Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/372–VIII "2026-2028 жылдарға арналған Өрел ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2026 жылғы 26 мамырдағы № 36/402-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2026-2028 жылдарға арналған Өрел ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 34/372–VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Өрел ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 87 298,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 19 197,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 17 036,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 51 065,0 мың теңге;
2) шығындар – 99 283,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) Қаржылық активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
Қаржылық активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11 985,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11985,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 11 985,6 мың теңге.".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын

О внесении изменений в решение Катон-Карагайского районного маслихата от 23 декабря 2025 года № 34/372-VIII "О бюджете Урыльского сельского округа на 2026-2028 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 26 мая 2026 года № 36/402-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районногоо маслихата "О бюджете Урыльского сельского округа на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 34/372 -VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Урыльского сельского округа на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 298,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 19 197,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 17 036,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 065,0 тысяч тенге;
2) затраты – 99 283,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 11 985,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11 985,6,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 11 985,6 тысяч тенге.".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.