая көшесі 1А, 1Б, 3 тұрғын үйлерді қоспағанда).
54. № 441 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұхит көшесі, 2/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 43 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесінен Дәулеткерей көшесі (тақ жағы) бойымен Ахмирова көшесіне дейін, Ахмирова көшесі бойымен (тақ жағы) Ғұмар Қараш көшесіне дейін, Ғұмар Қараш көшесі бойымен (тақ жағы) Әбубакір Кердері көшесіне дейін, Әбубакір Кердері көшесі бойымен (тақ жағы) Савичева көшесіне дейін, Савичева көшесі бойымен (жұп жағы) Орал өзеніне дейін, Орал өзені бойымен Некрасов көшесіне дейін, Некрасов көшесі бойымен (тақ жағы) Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесі бойымен (жұп жағы) Дәулеткерей көшесіне дейін.

Граница: поселок Зачаганск, жилые дома по улице Жангир хана 65, 65В, 69, 71. Индивидуальная жилая застройка микрорайона "Жаксы аул".
50. Избирательный участок № 437
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Жангир хана, дом 54, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 20" отдела образования города Уральск.
Граница: поселок Зачаганск, от трассы "Уральск – Саратов" по улице Сакена Гумарова до улицы Талгата Бигельдинова, по улице Талгата Бигельдинова до улицы Сагынгали Сеитова, по улице Сагынгали Сеитова до улицы Жангир хана (исключая жилые дома по улице Сагынгали Сеитова, по улице Жангир хана до трассы "Уральск – Саратов", улица Кайыржана Арыстаналиева.
51. Избирательный участок № 438
Местонахождение: поселок Зачаганск, улица Хиуаз Доспановой, дом 2/1, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная детская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
52. Избирательный участок № 439
Местонахождение: улица Мажита Жунисова, дом 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №1" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Исатая-Махамбета по улице Емельяна Пугачева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до поймы реки Урал, по поймам рек Урал и Чаган до улицы Исатая-Махамбета, по улице Исатая-Махамбет до улицы Емельяна Пугачева, включая Учужный затон.
53. Избирательный участок № 440
Местонахождение: проспект Нурсултана Назарбаева, дом 162, некоммерческое акционерное общество "Западно-Казахстанский государственный университет имени Махамбета Утемисова".
Граница: от проспекта Нурсултана Назарбаева по улице Василия Чапаева до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Некрасова, по улице Некрасова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Емельяна Пугачева, по улице Емельяна Пугачева до проспекта Нурсултана Назарбаева, по проспекту Нурсултана Назарбаева до улицы Василия Чапаева (исключая жилые дома по проспекту Нурсултана Назарбаева 162, улице Студенческой 1А, 1Б, 3).
54. Избирательный участок № 441
Местонахождение: улица Мухита, дом 2/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 43" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Даулеткерея (нечетная сторона) до улицы Ахмирова, по улице Ахмирова (нечетная сторона) до улицы Гумара Караша, по улице Гумара Караша (нечетная сторона) до улицы Абубакир Кердері, по улице Абубакир Кердері (нечетная сторона) до улицы Савичева, по улице Савичева (четная сторона) до реки Урал, по реке Урал до улицы Некрасова, по улице Некрасова (нечетная сторона) до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы (четная сторона) до улицы Даулеткерея.

55. № 442 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әбубәкір Кердері көшесі, 26 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
56. № 443 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Некрасов көшесі, 16/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "С. Ғұмаров атындағы балалар көркем сурет мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесінен Василий Чапаев көшесі бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Емельян Пугачев көшесіне дейін, Емельян Пугачев көшесімен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесімен Василий Чапаев көшесіне дейін.
57. № 444 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғұмар Қараш көшесі, 16 үй, "Үстел теннистен облыстық мамандандырылған олимпиада резервінің балалар-жасөспірімдер мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесінен Даулеткерей көшесі бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Василий Чапаев көшесіне дейін, Василий Чапаев көшесімен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесімен Даулеткерей көшесіне дейін.
58. № 445 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Александр Карев көшесі, 24 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "А.С.Макаренко атындағы № 6 орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Дәулеткерей көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Василий Чапаев көшесіне дейін, Василий Чапаев көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Дәулеткерей көшесіне дейін.
59. № 446 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Исатай-Махамбет көшесі, 84 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы.
Шекарасы: Исатай-Махамбет көшесінен Дина Нұрпейсова көшесі бойымен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Дәулеткерей көшесіне дейін, Дәулеткерей көшесі бойымен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесі бойымен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін.
60. № 447 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дина Нұрпейісова көшесі, 17 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет басқармасының А. Н. Островский атындағы драма театры" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Лев Толстой көшесі бойымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрмаңғазы көшесімен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Лев Толстой көшесіне дейін.

55. Избирательный участок № 442
Местонахождение: улица Абубакира Кердери, дом 26, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
56. Избирательный участок № 443
Местонахождение: улица Некрасова, дом 16/1, коммунальное государственное учреждение "Детская художественная школа им. С.Гумарова" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Исатая-Махамбета по улице Василия Чапаева до проспекта Нурсултана Назарбаева, по проспекту Нурсултана Назарбаева до улицы Емельяна Пугачева, по улице Емельяна Пугачева до улицы Исатая-Махамбета, по улице Исатая-Махамбета до улицы Василия Чапаева.
57. Избирательный участок № 444
Местонахождение: улица Гумара Караша, дом 16, коммунальное государственное учреждение "Областная специализированная детско-юношеская школа олимпийского резерва по настольному теннису".
Граница: от улицы Исатая-Махамбета по улице Даулеткерея до проспекта Нурсултана Назарбаева, по проспекту Нурсултана Назарбаева до улицы Василия Чапаева, по улице Василия Чапаева до улицы Исатая-Махамбета, по улице Исатая-Махамбета до улицы Даулеткерея.
58. Избирательный участок № 445
Местонахождение: улица Александр Карев, дом 24, "Средняя общеобразовательная школа № 6 имени А.С.Макаренко" отдела образования города Уральск.
Граница: от проспекта Нурсултана Назарбаева по улице Даулеткерея до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Василия Чапаева, по улице Василия Чапаева до проспекта Нурсултана Назарбаева, по проспекту Нурсултана Назарбаева до улицы Даулеткерея.
59. Избирательный участок № 446
Местонахождение: улица Исатай-Махамбет дом 84, филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Исатая-Махамбета по улице Дины Нурпеисовой до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Даулеткерей, по улице Даулеткерея до улицы Исатая-Махамбета, по улице Исатая-Махамбета до улицы Дины Нурпеисовой.
60. Избирательный участок № 447
Местонахождение: улица Дины Нурпеисова, дом 17, Государственное коммунальное казенное предприятие "Драматический театр имени А.Н.Островского управления культуры акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от проспекта Нурсултана Назарбаева по улице Льва Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до проспекта Нурсултана Назарбаева, по проспекту Нурсултана Назарбаева до улицы Льва Толстого.

61. № 448 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сарайшық көшесі, 27/1 үй, "Орал "Зенит" зауыты" акционерлік қоғамы.
Шекарасы: Приречная көшесінен Лев Толстой көшесі бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесімен Исатай-Махамбет көшесіне дейін, Исатай-Махамбет көшесімен және одан әрі Приречная көшесімен Лев Толстой көшесіне дейін.
62. № 449 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Темір Масин көшесі, 37/4 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 3 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қайрат Рысқұлбеков көшесінен бастап Сакен Сейфуллин көшесі бойымен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесімен Лев Толстой көшесіне дейін, Лев Толстой көшесімен Приречная көшесіне дейін, Приречная көшесімен және одан әрі Қайрат Рысқұлбеков көшесі бойымен Сәкен Сейфуллин көшесіне дейін.
63. № 450 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ахмедияр Құсайынов көшесі, 38 үй, Батыс Қазақстан облыстық білім басқармасының "Құрманғазы атындағы саз колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Стадионный тұйық көшесінен Абай даңғылы бойымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесімен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесі бойымен Сакен Сейфуллин көшесіне дейін және одан әрі Шаған өзені жайылмасына дейін, Шаған өзені жайылмасымен Стадионный тұйық көшесіне дейін.
64. № 451 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 71 үй, Орал қаласы әкімдігі білім бөлімінің "Д.Нұрпейісова атындағы № 1 балалар саз мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылынан Абай даңғылы бойымен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесімен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесімен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесімен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесімен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Абай даңғылына дейін. Қасым Аманжолов көшесіндегі 111, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 206, Абай даңғылындағы 52, 52/1, 54, 54/1,56, 60, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 73, 73/1, 73/2 тұрғын үйлері.
65. № 452 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Астана" шағынауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 1 құрылым, "Орал қаласы мәдениет және тілдер дамыту бөлімінің "Жастар" мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны (Салтанат сарайы).
Шекарасы: "Байтерек" шағынауданындағы жеке тұрғын үй құрылыстары.

