2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтерін бекіту туралы
Түркістан облысы Шардара ауданы әкiмдiгiнiң 2026 жылғы 2 сәуірдегі № 193 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодекісінің 142-бабына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 бұйрығымен бекітілген "Арнаулы әлеуметтік қызметтердің тарифтерін қалыптастыру ережелері мен әдістемесіне" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Шардара ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Карсыбаев
Шардара ауданы әкімдігінің
2026 жылғы 2 сәуірдегі
№ 193 қаулысына қосымша
2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері
Атауы
Айына 1 қызмет алушыға арналған тариф (теңгемен)
1
Үйде қызмет көрсету жағдайында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Шардаринского района Туркестанской области от 2 апреля 2026 года № 193
В соответствии со статьей 142 Социального кодекса Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", а также совместным приказом заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении Методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №32987), акимат Шардаринского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить тариф на оказание специальных социальных услуг на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Акима района А.Карсыбаев
Приложение к постановлению
акимата Шардаринского района
от 2 апреля 2026 года № 193
Тариф на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Наименование
Тариф на 1 получателя услуг в месяц (в тенге)
1
Оказание специальные социальные услуги на дому