Өскемен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 4154 "Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2026 жылғы 11 ақпандағы № 558 қаулысы
Өскемен қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Өскемен қаласы әкімдігінің 2022 жылғы 19 желтоқсандағы № 4154 "Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережеде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бөлімнің штат санының лимиті Өскемен қаласы әкімдігімен Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес бекітіледі.";
14-тармақ мынадай мазмұндағы 19-1) тармақшамен толықтырылсын:
"19-1) Өскемен қаласының даму жоспарын әзірлеу, мониторингілеу және түзету;".
қаулының 3-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
"3. "Өскемен қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін оны Өскемен қаласы әкімдігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасында көзделген осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдауды қамтамасыз етсін.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Өскемен қаласының әкімі А. Акышов

О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 19 декабря 2022 года № 4154 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска"
Постановление акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 11 февраля 2026 года № 558
Акимат города Усть-Каменогорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Усть-Каменогорска от 19 декабря 2022 года № 4154 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска" следующие изменения и дополнение:
в Положении о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска", утвержденном указанным постановлением:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Лимит штатной численности Отдела утверждается акиматом города Усть-Каменогорска в соответствии законодательством Республики Казахстан.";
пункт 14 дополнить подпунктом 19-1) следующего содержания:
"19-1) разработка, мониторинг и корректировка плана развития города Усть-Каменогорска;";
пункт 3 постановления изложить в следующей редакции:
"3. Государственному учреждению "Отдел экономики и бюджетного планирования города Усть-Каменогорска" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе акимата города Усть-Каменогорска после его официального опубликования;
2) принятие мер, вытекающих из настоящего постановления, предусмотренных законодательством Республики Казахстан.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Усть-Каменогорска А. Акышов