Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Шығыс су қоймалары" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына "Солнечное ауылындағы Маховка өзеніндегі жинақтаушы тоған бөгеті" гидротехникалық құрылысын қайта жаңарту үшін жер учаскесіне қауымдық сервитут белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округі әкімінің 2026 жылғы 17 наурыздағы № 1 шешімі
"Шығыс су қоймалары" КМК өтінішін қарастырып, 2003 жылғы 20 маусымдағы Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 19,67,69-баптарын, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабы 1-тармағының 6) тармақшасын басшылыққа ала отырып:
1. Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының "Шығыс су қоймалары" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнына ШҚО орналасқан, ауданы 0,66 га "Солнечное ауылындағы Маховка өзеніндегі жинақтаушы тоған бөгеті" гидротехникалық құрылысын қайта жаңарту үшін мемлекеттік меншіктегі жер учаскесіне 3 (үш) жыл мерзімге қауымдық сервитут белгіленсін. Глубокое ауданы, Бобровка ауылдық округі, Солнечное ауылы.
2. Жер учаскесін пайдаланғаны үшін ауыртпалықтар белгіленсін: инженерлік коммуникациялардың күзет аймақтарын сақтау, оларды жөндеу және қызмет көрсету үшін кедергісіз қол жеткізу қамтамасыз етe.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бобровка ауылдық округі әкімінің А. Дамдыбаев

Об установлении публичного сервитута на земельный участок для реконструкции гидротехнического сооружения "Плотина пруда-накопителя на реке Маховка в селе Солнечное" коммунальному государственному предприятию "Шығыс су қоймалары" управления природных ресурсов и регулирования природопользования ВосточноөКазахстанского областного акимата
Решение акима Бобровского сельского округа Глубоковского района Восточно-Казахстанской области от 17 марта 2026 года № 1
Рассмотрев заявление КГП "Шығыс су қоймалары", руководствуясь статьями 19, 67, 69 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 6) пункта 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан":
1. Установить коммунальному государственному предприятию "Шығыс су қоймалары" управления природных ресурсов и регулирования природопользования Восточно-Казахстанского областного акимата публичный сервитут сроком на 3 (три) года на земельный участок, находящийся в государственной собственности, для реконструкции гидротехнического сооружения "Плотина пруда-накопителя на реке Маховка в селе Солнечное", площадью 0,66 га, расположенный ВКО, Глубоковский район, Бобровский сельский округ, село Солнечное.
2. Установить за пользование земельным участком обременения: соблюдение охранных зон инженерных коммуникаций, предоставление беспрепятственного доступа для их ремонта и обслуживания.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бобровского сельского округа А. Дамдыбаев