Батыс Қазақстан облысында тұрғынжайды реновациялауға жататын объектілердің тізбесін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 22 мамырдағы № 121 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2026 жылғы 9 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының Құрылыс кодексі" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Батыс Қазақстан облысында тұрғынжайды реновациялауға жататын объектілердің тізбесі бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Төреғалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2026 жылғы
"22" мамырдағы № 121
қаулысымен бекітілген
Елді мекен атауы
Үйдің мекенжайы
Жоспарланған шаралар
2026 жылы
1
Орал қаласы
Қ. Аманжолов көшесі, 14-үй
Бұзу және құрылыс
2
Абай даңғылы, 44-үй
3

Об утверждении перечня объектов, подлежащих реновации жилища Западно-Казахстанской области
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 22 мая 2026 года № 121
Руководствуясь Кодексом Республики Казахстан от 9 января 2026 года "Строительный Кодекс Республики Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень объектов, подлежащих реновации жилища Западно-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Западно-Казахстанской области" обеспечить официальное опубликование настоящего постановления в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Турегалиев
Утверждено постановлением
акимата Западно-Казахстанской
области от 22 мая 2026 года
№ 121
Населенный пункт
Адрес дома
Планируемые меры
2026 год
1
город Уральск
улица К.Аманжолова, дом14
Снос и строительство
2
проспект Абая, дом 44
3