Үй жануарларын серуендетуге немесе жануарлармен өзге мақсатта бірге болуға тыйым салынған орындарды анықтау
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 21 сәуірдегі № 194 қаулысы
"Жануарларға жауапкершілікпен қарау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 1-2-тармағына сәйкес, Алтай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес үй жануарларын серуендетуге немесе жануарлармен өзге мақсатта бірге болуға тыйым салынған орындар белгіленсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алтай ауданы әкімінің міндетін атқарушы Ж. Аскарова
Алтай ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 21 сәуір
№ 194 қаулысына қосымша
Үй жануарларын серуендетуге немесе жануарлармен өзге мақсатта бірге болуға тыйым салынған орындар
1. Мектепке дейінгі балалар ұйымдарының аумағы.
2. Білім беру ұйымдарының аумағы.
3. Дене шынықтыру-спорт ұйымдарының аумағы.
4. Медициналық ұйымдардың аумағы.
5. Емдеу ұйымдарының аумағы.
6. Мәдениет ұйымдарының аумағы.
7. Балалар және спорттық ойын алаңдарының аумағы.

Определить места, в которых запрещены выгул домашних животных либо нахождение с животными с иной целью
Постановление акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 21 апреля 2026 года № 194
В соответствии с пунктом 1-2 статьи 9 Закона Республики Казахстан "Об ответственном обращении с животными", акимат района Алтай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места, в которых запрещены выгул домашних животных либо нахождение с животными с иной целью согласно приложению, к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Алтай Ж. Аскарова
Приложение к постановлению
акимата района Алтай
от 21 апреля 2026 года № 194
Места, в которых запрещены выгул домашних животных либо нахождение с животными с иной целью
1. Территория детских дошкольных организаций.
2. Территория образовательных организаций.
3. Территория физкультурно-спортивных организаций.
4. Территория медицинских организаций.
5. Территория лечебных организаций.
6. Территория организаций культуры.
7. Территория детских и спортивных игровых площадок.