61. Избирательный участок № 448
Местонахождение: улица Сарайшык, дом 27/1, акционерное общество "Уральский завод "Зенит".
Граница: от улицы Приречной по улице Льва Толстого до проспекта Нурсултана Назарбаева, по проспекту Нурсултана Назарбаева до улицы Дины Нурпеисовой, по улице Дины Нурпеисовой до улицы Исатая-Махамбета, по улице Исатая-Махамбета и далее по улице Приречной до улицы Льва Толстого.
62. Избирательный участок № 449
Местонахождение: улица Темира Масина, дом 37/4, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №3" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Кайрата Рыскулбекова по улице Сакена Сейфуллина до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого до улицы Приречной, по улице Приречной и далее по улице Кайрата Рыскулбекова до улицы Сакена Сейфуллина.
63. Избирательный участок № 450
Местонахождение: улица Ахмедияра Кусаинова, дом 38, Государственное коммунальное казенное предприятие "Музыкальный колледж имени Курмангазы" Западно-Казахстанского областного управления образования.
Граница: от Стадионного переулка по проспекту Абая до проспекта Нурсултана Назарбаева, по проспекту Нурсултана Назарбаева до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Сакена Сейфуллина и далее до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до Стадионного переулка.
64. Избирательный участок № 451
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 71, Государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа № 1 имени Д. Нурпейсовой" Отдела образования акимата города Уральск.
Граница: от проспекта Нурсултана Назарбаева по проспекту Абая до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до улицы Ахмедиярова Кусаинова, по улице Ахмедиярова Кусаинова до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до проспекта Нурсултана Назарбаева, по проспекту Нурсултана Назарбаева до проспекта Абая. Жилые дома по улице Касыма Аманжолова 111, по проспекту Нурсултана Назарбаева 206, по проспекту Абая 52, 52/1, 54, 54/1, 56, 60, по улице Мустахима Ихсанова 73, 73/1, 73/2.
65. Избирательный участок № 452
Местонахождение: микрорайон Астана, проспект Абулхаир хана, строение 1, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков" (Салтанат сарайы).
Граница: дома индивидуальной жилой застройки микрорайона "Байтерек".

66. № 453 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 72 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№ 37 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Самал көшесінен бастап Алаш көшесі бойымен (жұп жағы) Бисен Жұмағалиев көшесіне дейін, Бисен Жұмағалиев көшесінен Отырар көшесіне дейін, Отырар көшесінің бойымен (тақ жағы) Самал көшесіне дейін, Самал көшесі (тақ жағы) бойымен Алаш көшесіне дейін.
67. № 454 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Московская көшесі, 10 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 42 "Ақ ниет" гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Әбілқайыр хан даңғылынан бастап Сырым Датов көшесі бойымен (жұп жағы) "Алтындар" сауда үйіне дейін, "Алтындар" сауда үйінен бастап Правдухин көшесіне дейін, Правдухин көшесі бойымен Тәуелсіздік көшесіне дейін, Тәуелсіздік көшесі бойымен Қазыбек би көшесіне дейін, Қазыбек би көшесімен Әбілқайыр хан даңғылына дейін, Әбілқайыр хан даңғылы бойымен (тақ жағы) Сырым Датов көшесіне дейін.
68. № 455 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 134 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің дене шынықтыру және спорт басқармасының "Жайық Арена" спорт клубы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
Шекарасы: "Жұлдыз" шағынауданының тұрғын үйлері.
69. № 456 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 75 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 21 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Хамид Чурин көшесінен Абай даңғылы бойымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұстахым Ықсанов көшесімен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесімен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесімен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесімен Абай даңғылына дейін. Абай даңғылындағы 62, 64, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 87, 87/1, 89, Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154, 161, 163. 165, Хамид Чурин көшесіндегі 136 тұрғын үйлер.
70. № 457 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 65 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 17 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қасым Аманжолов көшесінен Мәншүк Мәметова көшесі бойымен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесімен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесімен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесімен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Қасым Аманжолов көшесіне дейін, Қасым Аманжолов көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 58, 58 "а", 60, 63, Қасым Аманжолов көшесіндегі 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 175, 175/1, Абай даңғылындағы 37, 39, Мәжіт Жүнісов көшесіндегі 177, 179, 180, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 52, 54 тұрғын үйлер.

66. Избирательный участок № 453
Местонахождение: улица Самал, дом 72, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Самал по улице Алаш (четная сторона) до улицы Бисен Жумагалиева, от улицы Бисен Жумагалиева до улицы Отырар, по улице Отырар (нечетная сторона) до улицы Самал, по улице Самал (нечетная сторона) до улицы Алаш.
67. Избирательный участок № 454
Местонахождение: улица Московская, дом 10, коммунальное государственное учреждение "Гимназия №42 "Акниет" отдела образования города Уральск.
Граница: от проспекта Абулхаир хана по улице Сырым Датова (четная сторона) до торгового дома "Алтындар", от торгового дома "Алтындар" до улицы Правдухина, по улице Правдухина до улицы Тәуелсіздік, по улице Тәуелсіздік до улицы Казыбек би, по улице Казыбек би до проспекта Абулхаир хана, по проспекту Абулхаир хана (нечетная сторона) до улицы Сырым Датова.
68. Избирательный участок № 455
Местонахождение: улица Самал, дом 134, государственное коммунально-казенное предприятие "Спортивный клуб "Жайық Арена" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: жилые дома микрорайона "Жулдыз".
69. Избирательный участок № 456
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 75, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 21" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Хамида Чурина по проспекту Абая до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Мустахима Ихсанова (включая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154), по улице Мустахима Ихсанова до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до проспекта Абая. Жилые дома по проспекту Абая 62, 64, по улице Мустахима Ихсанова 87, 87/1, 89, по улице Курмангазы 150, 152, 154, 161, 163, 165, по улице Хамида Чурина 136.
70. Избирательный участок № 457
Местонахождение: улица Хиуаз Доспановой, дом 65, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №17" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Касыма Аманжолова по улице Маншук Маметовой до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до проспекта Абая, по проспекту Абая до улицы Касыма Аманжолова, по улице Касыма Аманжолова до улицы Маншук Маметовой. Жилые дома по улице Хиуаз Доспановой 58, 58"а", 60, 63, по улице Касыма Аманжолова 123/1, 125, 125/1, 133, 135, 137, 139, 141, 162, 175, 175/1, по проспекту Абая 37, 39, по улице Мажит Жунисова 177, 179, 180, по улице Маншук Маметовой 52, 54.

71. № 458 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 67 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Мәжіт Жүнісов көшесінен Мәншүк Мәметова көшесі бойымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Хамид Чурин көшесіне дейін, Хамид Чурин көшесімен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесімен Мәжіт Жүнісов көшесіне дейін, Мәжіт Жүнісов көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 62, 69, Абай даңғылындағы 49, 51, Мәжіт Жүнісов көшесіндегі 178, 184, 186, 200, Құрманғазы көшесіндегі 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 54/1, 54/2, 56, Хамид Чурин көшесіндегі 119, 119/1, 123, 160, 162, 164 тұрғын үйлер.
72. № 459 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мәншүк Мәметова көшесі, 81 үй, "Қазақстан инновациялық және телекоммуникациялық жүйелер университеті" мемлекеттік емес білім беру мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесінен Мәншүк Мәметова көшесі бойымен Мұхит көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 198, Мұхит көшесіндегі 128, 128/1, 130, 134 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұхит көшесімен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін.
73. № 460 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұстахым Ықсанов көшесі, 111 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 7 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесінен Абай даңғылы бойымен Анатолий Скоробогатов көшесіне дейін, Анатолий Скоробогатов көшесімен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесімен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесімен Сакен Сейфуллин көшесіне дейін, Сакен Сейфуллин көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Абай даңғылына дейін (Құрманғазы көшесіндегі 150, 152, 154 тұрғын үйлерді қоспағанда). Абай даңғылындағы 86, 88, 88/1, Мұстахым Ықсанов көшесіндегі 52, 54, 72/1, 109, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 122, 131, 133, 135, 138, Құрманғазы көшесіндегі 112, 112/1, Мұхит көшесіндегі 95, 95/1 тұрғын үйлері.
74. № 461 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әбдірахман Әйтиев көшесі, 72 "А" үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Облыстық жоғары спорт шеберлігі мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Анатолий Скоробогатов көшесінен Абай даңғылы бойымен Артем Коровин көшесіне дейін, Артем Коровин көшесімен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесімен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесімен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесімен Ахмедияр Құсайынов көшесіне дейін, Ахмедияр Құсайынов көшесімен Анатолий Скоробогатов көшесіне дейін, Анатолий Скоробогатов көшесімен Абай даңғылына дейін.

71. Избирательный участок № 458
Местонахождение: улица Хиуаз Доспановой, дом 67, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Мажита Жунисова по улице Маншук Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Абая, по проспекту Абая до улицы Хамида Чурина, по улице Хамида Чурина до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Мажита Жунисова, по улице Мажита Жунисова до улицы Маншук Маметовой. Жилые дома по улице Хиуаз Доспановой 62, 69, по проспекту Абая 49, 51, по улице Мажита Жунисова 178, 184, 186, 200, по улице Курмангазы 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, по улице Маншук Маметовой 54/1, 54/2, 56, по улице Хамида Чурина 119, 119/1, 123, 160, 162, 164.
72. Избирательный участок № 459
Местонахождение: улица Маншук Маметова, дом 81, негосударственное учреждение образования "Казахстанский университет инновационных и телекоммуникационных систем".
Граница: от улицы Курмангазы по улице Маншук Маметовой до улицы Мухита (включая жилые дома по улице Курмангазы 192, 194, 198, по улице Мухита 128, 128/1, 130, 134), по улице Мухита до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Маншук Маметовой.
73. Избирательный участок № 460
Местонахождение: улица Мустахима Ихсанова, дом 111, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №7" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Курмангазы по проспекту Абая до улицы Анатолия Скоробогатова, по улице Анатолия Скоробогатова до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Ораза Исаева, по улице Ораза Исаева до улицы Сакена Сейфуллина, по улице Сакена Сейфуллина до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до проспекта Абая (исключая жилые дома по улице Курмангазы 150, 152, 154). Жилые дома по проспекту Абая 86, 88, 88/1, по улице Мустахима Ихсанова 52, 54, 72/1, 109, по улице Абубакира Кердери 122, 131, 133, 135, 138, по улице Курмангазы 112, 112/1, по улице Мухита 95, 95/1.
74. Избирательный участок № 461
Местонахождение: улица Абдрахмана Айтиева, дом 72 "А", государственное коммунальное казенное предприятие "Областная школа высшего спортивного мастерства" Управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Анатолия Скоробогатова по проспекту Абая до улицы Артема Коровина, по улице Артема Коровина до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Ораза Исаева, по улице Ораза Исаева до улицы Ахмедияра Хусайынова, по улице Ахмедияра Хусайынова до улицы Анатолия Скоробогатова, по улице Анатолия Скоробогатова до проспекта Абая.

