Батыс Қазақстан облысының жеке меншік білім беру ұйымдарында 2025-2026 оқу жылына арналған орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 30 қаңтардағы № 21 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Білім туралы" Заңдарына сәйкес Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Батыс Қазақстан облысының жеке меншік білім беру ұйымдарында 2025-2026 оқу жылына арналған орта білімге мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Нормативтік құқықтық актілері эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Н. Төреғалиев
Батыс Қазақстан облысы
әкімдігінің 2026 жылғы "___"
___________ № ___________
қаулысына қосымша

Об утверждении государственного образовательного заказа на среднее образование в частных организациях образования Западно-Казахстанской области на 2025-2026 учебный год
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 30 января 2026 года № 21
В соответствии Законам Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "Об образовании", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на среднее образование в частных организациях образования Западно-Казахстанской области на 2025-2026 учебный год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Западно-Казахстанской области" обеспечить официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким области Н. Турегалиев
Приложение к постановлению
акимата Западно-Казахстанской
области от "____" _______ 2026
года № ___________