Келес ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 13 тамыздағы № 184 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес Келес ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Келес ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж.Агибаев
Келес ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 13 тамыздағы
№184 қаулысына қосымша
Келес ауданы әкімдігінің күші жойылды деп танылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Келес ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 тамыздағы №163 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Келес ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысы;
2. Келес ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 10 қыркүйектегі №145 "Түркістан облысы Келес ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 21 тамыздағы №163 "Б" корпусындағы аудандық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Келес ауданы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы;
3. Келес ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 8 қыркүйектегі №144 "Келес ауданы әкімі аппаратының Регламентін бекіту туралы" қаулысы.

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Келесского района
Постановление акимата Келесского района Туркестанской области от 13 августа 2026 года № 184
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Келесского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Келесского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж.Агибаев
Приложение к постановлению
акимата Келесского района
от 13 августа 2026 года №184
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Келесского района
1. Постановление акимата Келесского района "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Келесского района корпуса "Б" от 21 августа 2023 года №163;
2. Постановление акимата Келесского района "О внесении изменения в постановление акимата Келесского района от 21августа 2023 года №163 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов финансируемых из районного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима Келесского района корпуса "Б" от 10 сентября 2025 года №145;
3. Постановление акимата Келесского района "Об утверждении Регламента аппарата акима Келесского района" от 8 сентября 2025 года №144.