75. № 462 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хамид Чурин көшесіндегі, 119а үй, Орал қаласы дене шынықтыру және спорт бөлімінің "№ 2 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесінен Хиуаз Доспанова көшесі бойымен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесімен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін, Рахметолла Егізбаев көшесімен Ораз Исаев көшесіне дейін (Мұхит көшесіндегі 128, 128/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Ораз Исаев көшесімен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін.
76. № 463 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 87 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "М. Б. Ықсанов атындағы № 36 орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ораз Исаев көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесі бойымен Артем Коровин көшесіне дейін, Артем Коровин көшесімен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесінен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін.
77. № 464 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұхит көшесі, 124 үй, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің "РУ-170/1 мекемесі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
78. № 465 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жұбан Молдағалиев көшесі, 35/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 40 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесінен Лев Толстой көшесі бойымен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесімен Дина Нұрпейісова көшесіне дейін, Дина Нұрпейісова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Лев Толстой көшесіне дейін (Лев Толстой көшесіндегі 91, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 121, 125, 125/1, 127 тұрғын үйлерді қосқанда).
79. № 466 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Темір Масин көшесі, 48/1 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының "Жоғары аграрлық-техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сүндетқали Есқалиев көшесінен Мұстахым Ықсанов көшесі бойымен Құрманғазы көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 100, 102, 104, 106, 108, 110, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 129 тұрғын үйлерді қосқанда), Құрманғазы көшесімен Лев Толстой көшесіне дейін, Лев Толстой көшесімен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесімен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін.

75. Избирательный участок № 462
Местонахождение: улица Хамида Чурина, дом 119а, коммунальное государственное учреждение "Детско-юношеская спортивная школа №2" отдела физической культуры и спорта города Уральск.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Хиуаз Доспановой до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Рахметоллы Егизбаева, по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Ораза Исаева (исключая жилые дома по улице Мухита 128, 128/1), по улице Ораза Исаева до проспекта Абая, по проспекту Абая до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Хиуаз Доспановой.
76. Избирательный участок № 463
Местонахождение: проспект Абая, дом 87, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 36 имени М.Б.Ихсанова" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Ораза Исаева по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Артема Коровина, по улице Артема Коровина до проспекта Абая, по проспекту Абая до улицы Ораза Исаева, по улице Ораза Исаева до улицы Рахметоллы Егизбаева.
77. Избирательный участок № 464
Местонахождение: улица Мухита, дом 124, республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Граница: республиканское государственное учреждение "Учреждение РУ-170/1" Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
78. Избирательный участок № 465
Местонахождение: улица Жубана Молдагалиева, дом 35/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №40" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Курмангазы по улице Льва Толстого до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Дины Нурпейсовой, по улице Дины Нурпейсовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Льва Толстого (включая жилые дома по улице Льва Толстого 91, по улице Абубакира Кердери 121, 125, 125/1, 127).
79. Избирательный участок № 466
Местонахождение: улица Темира Масина, дом 48/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Высший аграрно-технический колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Сундеткали Ескалиева по улице Мустахима Ихсанова до улицы Курмангазы (включая жилые дома по улице Курмангазы 100, 102, 104, 106, 108, 110, улицы Абубакира Кердери 129), по улице Курмангазы до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до улицы Мустахима Ихсанова.

80. № 467 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұхит көшесі, 57/1 үй, "Жайық Пресс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: Құрманғазы көшесімен Сәкен Сейфуллин көшесі бойымен Ораз Исаев көшесіне дейін, Ораз Исаев көшесімен Мұстахым Ықсанов көшесіне дейін, Мұстахым Ықсанов көшесімен Перевалочно-Набережная көшесіне дейін, Перевалочно-Набережная көшесімен Лев Толстой көшесіне дейін, Лев Толстой көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен (Құрманғазы көшесіндегі 100, 102, 104, 106, 108, 110, Әбубәкір Кердері көшесіндегі 121, 125, 125/1, 127, 129, Лев Толстой көшесіндегі 91 тұрғын үйлерді қоспағанда) Сәкен Сейфуллин көшесіне дейін.
81. № 468 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Никита Савичев көшесі, 85 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық көп бейінді ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық көп бейінді ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
82. № 469 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ахмиров көшесі, 4 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық перинаталдық орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
83. № 470 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әлия Молдағұлова көшесі, 22 үй, "Батыс Қазақстан облысының жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Саратов" теміржол желісінен Иван Куличев көшесі бойымен Щурихин көшесіне дейін (Алексей Черекаев көшесіндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Щурихин көшесімен Рахметолла Егізбаев көшесіне дейін, Рахметолла Егізбаев көшесімен Мұхит көшесіне дейін, Мұхит көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін (Мұхит көшесіндегі 130, 134 үйлерді қоспағанда), Мәншүк Мәметова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін (Құрманғазы көшесіндегі 192, 194, 198 үйлерді қоспағанда), Әлия Молдағұлова көшесімен Әбубәкір Кердері көшесіне дейін, Әбубәкір Кердері көшесімен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісінен Иван Куличев көшесіне дейін.
84. № 471 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жезқазған көшесі, 1 үй, "№ 25 жалпы орта білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Иван Куличев көшесінен Алексей Черекаев көшесі бойымен Арал көшесіне дейін, Арал көшесімен Молдавская көшесіне дейін, Молдавская көшесімен Ярославская көшесіне дейін, Ярославская көшесімен Щурихин көшесіне дейін, Щурихин көшесімен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Артем Коровин көшесіне дейін, Артем Коровин көшесімен Әбубәкір Кердері көшесіне дейін, Әбубәкір Кердері көшесімен Щурихин көшесіне дейін, Щурихин көшесімен Иван Куличев көшесіне дейін, Иван Куличев көшесімен Алексей Черекаев көшесіне дейін (Алексей Черекаев көшесіндегі 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8 тұрғын үйлерді қосқанда).

80. Избирательный участок № 467
Местонахождение: улица Мухита, дом 57/1, товарищество с ограниченной ответственностью "Жайык Пресс".
Граница: от улицы Курмангазы по улице Сакена Сейфуллина до улицы Ораза Исаева, по улице Ораза Исаева до улицы Мустахима Ихсанова, по улице Мустахима Ихсанова до улицы Перевалочно-Набережной, по улице Перевалочно-Набережной до улицы Льва Толстого, по улице Льва Толстого до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы (исключая жилые дома по улице Курмангазы 100, 102, 104, 106, 108, 110, по улице Абубакира Кердери 121, 125, 125/1, 127, 129, по улице Льва Толстого 91) до улицы Сакена Сейфуллина.
81. Избирательный участок № 468
Местонахождение: улица Никиты Савичева, дом 85, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областная многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
82. Избирательный участок № 469
Местонахождение: улица Ахмирова, дом 4, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной перинатальный центр" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
83. Избирательный участок № 470
Местонахождение: улица Алия Молдагулова, дом 22, государственное учреждение "Управление по контролю за использованием и охраны земель Западно-Казахстанской области".
Граница: от линии железной дороги "Уральск – Саратов" по улице Ивана Куличева до улицы Щурихина (исключая жилые дома по улице Алексея Черекаева, по улице Щурихина до улицы Рахметоллы Егизбаева, по улице Рахметоллы Егизбаева до улицы Мухита, по улице Мухита до улицы Маншук Маметовой (исключая дома по улице Мухита130, 134), по улице Маншук Маметовой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Алии Молдагуловой (исключая дома по улице Курмангазы 192, 194, 198), по улице Алии Молдагуловой до улицы Абубакира Кердери, от улицы Абубакира Кердери до линии железной дороги "Уральск – Саратов", от линии железной дороги "Уральск – Саратов" до улицы Ивана Куличева.
84. Избирательный участок № 471
Местонахождение: улица Жезказганская, дом 1, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 25"
Граница: от улицы Ивана Куличева по улице Алексея Черекаева до улицы Аральская, по улице Аральская до улицы Молдавская, по улице Молдавской до улицы Ярославская, по улице Ярославской до улицы Щурихина, по улице Щурихина до проспекта Абая, по проспекту Абая до улицы Артема Коровина, по улице Артема Коровина до улицы Абубакира Кердери, по улице Абубакира Кердери до улицы Щурихина, по улице Щурихина до улицы Ивана Куличева, по улице Ивана Куличева до улицы Алексея Черекаева (включая жилые дома по улице Алексея Черекаева 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 2/5, 2/6, 2/7, 2/8).

