Алтай ауданының мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/10-VIII "2026-2028 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2026 жылғы 13 ақпандағы № 39/8-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/10 - VIІІ шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.2026-2028 жылдарға арналған Прибрежный кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 64873,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6020,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58853,0 мың теңге;
2) шығындар – 65691,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – -818,1 мың теңге;
6) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 818,1 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 818,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменения в решение маслихата района Алтай от 23 декабря 2025 года № 38/10-VIII "О бюджете поселка Прибрежный на 2026-2028 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 13 февраля 2026 года № 39/8-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете поселка Прибрежный на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года № 38/10-VIII следующее изменение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Прибрежный на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 64873,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6020,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
специальные поступления -0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58853,0 тысяч тенге;
2) затраты –65691,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -818,1 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 818,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 818,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции в соответствии с приложением к настоящему решению.