Кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2026 жылғы 6 наурыздағы № 44/3-08 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мыналардың:
1) Түлкібас аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 26 сәуірдегі №2/9-08 ""Б" корпусы Түлкібас аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің (2023 жылғы 15 мамырда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған);
2) Түлкібас аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 22 маусымдағы № 4/17-08 "Түлкібас аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 26 сәуірдегі № 2/9-08 "Б" корпусы Түлкібас аудандық мәслихат аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің (2023 жылғы 30 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың төрағасы С.Сарсенбаев

О признании утратившими силу некоторых решений
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 6 марта 2026 года № 44/3-08
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение Тюлькубасского районного маслихата от 26 апреля 2023 года №2/9-08 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Тюлькубасского районного маслихата" (опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 15 мая 2023 года);
2) решение Тюлькубасского районного маслихата от 22 июня 2023 года №4/17-08 "О внесении изменений и дополнений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 26 апреля 2023 года № 2/9-08 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Тюлькубасского районного маслихата" (опубликованное в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан 30 ноября 2023 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель районного маслихата С.Сарсенбаев