85. № 472 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 238 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Орал политехникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын.
Шекарасы: Набережная Старица көшесінен Артем Коровин көшесі бойымен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Затонная көшесіне дейін, Затонная көшесімен Ярославская көшесіне дейін, Ярославская көшесімен Молдавская көшесіне дейін, Молдавская көшесімен Арал көшесіне дейін, Арал көшесімен Алексей Черекаев көшесіне дейін, Алексей Черекаев көшесімен Набережная Старица көшесіне дейін, Набережная Старица көшесі бойымен Артем Коровин көшесіне дейін.
86. № 473 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Карбышев көшесі, 60 үй, "Орал қаласы әкімдігі Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Жастар мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Орал-Саратов" теміржол желісінен Иван Зрелов көшесі бойымен Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесімен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесімен Губаров көшесіне дейін, Губаров көшесімен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесімен Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесімен Әбілқайыр хан даңғылына дейін, Әбілқайыр хан даңғылымен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісімен Иван Зрелов көшесіне дейін. "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің өмірлік қиын жағдайда қалған адамдарды қайту әлеуметтендіруге арналған орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
87. № 474 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Нұрсұлтан Назарбаев даңғылы, 127 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық тері-венерологиялық диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
88. № 475 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Абай даңғылы, 31/2 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "М.Маметова атындағы № 27 физика-математика бағытындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны аумағының оңтүстік шекарасынан Асан Тайманов көшесі бойымен Наурызғали Сдықов көшесіне дейін, Наурызғали Сдықов көшесімен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесімен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен және одан әрі Парковая тұйық көшесі бойымен Шаған өзені жайылмасына дейін, Шаған өзені жайылмасы бойымен Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Батыс Қазақстан индустриалдық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оңтүстік шекарасына дейін.

85. Избирательный участок № 472
Местонахождение: проспект Абая, дом 238, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский политехнический колледж" Управления образования Акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Набережная Старицы по улице Артема Коровина до проспекта Абая, по проспекту Абая до улицы Затонная, по улице Затонной до улицы Ярославская, по улице Ярославской до улицы Молдавская, по улице Молдавской до улицы Аральская, по улице Аральская до улицы Алексея Черекаева, по улице Алексея Черекаева до улицы Набережная Старицы, по улице Набережная Старицы до улицы Артема Коровина.
86. Избирательный участок № 473
Местонахождение: улица Карбышева, дом 60, государственное коммунальное казенное предприятие "Дом культуры молодежи отдела культуры и развития языков акимата города Уральск".
Граница: от линии железной дороги "Уральск – Саратов" по улице Ивана Зрелова до улицы Пионерская, по улице Пионерская до улицы Партизанская, по улице Партизанская до улицы Губарова, по улице Губарова до улицы Гарифоллы Курмангалиева, по улице Гарифоллы Курмангалиева до улицы Карбышева, по улице Карбышева до проспекта Абулхаир хана, по проспекту Абулхаир хана до линии железной дороги "Уральск – Саратов", по линии железной дороги "Уральск – Саратов" до улицы Ивана Зрелова. Коммунальное государственное учреждение "Центр для ресоциализации лиц, оказавшихся в трудной жизненной ситуации отдела занятости и социальных программ города Уральск".
87. Избирательный участок № 474
Местонахождение: проспект Нурсултана Назарбаева, дом 127, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кожно-венерологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
88. Избирательный участок № 475
Местонахождение: проспект Абая, дом 31/2, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 27 физико-математического направления имени М.Маметовой" отдела образования города Уральск.
Граница: от южной границы территории государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области по улице Асана Тайманова до улицы Наурызгали Сдыкова, по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Сундеткали Ескалиева, по улице Сундеткали Ескалиева до проспекта Абая, по проспекту Абая и далее по Парковому тупику до поймы реки Чаган, по пойме реки Чаган до южной границы государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанский индустриальный колледж" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.

89. № 476 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хиуаз Доспанова көшесі, 67 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 19 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Сүндетқали Есқалиев көшесінен Наурызғали Сдықов көшесі бойымен Георгий Жуков көшесіне дейін, Георгий Жуков көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін, Мәншүк Мәметова көшесімен Қасым Аманжолов көшесіне дейін, Қасым Аманжолов көшесімен Абай даңғылына дейін, Абай даңғылымен Нұрсұлтан Назарбаев даңғылына дейін, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Хиуаз Доспанова көшесіне дейін, Хиуаз Доспанова көшесімен Сүндетқали Есқалиев көшесіне дейін, Сүндетқали Есқалиев көшесімен Наурызғали Сдықов көшесіне дейін. Хиуаз Доспанова көшесіндегі 46, 59, Қасым Аманжолов көшесіндегі 123/2, Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, Абай даңғылындағы 35/1, 35/2, Сүндетқали Есқалиев көшесіндегі 182, 186, Мәншүк Мәметова көшесіндегі 48, 50, 50/1, 69,77, Наурызғали Сдықов көшесіндегі 64 тұрғын үйлері.
90. № 477 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Георгий Жуков көшесі, 17 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 35 мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Наурызғали Сдықов көшесінен Асан Тайманов көшесі бойымен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін, Әлия Молдағұлова көшесімен Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесімен Мәншүк Мәметова көшесіне дейін, Мәншүк Мәметова көшесімен Георгий Жуков көшесіне дейін, Георгий Жуков көшесімен Наурызғали Сдықов көшесіне дейін (Нұрсұлтан Назарбаев даңғылындағы 240, 240/1 үйлерді қоспағанда), Наурызғали Сдықов көшесімен Асан Тайманов көшесіне дейін.
91. № 478 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Георгий Жуков көшесі, 19 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 45 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Хамза Есенжанов көшесінен "Орал-Саратов" темір жолының желісі бойымен Әбубәкір Кердері көшесіне дейін, Әбубәкір Кердері көшесімен Әлия Молдағұлова көшесіне дейін, Әлия Молдағұлова көшесінен Хамза Есенжанов көшесіне дейін, Хамза Есенжанов көшесімен "Орал-Саратов" темір жолы желісіне дейін.
92. № 479 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Георгий Жуков көшесі, 6 үй, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Қазақстан Республикасы Ішкі істер Министрлігі Ішкі әскерлерінің 5517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.
93. № 480 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Алматы көшесі, 109/3 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 31 орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.

89. Избирательный участок № 476
Местонахождение: улица Хиуаз Доспановой, дом 67, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 19" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Сундета Ескалиева по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Георгия Жукова, по улице Георгия Жукова до улицы Маншук Маметовой, по улице Маншук Маметовой до улицы Касыма Аманжолова, по улице Касыма Аманжолова до проспекта Абай, по проспекту Абай до проспекта Нұрсұлтан Назарбаев, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев до улицы Хиуаз Доспановой, по улице Хиуаз Доспановадо улицы Сундета Ескалиева, по улице Сундета Ескалиева до улицы Наурызгали Сдыкова. Жилые дома по улице Хиуаз Доспанова 46, 59, по улице Касыма Аманжолова 123/2, по проспекту Нұрсұлтан Назарбаев 216, 216/1, 216/2, 218/1, 218/2, 219, 221, 222, 223, 224, 226, 231, 232, 234, 236, 238, 240, 240/1, по проспекту Абай 35/1, 35/2, по улице Сундета Ескалиева 182, 186, по улице Маншук Маметовой 48, 50, 50/1, 69, 77, по улице Наурызгали Сдыкова 64.
90. Избирательный участок № 477
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 17, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 35" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Наурызгали Сдыкова по улице Асана Тайманова до улицы Алии Молдагуловой, по улице Алии Молдагуловой до улицы Курмангазы, по улице Курмангазы до улицы Маншук Маметовой, по улице Маншук Маметовой до улицы Георгия Жукова, по улице Георгия Жукова до улицы Наурызгали Сдыкова (исключая дома по проспекту Нурсултана Назарбаева 240, 240/1), по улице Наурызгали Сдыкова до улицы Асана Тайманова.
91. Избирательный участок № 478
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 19, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 45" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Хамзы Есенжанова по линии железной дороги "Уральск – Саратов" до улицы Абубакира Кердери, по улице Абубакира Кердери до улицы Алии Молдагуловой, по улице Алии Молдагуловой до улицы Хамзы Есенжанова, от улицы Хамзы Есенжанова до линии железной дороги "Уральск – Саратов".
92. Избирательный участок № 479
Местонахождение: улица Георгия Жукова, дом 6, республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5517 Национальной гвардии Республики Казахстан".
Граница: республиканское государственное учреждение "Воинская часть 5517 Национальной гвардии Республики Казахстан".
93. Избирательный участок № 480
Местонахождение: улица Алматинская, дом 109/3, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №31" отдела образования города Уральск.

