"Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2026 жылғы 19 маусымдағы № 156 қаулысы
Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Іздеушілік үшін аумақтарды айқындау туралы" Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 392 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5721 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыға қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жариялау үшін "Қазақстан Республикасының заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін қамтамасыз етсін.
2) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің кәсіпкерлік және өнеркәсіп мәселелеріне жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шығыс Қазақстан облысының әкімі Н. Сақтағанов
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Өнеркәсіп
және құрылыс министрлігі Геология комитеті
"Шығысқазжерқойнауы"
Шығыс Қазақстан өңіраралық
геология департаментінің басшысы
_______________ С.А. Айкешов
2026 жылғы "_____" ________
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Су ресурстары
және ирригация министрлігі Су ресурстарын
реттеу, қорғау және пайдалану комитетінің
Су ресурстарын қорғау және пайдалануды
реттеу жөніндегі Ертіс бассейндік су инспекциясы
басшысы
_______________ М. Жәдігерұлы
2026 жылғы "_____" ________
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы Экология
және табиғи ресурстар министрлігі
Экологиялық реттеу және бақылау комитеті
Шығыс Қазақстан облысы
бойынша экология департаменті
басшысының міндетін атқарушы
_______________ Ф.Р. Кнасилов
2026 жылғы "_____" ________
Шығыс Қазақстан облысы
әкімдігінің

О внесении изменения в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства"
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 19 июня 2026 года № 156
Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 26 декабря 2018 года № 392 "Об определении территорий для старательства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5721) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление предпринимательства и промышленности Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) в течение пяти рабочих дней со дня подписания настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для опубликования в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе Восточно-Казахстанского областного акимата после официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области, курирующего вопросы предпринимательства и промышленности.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Восточно-Казахстанской области Н. Сактаганов
"Согласовано"
Руководитель Восточно-Казахстанского
межрегионального департамента
геологии Комитета геологии Министерства
промышленности и строительства
Республики Казахстан "Востказнедра"
_______________ Айкешов С.А.
"_____" ________ 2026 года
"Согласовано"
Руководитель Ертисской бассейновой
водной инспекции по охране и регулированию
использования водных ресурсов Комитета
по регулированию, охране и использованию
водных ресурсов Министерства водных
ресурсов и ирригации Республики Казахстан
_______________ Жәдігерұлы М.
"_____" ________ 2026 года
"Согласовано"
Исполняющий обязанности
руководителя Департамента экологии по
Восточно-Казахстанской области Комитета
экологического регулирования и контроля
Министерства экологии и природных ресурсов
Республики Казахстан
_______________ Кнасилов Ф.Р.
"_____" ________ 2026 года
Приложение к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного