"Риддер қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 24 ақпандағы № 150 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 26 мамырдағы № 267 қаулысы
Риддер қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Риддер қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" Риддер қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 24 ақпандағы № 150 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 178841 болып тіркелген) мынадай толықтыру енгізілсін:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 33-1) тармақшамен толықтырылсын:
"33-1) әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу іс-шараларын ұйымдастыру және қамтамасыз ету, сондай-ақ азаматтық қорғаныс мәселелері бойынша;".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Риддер қаласының әкімі Д. Рахметкалиев

О внесении дополнения в постановление акимата города Риддера от 24 февраля 2023 года № 150 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Риддера"
Постановление акимата города Риддера Восточно-Казахстанской области от 26 мая 2026 года № 267
Акимат города Риддера ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Риддера от 24 февраля 2023 года № 150 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Риддера" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 178841) следующее дополнение:
пункт 15 дополнить подпунктом 33-1) следующего содержания:
"33-1) организация и обеспечение мероприятий воинского учета военнообязанных и призывников, а также по вопросам гражданской обороны;".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Риддера Д. Рахметкалиев