Шекарасы: Мұхамбетов көшесінен Құныскерей көшесi бойымен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен Жамбыл көшесiне дейін, Жамбыл көшесiмен Мұхамбетов көшесiне дейін (Айталиев көшесіндегі 7,7/1,7/2, 11/2 тұрғын үйлерді қосқанда), Мұхамбетов көшесінің (жұп жағын) қосқанда Құныскерей көшесiне дейін.
94. № 481 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Жамбыл көшесi, 81 үй, "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамының Батыс Қазақстан облысы бойынша филиалы.
Шекарасы: Фабричная көшесiнен Құныскерей көшесi бойымен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесімен Жамбыл көшесiне дейін (Қаратөбе көшесіндегі 30, Жамбыл көшесіндегі 211 тұрғын үйлерді қосқанда), Жамбыл көшесiмен Фабричная көшесiне дейін, Фабричная көшесiмен Құныскерей көшесiне дейін.
95. № 482 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сырым Датұлы көшесі, 17 үй, Орал қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қалалық мәдени бірлестігі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Айталиев көшесінен Жамбыл көшесі бойымен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарина көшесімен Айталиев көшесіне дейін.
96. № 483 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 105/3 үй, "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының облыстық халық шығармашылығы орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Сырым Датов көшесінен Жамбыл көшесі бойымен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін (Ружейникова көшесіндегі 9 тұрғын үйді қоспағанда), Юрий Гагарин көшесімен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесімен Жамбыл көшесіне дейін.
97. № 484 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Алматы көшесі, 58 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансері" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық онкологиялық диспансер" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
98. № 485 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Астана ықшам ауданы, 16 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Көп бейінді қалалық аурухана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
99. № 486 сайлау учаскесі

Граница: от улицы Мухамбетова по улице Құныскерей до улицы Фабричная, по улице Фабричной до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Мухамбетова (включая жилые дома по улице Айталиева 7, 7/1, 7/2, 11/2), по улице Мухамбетова (четная сторона) до улицы Құныскерей.
94. Избирательный участок № 481
Местонахождение: улица Жамбыла, дом 81, филиал некоммерческого акционерного общества "Государственная корпорация "Правительство для граждан" по Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Фабричная по улице Құныскерей до улицы Қаратөбе, по улице Қаратөбе до улицы Жамбыла (включая жилые дома по улице Жамбыла 211, по улице Қаратөбе 30), по улице Жамбыла до улицы Фабричной, по улице Фабричной до улицы Құныскерей.
95. Избирательный участок № 482
Местонахождение: улица Сырым Датова, дом 17, Государственное коммунальное казенное предприятие "Городское культурно-просветительное объединение" отдела культуры и развития языков города Уральск.
Граница: от улицы Айталиева по улице Жамбыла до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Айталиева.
96. Избирательный участок № 483
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 105/3, государственное коммунальное казенное предприятие "Областной центр народного творчества управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Западно-Казахстанской области".
Граница: от улицы Сырым Датова по улице Жамбыла до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Юрия Гагарина (исключая жилой дом 9 по улице Ружейникова), по улице Юрия Гагарина до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы Жамбыла.
97. Избирательный участок № 484
Местонахождение: улица Алматинская, дом 58, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной онкологический диспансер" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
98. Избирательный участок № 485
Местонахождение: микрорайон "Астана", строение 16, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская многопрофильная больница" Управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
99. Избирательный участок № 486

Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 3 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 22 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Жымпиты көшесінен Құныскерей көшесі бойымен Мұхамбетов көшесіне дейін, Мұхамбетов көшесінен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесімен Айталиев көшесіне дейін, Айталиев көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін (Айталиев көшесіндегі 7, 7/1, 7/2, 11/2 тұрғын үйлерді қоспағанда), Юрий Гагарин көшесімен және одан әрі 3-Строительный переулок көшесі бойымен Жайық өзеніне дейін, Жайық өзені бойымен және одан әрі оның жайылмасы көшесімен Набережная Старица көшесіне дейін, Набережная Старица көшесімен Жымпиты көшесіне дейін, Жымпиты көшесімен Құныскерей көшесіне дейін.
100. № 487 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Жданов көшесі, 48 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 32 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Шалқар көшесінен Юрий Гагарин көшесі бойымен Бухарская көшесіне дейін, Бухарская көшесімен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесімен Орманшы көшесіне дейін (Бухарская, Вишневая, Колхозная, Маңғыстау, Туркестанская көшелеріндегі тұрғын үйлерді қоспағанда), Орманшы көшесімен Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасымен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесімен Шалқар көшесіне дейін, Шалқар көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін. "Орал" халықаралық әуежайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің жатақханасы.
101. № 488 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: Сыбаға көшесі, 1/2 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 33 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Орманшы көшесінен Юрий Гагарин көшесі бойымен Сыбаға көшесіне дейін, Сыбаға көшесімен және одан әрі Орал өзені жайылмасына дейін, Орал өзені жайылмасымен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін. "Речник", "Венера" баугерлік серіктестіктерінің саяжай үйлері.
102. № 489 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Юрий Гагарин көшесі, 2/5Н құрылым, "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Батыс Қазақстан облысының Полиция департаменті" мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Юрий Гагарин көшесінен Шалқар көшесі бойымен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесімен Сырым Датов көшесіне дейін, Сырым Датов көшесімен 3-Строительный переулок көшесіне дейін, 3-Строительный переулок көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесімен Шалқар көшесіне дейін.
103. № 490 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Шыңғырлау көшесі, 7 "А" үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "Ж.Молдағалиев атындағы № 2 орта жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ружейников көшесінен Иманов көшесі бойымен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесімен Жданов көшесіне дейін, Жданов көшесімен Бухарская көшесіне дейін, Бухарская көшесімен Юрий Гагарин көшесіне дейін, Юрий Гагарин көшесімен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Иманов көшесіне дейін (Ружейникова көшесіндегі 9 тұрғын үйді қосқанда).

Местонахождение: улица Юрия Гагарина, дом 3, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 22" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Жымпиты по улице Құныскерей до улицы Мухамбетова, по улице Мухамбетова до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Айталиева, по улице Айталиева до улицы Юрия Гагарина (исключая жилые дома по улице Айталиева 7, 7/1, 7/2, 11/2), по улице Юрия Гагарина и далее по улице 3-Строительный переулок до реки Урал, по реке Урал и далее по ее пойме до улицы Набережная Старицы, по улице Набережная Старицы до улицы Жымпиты, по улице Жымпиты до улицы Құныскерей.
100. Избирательный участок № 487
Местонахождение: улица Жданова, дом 48, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 32" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Чалкарской по улице Юрия Гагарина до улицы Бухарская, по улице Бухарской до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Орманшы (исключая жилые дома по улицам Бухарская, Вишневая, Колхозная, Мангышлакская, Туркестанская), по улице Орманшы до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Чалкарской, по улице Чалкарской до улицы Юрия Гагарина. Общежитие товарищества с ограниченной ответственностью "Международный аэропорт "Орал".
101. Избирательный участок № 488
Местонахождение: улица Сыбага, дом 1/2, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 33" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Орманшы по улице Юрия Гагарина до улицы Сыбаға, по улице Сыбаға и далее до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Юрия Гагарина. Дачные дома садоводческого товарищества "Речник", "Венера".
102. Избирательный участок № 489
Местонахождение: улица Юрия Гагарина, строение 2/5Н, Государственное учреждение "Департамент полиции Западно-Казахстанской области Министерство Внутренних дел Республики Казахстан".
Граница: от улицы Юрия Гагарина по улице Чалкарской до улицы Жданова, от улицы Жданова до улицы Сырым Датова, по улице Сырым Датова до улицы 3-Строительный переулок, по улице 3-Строительный переулок до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Чалкарской.
103. Избирательный участок № 490
Местонахождение: улица Чингирлауская, дом 7 "А", коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №2 имени Ж. Молдагалиева" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Ружейникова по улице Иманова до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Жданова, по улице Жданова до улицы Бухарская, по улице Бухарская до улицы Юрия Гагарина, по улице Юрия Гагарина до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Иманова (включая жилой дом 9 по улице Ружейникова).

104. № 491 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Иманов көшесі, 39 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "А. Иманов атындағы жол-көлік колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Қаратөбе көшесінен Құныскерей көшесі бойымен Жайық өзені жайылмасына дейін, Жайық өзені жайылмасымен Ақтөбе көшесіне дейін, Ақтөбе көшесімен Орманшы көшесіне дейін, Орманшы көшесімен Иманов көшесіне дейін, Иманов көшесімен Ружейников көшесіне дейін, Ружейников көшесімен Жамбыл көшесіне дейін, Жамбыл көшесімен Қаратөбе көшесіне дейін, Қаратөбе көшесімен Құныскерей көшесіне дейін (Қаратөбе көшесіндегі 30, Жамбыл көшесіндегі 211 үйлерді қоспағанда).
105. № 492 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 4 шағынауданы, 22 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 24 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 4 шағынауданы 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 29, 30, 31, 32, 34, 38, 39 тұрғын үйлер. 5 километр көшесіндегі 1, 2 үйлер.
106. № 493 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Желаев селолық округі, М.Көпбергенов көшесі, 50 үй, Орал қаласының Білім беру бөлімінің "№ 14 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Желаев" автокөлік жолынан Желаев кенті аумағының шығыс және оңтүстік шекарасы бойымен Ружейников көшесіне дейін, Ружейникова көшесімен "Орал-Желаев" автокөлік жолына дейін, "Орал-Желаев" автокөлік жолымен Желаев кенті аумағының шығыс шекарасына дейін.
107. № 494 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Бағбан көшесі, 28 үй, "Батыс Қазақстан облысы жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Орал арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Батыс Қазақстан жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасының Орал арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің аумағы.
108. № 495 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Есен Орақбаев көшесі, 37 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№23 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Саратов" темір жол желісінен Желтоқсан көшесі бойымен Производственная көшесіне дейін, Производственная көшесімен Сергей Тюленин көшесіне дейін (Производственная көшесіндегі 3, 1-ші Завокзальный тұйық көшесіндегі 61,Сергей Тюленин көшесіндегі 4, 6 үйлерді қоспағанда), Сергей Тюленин көшесімен Әбілқайыр хан даңғылына дейін, Әбілқайыр хан даңғылымен Циолковский көшесіне дейін, Циолковский көшесімен "Орал-Саратов" темір жол желісіне дейін, "Орал-Саратов" темір жол желісімен Желтоқсан көшесіне дейін.

