Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 9 шілдедегі № 176 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 39-бабы 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабы 1-тармағына сәйкес Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Шығыс Қазақстан облысы әкімінің мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Н. Сақтағанов
"Келісілді"
Шығыс Қазақстан облысы
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасының басшысы
___________________Н. Маратов
2026 жылғы "___" ______________
"Келісілді"
Шығыс Қазақстан облысы
қаржы басқармасының басшысы
___________________С. Большакова
2026 жылғы "___" ______________
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің
2026 жылғы "9" шілдедегі
№ 176 қаулысына
қосымша
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір күші жойылған қаулыларының тізбесі
1. "Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 20 қаулысы;
2. "Шығыс Қазақстан облысының мемлекеттік сатып алу және коммуналдық меншік басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 15 шілдедегі № 224 қаулысы;
3. "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 274 қаулысы;

О признании утратившими силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 9 июля 2026 года № 176
В соответствии с пунктом 2 статьи 39 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению по государственным закупкам и коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1)в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2)размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Восточно-Казахстанской области, курирующего вопросы государственных закупок и коммунальной собственности.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
"Согласовано"
Руководитель управления экономики
и бюджетного планирования
Восточно-Казахстанской области
___________________Н. Маратов
"___" ______________ 2026 года
"Согласовано"
Руководитель управления финансов
Восточно-Казахстанской области
_________________С. Большакова
"___" ______________ 2026 года
Приложение
к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "9" июля 2026 года
№ 176
Перечень утративших силу некоторых постановлений Восточно-Казахстанского областного акимата
1. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 февраля 2015 года № 20 "О создании государственного учреждения "Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области";
2. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 15 июля 2016 года № 224 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление по государственным закупкам и коммунальной собственности Восточно-Казахстанской области";
3. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 августа 2020 года № 274 "О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата";

4. "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 10 тамыздағы № 274 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 2 қыркүйектегі № 314 қаулысы;
5. "Шығыс Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 03 ақпандағы № 20 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 29 желтоқсандағы № 325 қаулысы;
6. "Шығыс Қазақстан облысы мемлекеттік сатып алу басқармасы" мемлекеттік мекемесін құру туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 3 ақпандағы № 20 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 29 тамыздағы № 221 қаулысы;
7. "Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгерістер енгізу туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2025 жылғы 13 қазандағы № 258 қаулысы.

4. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 2 сентября 2020 года № 314 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 10 августа 2020 года № 274 "О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата";
5. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 декабря 2023 года № 325 "О внесении изменений в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 03 февраля 2015 года № 20 "О создании государственного учреждения "Управление государственных закупок Восточно-Казахстанской области";
6. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 августа 2025 года № 221 "О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 3 февраля 2015 года № 20 "О создании государственного учреждения "Управление государственных закупок Восточно-Казахстанской области";
7. Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 13 октября 2025 года № 258 "О внесении изменений в некоторые постановления Восточно-Казахстанского областного акимата".