"Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының Ғ.Құрманғалиев атындағы Батыс Қазақстан облыстық академиялық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына 50 (елу) пайыз мөлшерінде ынталандырушы үстемақылар белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2026 жылғы 4 маусымдағы № 25-5 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.07.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 "Азаматтық қызметшілердің, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің еңбегіне ақы төлеу жүйесі туралы" қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Батыс Қазақстан облысының әкімдігі мәдениет, тілдерді дамыту және архив ісі басқармасының Ғ. Құрманғалиев атындағы Батыс Қазақстан облыстық академиялық филармониясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны қызметкерлерінің лауазымдық жалақыларына 50 (елу) пайыз мөлшерінде ынталандырушы үстемақылар белгіленсін.
2. Осы шешім 2026 жылғы 1 шілдеден бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасының міндетін атқарушы Е. Салықов

Об установлении стимулирующих надбавок в размере 50 (пятьдесят) процентов к должностным окладам работников государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанская областная академическая филармония имени Г.Курмангалиева управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 4 июня 2026 года № 25-5
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.07.2026.
Руководствуясь Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в соответствии с подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить стимулирующие надбавки в размере 50 (пятьдесят) процентов к должностным окладам работников государственного коммунального казенного предприятия "Западно-Казахстанская областная академическая филармония имени Г. Курмангалиева управления культуры, развития языков и архивного дела акимата Западно-Казахстанской области".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 июля 2026 года.
Исполняющий обязанности председателя маслихата Е. Салыков