104. Избирательный участок № 491
Местонахождение: улица Иманова, дом 39, государственное коммунальное казенное предприятие "Дорожно-транспортный колледж имени А.Иманова" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Қаратөбе по улице Құныскерей до поймы реки Урал, по пойме реки Урал до улицы Актюбинской, по улице Актюбинской до улицы Орманшы, по улице Орманшы до улицы Иманова, по улице Иманова до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до улицы Жамбыла, по улице Жамбыла до улицы Қаратөбе, по улице Қаратөбе до улицы Құныскерей (исключая жилые дома по улице Жамбыла 211, Қаратөбе 30).
105. Избирательный участок № 492
Местонахождение: 4 микрорайон, дом 22, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №24" отдела образования города Уральск.
Граница: 4 микрорайон, жилые дома: 9, 12, 13, 14, 19, 20, 25, 26, 26/1, 26/2, 27, 29,30, 31, 32, 34, 38, 39. Дома по улице 5 километр 1, 2.
106. Избирательный участок № 493
Местонахождение: Желаевский сельский округ, улица М.Копбергенова, дом 50, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 14" отдела образования города Уральск.
Граница: от автомобильной дороги "Уральск-Желаево" по восточной и южной границам территории села Желаево до улицы Ружейникова, по улице Ружейникова до автодороги "Уральск-Желаево", по автомобильной дороге "Уральск-Желаево" до восточной границы территории села Желаево.
107. Избирательный участок № 494
Местонахождение: улица Багбан, дом 28, Коммунальное государственное учреждение "Уральский центр оказания специальных социальных услуг Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области".
Граница: территория коммунального государственного учреждения "Уральский центр оказания специальных социальных услуг Управления координации занятости и социальных программ Западно-Казахстанской области".
108. Избирательный участок № 495
Местонахождение: улица Есена Оракбаева, дом 37, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23" отдела образования города Уральск.
Граница: от линии железной дороги "Уральск – Саратов" по улице Желтоқсан до улицы Производственная, по улице Производственной до улицы Сергея Тюленина (исключая жилые дома по улице Производственная 3, 1-ый Завокзальный тупик 61, по улице Сергея Тюленина 4, 6), по улице Сергея Тюленина до проспекта Абулхаирхана, по проспекту Абулхаир ханадо улицы Циолковского, по улице Циолковского до линии железной дороги "Уральск – Саратов", линии железной дороги "Уральск – Саратов" до улицы Желтоқсан.

109. № 496 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Циолковский көшесі, 2Б үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал "Сервис" технологиялық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Северо-Восток-2" шағынауданындағы 15, 15/1, 15/2, 15/3, 27, 29, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 42, 46, 46/1 тұрғын үйлер. Циолковский көшесіндегі 2, Әбілқайыр хан даңғылындағы 74, 74/1, Старый аэропорт көшесіндегі 1, 2, 3, 4, 5 тұрғын үйлер.
110. № 497 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Северо-Восток-2" шағынауданы, 29 үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің Асан Тайманов атындағы № 34 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Северо-Восток-2" шағынауданындағы 9, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 29/1, 32, 42 тұрғын үйлер, Магистральная көшесіндегі 1, Циолковский көшесіндегі 2/1 тұрғын үйлері.
111. № 498 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Сергей Тюленина көшесі, 51 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық фтизиопульмонология орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
112. № 499 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: 4 шағынауданы, 15/1 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 41 жаратылыстану-математика бағытындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: 4 шағынауданы 2, 3, 3/1, 4, 4 "а", 5, 6, 7, 8, 10, 10 "а", 11, 15, 16, 17, 18 тұрғын үйлер.
113. № 500 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынауданы, 13 үй, Орал қаласының білім бері бөлімінің "№28 жаратылыстану-математика бағытындағы мектеп-лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудандағы 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 22 тұрғын үйлер.
114. № 501 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынауданы, 54 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 44 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудандағы 7, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 49, 50, 51, 52, 53, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74 тұрғын үйлер.
115. № 502 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудан, 54 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№44 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Дінмұхамед Қонаев атындағы шағынаудандағы 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68 тұрғын үйлер.

109. Избирательный участок № 496
Местонахождение: улица Циолковского, дом 2Б, коммунальное государственное казенное предприятие "Уральский технологический колледж "Сервис" управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома 15, 15/1,15/2, 15/3, 27, 29, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41,42, 46, 46/1 микрорайона "Северо-Восток-2". Жилые дома по улице Циолковского 2, по проспекту Абулхаир хана 74, 74/1, по улице Старый аэропорт 1, 2, 3, 4, 5.
110. Избирательный участок № 497
Местонахождение: микрорайон "Северо-Восток-2", дом 29, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 34 имени Асана Тайманова отдела образования города Уральск".
Граница: жилые дома 9, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 28, 29/1, 32, 42 микрорайона "Северо-Восток-2", жилой дом по улице Магистральная 1, жилой дом по улице Циолковского 2/1.
111. Избирательный участок № 498
Местонахождение: улица Сергея Тюленина, дом 51, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр фтизиопульмонологии" Управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
112. Избирательный участок № 499
Местонахождение: 4 микрорайон, дом 15/1, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 41 естественно-математического направления" отдела образования города Уральск.
Граница: жилые дома 2, 3, 3/1, 4, 4 "а", 5, 6, 7, 8, 10, 10 "а", 11, 15, 16, 17, 18 4 микрорайона.
113. Избирательный участок № 500
Местонахождение: микрорайон имени Динмухамеда Кунаева, дом 13, коммунальное государственное учреждение "Школа-лицей № 28 естественно-математического направления отдела образования города Уральск".
Граница: жилые дома 2, 3, 4, 5, 6,8, 9, 10, 11, 12, 16, 16/5, 17, 18, 19, 20, 22 микрорайона имени Динмухамеда Кунаева.
114. Избирательный участок № 501
Местонахождение: микрорайон имени Динмухамеда Кунаева, дом 54, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 44 отдела образования города Уральск".
Граница: жилые дома 7, 21, 23, 24, 25, 26, 27,49, 50, 51, 52, 53, 69, 70, 71, 71/1, 71/2, 74 микрорайона имени Динмухамеда Кунаева.
115. Избирательный участок № 502
Местонахождение: микрорайон имени Динмухамеда Кунаева, дом 54, коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 44 отдела образования города Уральск".
Граница: жилые дома 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67/1, 68 микрорайона имени Динмухамеда Кунаева.

116. № 503 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Строитель" шағынауданы, 81/ үй, "Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 5 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 5, 5/1, Әбілқайыр хан даңғылындағы 157, 159, Кайша Миханова көшесіндегі 118, 120, Циолковский көшесіндегі 4, 6, 6/1, 8, 10, 10/1, 37/1, 37/2, 37/3 тұрғын үйлер.
117. № 504 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Строитель" шағынауданы, 7 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 26/1, 27/1, 29, 30, 39, 40 тұрғын үйлер.
118. № 505 сайлау учаскесi
Орналасқан жері: "Строитель" шағын ауданы, 21/1 үй, Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің білім басқармасының "Сервис және жаңа технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43, Циолковский көшесіндегі 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, Матросов көшесiндегi 170 тұрғын үйлер. "Азаул" және "Солтүстік-2" шағынаудандарының тұрғын үйлері.
119. № 506 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: "Строитель" шағынауданы, 7 үй, Орал қаласының білім бері бөлімінің "№ 9 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Строитель" шағынауданындағы 1А, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36/2, 37, 37/1, 38, Циолковский көшесіндегі 20 тұрғын үйлер.
120. № 507 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 25 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 39 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай батыр көшесінен Литовская көшесі бойымен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесімен Көкшетау көшесіне дейін, Көкшетау көшесімен Алма Оразбаева көшесіне дейін, Алма Оразбаева көшесімен Кайша Миханова көшесіне дейін, Кайша Миханова көшесімен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесімен Әбілқайыр хан даңғылына дейін, Әбілқайыр хан даңғылымен Карбышев көшесіне дейін, Карбышев көшесімен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесімен Губаров көшесіне дейін, Губаров көшесімен Исатай батыр көшесіне дейін, Исатай батыр көшесімен Литовская көшесіне дейін.
121. № 508 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Чуйков көшесі, 63 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 16 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Олег Кошевой көшесінен Михаил Шолохов көшесі бойымен Ульяна Громова көшесіне дейін, Ульяна Громова көшесімен Кайша Миханова көшесіне дейін, Кайша Миханова көшесімен Сергей Тюленин көшесіне дейін, Сергей Тюленин көшесімен Әбілқайыр хан даңғылына дейін, Әбілқайыр хан даңғылымен Гастелло көшесіне дейін, Гастело көшесімен Ватутина көшесіне дейін, Ватутина көшесімен Лиза Чайкина көшесіне дейін, Лиза Чайкина көшесімен Матросов көшесіне дейін, Матросов көшесімен Олег Кошевой көшесіне дейін, Олег Кошевой көшесімен Михаил Шолохов көшесіне дейін, Михаил Шолохов көшесімен Ульяна Громова көшесіне дейін.

