Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақыларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2026 жылғы 22 мамырдағы № 331 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына және "Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 1193 қаулысының 5-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

Об установлении стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 22 мая 2026 года № 331
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 3) пункта 5 постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2015 года № 1193 "О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий", маслихат района Сауран РЕШИЛ:

1. Сауран ауданының жергілікті атқарушы органы айқындаған тәртіппен және шарттарда ауданның жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын ұйымдар қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандырушы үстемеақылар осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран аудандық мәслихатының төрағасы С. Байсбаев
Сауран аудандық мәслихатының
2026 жылғы "22" мамырдағы
№ 331 шешіміне 1-қосымша
Ауданның жергілікті бюджетінен қаржыландырылатын Сауран ауданы әкімдігі Ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі қызметкерлерінің лауазымдық айлықақыларына ынталандыру үстемақылары
№ р/с
Буындар мен біліктілік разрядтар атауы
Лауазымдық жалақыға үстемақы мөлшері
1
2
3
1

1. Установить стимулирующие надбавки к должностным окладам работников организаций, финансируемых из районного местного бюджета, в порядке и условиях определенным местным исполнительным органом района Сауран согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Сауран С. Байсбаев
Приложение 1 к решению
маслихата района Сауран
от "22" мая 2026 года № 331
Стимулирующие надбавки к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "МолодҰжный ресурсный центр" отдела внутренней политики акимата Сауранского района, финансируемого из местного бюджета района
№ п/п
Наименование блоков и квалификационных разрядов
Размер надбавки к должностному окладу
1
2
3
1