Зайсан аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 желтоқсандағы "2026-2028 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті туралы" №46/8-VIII шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2026 жылғы 19 наурыздағы № 49/7-VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының "2026-2028 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2025 жылғы 23 желтоқсандағы №46/8-VIII шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2026-2028 жылдарға арналған Зайсан ауданы Кеңсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2026 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 63 447,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 15 328,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 472,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері –47 147,0 мың теңге;
2) шығындар – 64 653,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер– 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
бюджет тапшылығы (профициті) – -1 206,9 мың теңге;
5) бюджеттің мұнайға қатысты емес тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 206,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 1 206,9 мың теңге.";
мынандай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 1 206,9 мың теңге бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары осы шешімнің 4 қосымшасына сәйкес бөлінсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын, осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес аталған шешім 4 қосымшамен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение Зайсанского районного маслихата от 23 декабря 2025 года №46/8-VIII "О бюджете Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2026-2028 годы"
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 марта 2026 года № 49/7-VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зайсанского районного маслихата "О бюджете Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2026-2028 годы" от 23 декабря 2025 года №46/8-VIII следующие изменений и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кенсайского сельского округа Зайсанского района на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2026 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 447,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 328,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 472,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 500,0 тысяч тенге;
специальные поступления - 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47 147,0 тысяч тенге;
2) затраты – 64 653,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 206,9 тысяч тенге;
6) ненефтяной дефицит (профицит) бюджета - 0,0 тысяч тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 206,9 тысяч тенге;
поступление займов - 0,0 тысяч тенге;
погашение займов - 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 206,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Используемые остатки бюджетных средств 1 206,9 тысяч тенге распределить согласно приложению 4 к настоящему решению.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 настоящего решения, указанное решение дополнить приложением 4 согласно приложению 2 настоящего решения.