116. Избирательный участок № 503
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 8/1, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №5 отдела образования города Уральск".
Граница: жилые дома 5, 5/1 микрорайона "Строитель", по проспекту Абулхаир хана 157, 159, по улице Кайшы Михановой 118, 120, по улице Циолковского 4, 6, 6/1, 8, 10, 10/1, 16/2, 37/1, 37/2, 37/3.
117. Избирательный участок № 504
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №9" отдела образования города Уральск.
Граница: жилые дома, 26/1, 27/1, 29, 30, 39, 40 микрорайона "Строитель".
118. Избирательный участок № 505
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 21/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Колледж сервиса и новых технологий" Управления образования Акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: жилые дома 19, 19/1, 19/2, 21, 41, 42, 43 микрорайона "Строитель", по улице Циолковского 12, 14, 16, 16/1, 18, 18/1, по улице Матросова 170. Жилые дома микрорайонов "Азаул" и "Северный-2".
119. Избирательный участок № 506
Местонахождение: микрорайон "Строитель", дом 7, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 9" отдела образования города Уральск.
Граница: жилые дома 1А, 1/3, 2, 2/1, 2/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 36/2, 37, 37/1, 38 микрорайона "Строитель", по улице Циолковского 20.
120. Избирательный участок № 507
Местонахождение: улица Кокчетавская, дом 25, государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №39" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Исатая батыра по улице Литовской до улицы Гарифоллы Курмангалиева, по улице Гарифоллы Курмангалиева до улицы Кокчетавской, по улице Кокчетавской до улицы Алмы Оразбаевой, по улице Алмы Оразбаевой до улицы Кайшы Михановой, по улице Кайшы Михановой до улицы Гастелло, по улице Гастелло до проспекта Абулхайыр хана, по проспекту Абулхайыр хана до улицы Карбышева, по улице Карбышева до улицы Гарифоллы Курмангалиева, по улице Гарифоллы Курмангалиева до улицы Губарова, по улице Губарова до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы Литовская.
121. Избирательный участок № 508
Местонахождение: улица Чуйкова, дом 63, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №16" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Олега Кошевого по улице Михаила Шолохова до улицы Ульяны Громовой, по улице Ульяны Громовой до улицы Кайшы Михановой, по улице Кайшы Михановой до улицы Сергея Тюленина, по улице Сергея Тюленина до проспекта Абулхайыр хана, по проспекту Абулхайыр хана до улицы Гастелло, по улице Гастелло до улицы Ватутина, по улице Ватутина до улицы Лизы Чайкиной, по улице Лизы Чайкиной до улицы Матросова, по улице Матросова до улицы Олега Кошевого, по улице Олега Кошевого до улицы Михаила Шолохова, по улице Михаила Шолохова до улицы Ульяны Громовой.

122. № 509 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Әбілқайыр хан даңғылы, 6 үй, "Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің әскери-техникалық мектебі" республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Оралдық филиалы.
Шекарасы: "Орал-Саратов" теміржол желісінен Әбілқайыр хан даңғылымен Сергей Тюленин көшесіне дейін, Сергей Тюленин көшесімен Производственная көшесіне дейін,1-ші Завокзальный тұйық көшесіндегі 61 тұрғын үйді қосқанда), Производственная көшесімен Желтоқсан көшесіне дейін (Производственная көшесіндегі 3, 5, Сергей Тюленин көшесіндегі 4, 6 тұрғын үйлерді қосқанда), Желтоқсан көшесімен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісі бойымен Әбілқайыр хан даңғылына дейін.
123. № 510 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Есен Орақбаев көшесі, 37 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№23 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ульяна Громова көшесінен Михаил Шолохов көшесі бойымен Циолковский көшесіне дейін, Циолковский көшесімен Әбілқайыр хан даңғылына дейін (Циолковский көшесі 37/1, 37/2, 37/3, Әбілқайыр хан даңғылы 157, Кайша Миханова көшесіндегі 118, 120 үйлерді қоспағанда), Әбілқайыр хан даңғылымен Сергей Тюленин көшесіне дейін, Сергей Тюленин көшесімен Кайша Миханова көшесіне дейін, Кайша Миханова көшесімен Ульянова Громова көшесіне дейін, Ульяна Громова көшесімен Михаил Шолохов көшесіне дейін.
124. № 511 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ғарифолла Құрманғалиев көшесі, 42Н үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
125. № 512 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Мұқадес Есламғалиұлы көшесі, 15 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 26 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Болат Молдашев көшесінен Иван Зрелов көшесі бойымен "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісімен Конкина көшесіне дейін, Конкина көшесімен Хамза Есенжанов көшесіне дейін, Хамза Есенжанов көшесімен Болат Молдашев көшесіне дейін, Болат Молдашев көшесімен Иван Зрелов көшесіне дейін.
126. № 513 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 1/9 үй, Орал қаласы білім беру бөлімінің "№4 қосымша білім беру мектеп-орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Михаил Шолохов көшесінен Исатай батыр көшесі бойымен Губаров көшесіне дейін (Көкшетау көшесіндегі 16, Партизанская көшесіндегі 79/1, 88, Әлкей Марғұлан 1/1 тұрғын үйлерді қоспағанда), Губаров көшесімен Партизанская көшесіне дейін, Партизанская көшесімен Пионерская көшесіне дейін, Пионерская көшесімен Иван Зрелов көшесіне дейін, Иван Зрелов көшесімен Михаил Шолохов көшесіне дейін, Михаил Шолохов көшесімен Исатай батыр көшесіне дейін.

122. Избирательный участок № 509
Местонахождение: проспект Абулхайыр хана, дом 6, Уральский филиал Республиканского государственного казенного предприятия "Военно-техническая школа Министерства обороны Республики Казахстан".
Граница: от линии железной дороги "Уральск – Саратов" по проспекту Абулхайыр хана до улицы Сергея Тюленина, по улице Сергея Тюленина до улицы Производственная, включая дом 61 по улице 1-ый Завокзальный тупик, по улице Производственная до улицы Желтоқсан (включая жилые дома по улице Производственная 3, 5, Сергея Тюленина 4, 6), по улице Желтоқсан до линии железной дороги "Уральск – Саратов", по линии железной дороги "Уральск – Саратов" до проспекта Абулхайыр хана.
123. Избирательный участок № 510
Местонахождение: улица Есена Оракбаева, дом 37, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №23" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Ульяны Громовой по улице Михаила Шолохова до улицы Циолковского, по улице Циолковского до проспекта Абулхайыр хана (исключая дома по улице Циолковского 37/1, 37/2, 37/3, по проспекту Абулхайыр хана 157, по улице Кайшы Миханова 118, 120), по проспекту Абулхайыр хана до улицы Сергея Тюленина, по улице Сергея Тюленина до улицы Кайша Михановой, по улице Кайшы Михановой до улицы Ульяны Громовой, по улице Ульяны Громовой до улицы Михаила Шолохова.
124. Избирательный участок № 511
Местонахождение: улица Гарифолла Курмангалиева, дом 42Н, государственное коммунальное казенное предприятие "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное казенное предприятие "Областная инфекционная больница" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
125. Избирательный участок №512
Местонахождение: улица Мукадеса Есламгалиулы, дом 15, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №26" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Болата Молдашева по улице Ивана Зрелова до линии железной дороги "Уральск – Саратов", по линии железной дороги "Уральск – Саратов" до улицы Конкина, от улицы Конкина до улицы Хамзы Есенжанова, по улице Хамзы Есенжанова до улицы Болата Молдашева, по улице Болата Молдашева до улицы Ивана Зрелова.
126. Избирательный участок № 513
Местонахождение: улица Кокчетавская, дом 1/9, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа – центр дополнительного образования №4" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Михаила Шолохова по улице Исатай батыра до улицы Губарова (исключая жилые дома по улице Кокчетавской 16, по улице Партизанской 79/1, 88, по улице Әлкей Марғұлан 1/1), по улице Губарова до улицы Партизанская, по улице Партизанской до улицы Пионерская, по улице Пионерской до улицы Ивана Зрелова, по улице Ивана Зрелова до улицы Михаил Шолохова, по улице Михаил Шолохова до улицы Исатай батыра.

127. № 514 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Көкшетау көшесі, 25 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 39 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Исатай батыр көшесінен Михаил Шолохов көшесі бойымен Олег Кошевой көшесіне дейін, Олег Кошевой көшесімен Матросова көшесіне дейін, Матросова көшесімен Чайкина көшесіне дейін, Чайкина көшесімен Ватутина көшесіне дейін, Ватутина көшесімен Гастелло көшесіне дейін, Гастелло көшесімен Кайша Миханова көшесіне дейін, Кайша Миханова көшесімен Алма Оразбаева көшесіне дейін, Алма Оразбаева көшесімен Көкшетау көшесіне дейін, Көкшетау көшесімен Ғарифолла Құрманғалиев көшесіне дейін, Ғарифолла Құрманғалиев көшесімен Литовская көшесіне дейін, Литовская көшесімен Исатай батыр көшесіне дейін, Исатай батыр көшесімен Михаил Шолохов көшесіне дейін (Садық Жақсығұлов көшесіндегі 31, 33, Орынбор көшесіндегі 37/2 тұрғын үйлерді қоспағанда).
128. № 515 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ыбырай Алтынсарин көшесі, 12 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: "Орал-Озинки" жолынан Молодежная көшесімен Сергей Лазо көшесіне дейін, ары қарай Даль көшесімен Тихая көшесіне дейін, Тихая көшесімен 1-Садовый переулок көшесіне дейін, 1-Садовый переулок көшесінен Северная көшесіне дейін, Северная көшесінен Лесная көшесіне, Лесная көшесінен Речная көшесіне (тақ жағы), Речная көшесінен Деркөл өзенінің жағалауымен Акжар көшесімен (жұп жағы), Ақжар көшесінен Первомайский көшесімен Сұлтанбек Қожанов көшесіне дейін, Сұлтанбек Қожанов көшесінен Алтынсарин көшесіне дейін, Алтынсарин көшесінен Мектеп көшесіне дейін, Мектеп көшесінің бойымен "Орал-Озинки" жолына дейін және "Ягодка" мен "Үміткер" бау-бағбан серіктестері.
129. № 516 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ыбырай Алтынсарин көшесі, 12 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 12 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Набережная көшесінен Деркөл өзені бойымен Деркөл және Шаған өзендерінің төменгі жағынан "Орал-Саратов" теміржол желісіне дейін, "Орал-Саратов" теміржол желісі бойымен Кольцевая көшесіне дейін, Кольцевая көшесімен Советская көшесіне дейін, Советская көшесімен Первомайский проспект көшесіне дейін, Первомайский проспект көшесімен Набережная көшесіне дейін, Набережная көшесімен Деркөл өзеніне дейін. Деркөл елді мекені аумағындағы баугерлік серіктестіктерінің саяжай үйлері.
130. № 517 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Самал көшесі, 74 үй, Батыс Қазақстан облысының білім беру басқармасының Орал қаласының білім беру бөлімінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Эстетикалық бағыттағы гимназиясы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Базарбай Жұманиязов көшесінен бастап Алаш көшесі бойымен Самал көшесіне дейін, Самал көшесі бойымен (жұп жағы) К.Малин көшесіне дейін, №10 шағынауданда орналасқан көпқабатты үйлерді қамтып "Орал-Бузылук" жолына дейін, "Орал-Бузылук" жолынан "Уральск-Желаев" жолына дейін, "Орал-Желаев" жолынан Қызылжар көшесіне дейін, Қызылжар көшесінің (тақ жағынан) Кемеңгер көшесіне дейін, Кемеңгер көшесінің (жұп жағынан) М.Абдолов көшесіне дейін, М.Абдолов көшесінен Базарбай Жұманиязов көшесіне дейін.

