Батыс Қазақстан облысы бойынша ауызсуды беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізілген сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метріне төлемақы мөлшерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2026 жылғы 28 қаңтардағы № 23-6 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.04.2026 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Су Кодексінің 26-бабына, Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп және құрылыс министрінің 2025 жылғы 22 тамыздағы № 306 "Ауызсуды беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метріне төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 36700 болып тіркелген), Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облысы бойынша ауызсуды беру жөніндегі қызметтердің құны субсидиялауға жататын сумен жабдықтау жүйелерінің тізбесіне енгізілген сумен жабдықтау жүйелерінен берілген ауызсудың бір текше метріне төлемақы мөлшері - ҚҚС есептемегенде 130 теңге болып бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасына жүктелсін.
3. Осы шешім 2026 жылғы 1 сәуірінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасының міндетін атқарушы Е. Салықов

Об утверждении размера платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, включенных в перечень систем водоснабжения Западно-Казахстанской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 января 2026 года № 23-6
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.04.2026.
В соответствии со статьей 26 Водного Кодекса Республики Казахстан, приказом Министра промышленности и строительства Республики Казахстан от 22 августа 2025 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 36700), Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить размер платы за один кубический метр питьевой воды, поданной из систем водоснабжения, включенных в перечень систем водоснабжения Западно-Казахстанской области, стоимость услуг по подаче питьевой воды которых подлежит субсидированию – 130 тенге без учета НДС.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Западно-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 апреля 2026 года.
Исполняющий обязанности
председателя маслихата
Е. Салыков