"Өскемен қаласы бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсынудың Қағидаларын бекіту туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 4 мамырдағы № 1436 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 3 шілдедегі № 2192 қаулысы
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Өскемен қаласы бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсынудың Қағидаларын бекіту туралы" Өскемен қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 4 мамырдағы № 1436 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Өскемен қаласы бойынша коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсынудың Қағидаларында:
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Энергиямен жабдықтау шарты бойынша энергияны тұрмыстық тұтыну үшiн пайдаланатын азамат абонент (тұтынушы) болған жағдайларда энергетикалық желiлердiң, сондай-ақ энергия тұтынуды есепке алу аспаптардың тиiстi техникалық жай-күйi мен қауiпсiздiгiн қамтамасыз ету мiндетi, егер заңдарда өзгеше көзделмесе, энергиямен жабдықтаушы ұйымға жүктеледi.";
56-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"56. Коммуналдық көрсетілетін қызметтерді ұсыну саласындағы мәселелер Осы Қағидаларда реттелмеген, Қазақстан Республикасының өзге заңдарымен реттеледі.".
2. "Өскемен қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Өскемен қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Өскемен қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі А. Акышов

О внесении изменений в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 4 мая 2023 года № 1436 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг по городу Усть-Каменогорску"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 3 июля 2026 года № 2192
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 4 мая 2023 года № 1436 "Об утверждении Правил предоставления коммунальных услуг по городу Усть-Каменогорску" следующие изменения:
в Правилах предоставления коммунальных услуг по городу Усть-Каменогорску, утвержденных указанным постановлением:
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. В случаях, когда абонентом (потребителем) по договору энергоснабжения выступает гражданин, использующий энергию для бытового потребления, обязанность обеспечивать надлежащее техническое состояние и безопасность энергетических сетей, а также приборов учета потребления энергии возлагается на энергоснабжающую организацию, если иное не установлено законами Республики Казахстан.";
пункт 56 изложить в следующей редакции:
"56. Вопросы в сфере предоставления коммунальных услуг не урегулированные настоящими Правилами, регулируются иными законами Республики Казахстан.".
2. Государственному учреждению "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Усть-Каменогорска" обеспечить размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима города Усть-Каменогорска.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска А. Акышов