127. Избирательный участок № 514
Местонахождение: улица Кокчетавская, дом 25, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №39" отдел образования города Уральск.
Граница: от улицы Исатай батыра по улице Михаила Шолохова до улицы Олега Кошевого, по улице Олега Кошевого до улицы Матросова, по улице Матросова до улицы Чайкиной, по улице Чайкиной до улицы Ватутина, по улице Ватутина до улицы Гастелло, по улице Гастелло до улицы Кайша Михановой, по улице Кайша Михановой до улицы Алмы Оразбаевой, по улице Алмы Уразбаевой до улицы Кокчетавской, по улице Кокчетавской до улицы Гарифолла Курмангалиева, по улице Гарифолла Курмангалиева до улицы Литовская, по улице Литовской до улицы Исатай батыра, по улице Исатай батыра до улицы Михаила Шолохова (исключая жилые дома по улице Садыка Жаксыгулова 31, 33, по улице Оренбургской 37/2).
128. Избирательный участок № 515
Местонахождение: улица Ибырая Алтынсарина, дом 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 12" отдела образования города Уральск.
Граница: от дороги "Уральск–Озинки" по улице Молодежная до улицы Сергея Лазо, далее по улице Даля до улицы Тихая, по улице Тихая до улицы 1-ый Садовый переулок, по улице 1-ый Садовый переулок до улицы Северная, по улице Северная до улицы Лесная, по улице Лесная до улицы Речная (нечетная сторона), от улицы Речная вдоль реки Деркул по улице Акжар (четная сторона), от улицы Акжар по улице Первомайской до улицы Султанбека Кожанова, по улице Султанбека Кожанова до улицы Алтынсарина, по улице Алтынсарина до улицы Мектеп, по улице Мектеп до дороги "Уральск-Озинки" и садоводческие товарищества "Ягодка" и "Үміткер".
129. Избирательный участок № 516
Местонахождение: улица Ыбырая Алтынсарина, дом 12, коммунальное государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа №12" отдела образования города Уральск.
Граница: от улицы Набережная по реке Деркул и вниз по рекам Деркул и Чаган до линии железной дороги "Уральск – Саратов", по линии железной дороги "Уральск – Саратов" до улицы Кольцевая, по улице Кольцевая до улицы Советская, по улице Советская до улицы Первомайский проспект, по улице Первомайской проспект до улицы Набережная, по улице Набережная до реки Деркул. Дачные дома садоводческих товариществ в районе поселка Деркул.
130. Избирательный участок № 517
Местонахождение: улица Самал, дом 74, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Гимназия эстетического направления" отдела образования города Уральск управления образования Западно-Казахстанской оласти.
Граница: от улицы Базарбай Жуманиязов по улице Алаш до улицы Самал, по улице Самал (четная сторона) до улицы К.Малина, по линии многоквартирных жилых домов расположенных в микрорайон №10 до дороги "Уральск–Бузулук", от дороги "Уральск–Бузулук" до дороги "Уральск–Желаево", от дороги "Уральск–Желаево" до улицы Кызылжар, по улице Кызылжар (нечетная сторона) до улицы Кеменгер, по улице Кеменгер (четная сторона) до улицы М.Абдолова, по улице М.Абдолова до улицы Базарбай Жуманиязова.

131. № 518 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Ветелки ықшам ауданы, Центральная көшесі, 7 үй, Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 29 негізгі жалпы білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекарасы: Ветелки елді мекені.
132. № 519 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хамза Есенжанов көшесі, 17 үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының "Облыстық психикалық денсаулық орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
133. № 520 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Хамза Есенжанов көшесі, 19 үй, "Медицинский центр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
Шекарасы: "Медицинский центр" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі.
134. № 521 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Амангелді Каримуллин көшесі, 2/1А үй, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Орал ақпараттық технологиялар колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Михаил Шолохов көшесінен Иван Зрелов көшесі бойымен Болат Молдашев көшесіне дейін, Болат Молдашев көшесімен Хамза Есенжанов көшесіне дейін, Хамза Есенжанов көшесімен Конкина көшесіне дейін, Конкина көшесінен Михаил Шолохов көшесіне дейін, Михаил Шолохов көшесімен Иван Зрелов көшесіне дейін. "Самал", "Ақжүніс" шағынаудандарының жеке тұрғын үй құрылыстары. "Ардагер", "Ветеран", "Вишенка", "Вишенка-1", "Вишенка-3", "Мичуринское", "Нефтяник", "Рябинка", "Строитель", "Труд" баугерлік серіктестігінің саяжай үйлері.
135. № 522 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Молодежная көшесі, 2/1 үй, Орал қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Деркөл" мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны.
Шекарасы: Деркөл өзенінен бастап А.Бараев көшесі бойымен С.Лазо көшесіне дейін, А.Бараев көшесінен бастап С.Лазо көшесі бойымен Даль көшесіне дейін, Даль көшесімен Мектеп көшесіне дейін, Мектеп көшесі бойымен "Орал–Озинки" тас жолына дейін, "Орал–Озинки" тас жолы бойымен Маштаково ауылына баратын жолдың қиылысына дейін, Маштаково ауылына баратын жол бойымен Западная көшесіне дейін, Западная көшесімен А.Бараев көшесіне дейін (Заречная көшесіндегі тұрғын үйлерді қоспағанда).
136. № 523 сайлау учаскесі
Орналасқан жері: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.
Шекарасы: Батыс Қазақстан облысының әкімдігі денсаулық сақтау басқармасының шаруашылық жүргізу құқығындағы "Облыстық кардиологиялық орталығы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны.

131. Избирательный участок № 518
Местонахождение: микрорайон Ветелки, улица Центральная, дом 7, коммунальное государственное учреждение "Основная общеобразовательная школа № 29" отдела образования города Уральск.
Граница: населенный пункт Ветелки.
132. Избирательный участок № 519
Местонахождение: улица Хамза Есенжанова, дом 17, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной центр психического здоровья" управления здравоохранения акимата Западно-Казахстанской области.
133. Избирательный участок № 520
Местонахождение: улица Хамза Есенжанова, дом 19, товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр".
Граница: товарищество с ограниченной ответственностью "Медицинский центр".
134. Избирательный участок № 521
Местонахождение: улица Амангельды Каримуллина, дом 2/1А, государственное коммунальное казенное предприятие "Уральский колледж информационных технологий" Управления образования акимата Западно-Казахстанской области.
Граница: от улицы Михаила Шолохова по улице Ивана Зрелова до улицы Болата Молдашева, по улице Болата Молдашева до улицы Хамза Есенжанова, от улицы Хамза Есенжанова до улицы Конкина, от улицы Конкина до улицы Михаила Шолохова, по улице Михаила Шолохова до улицы Ивана Зрелова. Дома индивидуальной застройки микрорайонов "Самал", "Акжунис". Дачные дома садоводческих товариществ "Ардагер", "Ветеран", "Вишенка", "Вишенка-1", "Вишенка-3", "Мичуринское", "Нефтяник", "Рябинка", "Строитель", "Труд".
135. Избирательный участок № 522
Местонахождение: улица Молодежная, дом 2/1, государственное коммунальное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр "Деркул" отдела культуры и развития языков города Уральск.
Граница: от реки Деркул по улице А.Бараева до улицы С.Лазо, от улицы А.Бараева по улице С.Лазо до улицы Даля, от улицы Даля до улицы Школьная, по улице Школьная до дороги "Уральск–Озинки", по дороге "Уральск–Озинки" до перекрестка поселка Маштаково, по дороге поселка Маштаково до улицы Западная, по улице Западная до улицы А.Бараева (не включая жилые дома по улице Заречная).
136. Избирательный участок № 523
Местонахождение: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.
Граница: государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Областной кардиологический центр" управления здравоохранения Западно-Казахстанской области.