Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 38-3 "Батыс Қазақстан облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша тегін беру туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2026 жылғы 12 тамыздағы № 26-9 шешімі
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 38-3 "Батыс Қазақстан облысы азаматтарының жекелеген санаттарына амбулаториялық емдеу кезінде тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін, оның ішінде дәрілік заттарды, арнайы емдік өнімдерді, медициналық бұйымдарды қосымша тегін беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6407 болып тіркелген) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасында:
2-бөлімде:
келесі мазмұндағы төртінші жолмен толықтырылсын:
4
Екі жақты нейросенсорлық есту қабілетінің төмендеуі.
Екі жақты аралас (кондуктивтік және нейросенсорлық) кереңдік.
Екі жақты кондуктивтік есту қабілетінің төмендеуі
Диспансерлік есепте тұрған барлық санаттар
Ауырлықтың барлық сатысы мен дәрежесі
Есту аппараты
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Мұқаев

О внесении дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2020 года № 38-3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Западно-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 августа 2026 года № 26-9
Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 30 сентября 2020 года № 38-3 "О дополнительном предоставлении гарантированного объема бесплатной медицинской помощи, в том числе лекарственных средств, специализированных лечебных продуктов, медицинских изделий, отдельным категориям граждан Западно-Казахстанской области при амбулаторном лечении бесплатно" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6407) следующее дополнение:
в приложении 1 к указанному решению:
в разделе 2:
дополнить строкой четыре следующего содержания:
4
Нейросенсорная потеря слуха двусторонняя, Смешанная кондуктивная и нейросенсорная тугоухость двусторонняя,
Кондуктивная потеря слуха двусторонняя
Все категории, состоящие на диспансерном учете
Все стадии и степени тяжести
Слуховой аппарат
2. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Мукаев