Жария сервитут белгілеудің кейбір мәселелері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш ауданы әкiмдiгiнiң 2026 жылғы 30 қаңтардағы № 20 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабының 1-1) тармақшасына, 71-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31-бабының 1-тармағының 10) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы өнеркәсіп және құрылыс министрлігі тарапынан берілген "Пайдалы қатты қазбаларды барлауға арналған" 11 шілде 2025 жылғы №3444-EL лицензия негізінде Сарыағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О некоторых вопросах по установлению публичного сервитута
Постановление акимата Сарыагашского района Туркестанской области от 30 января 2026 года № 20
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи-17, пунктом-2 статьи-71-1 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 10) пункта-1 статьи-31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании лицензии №3444-EL от 11 июлья 2025 года, выданной Министерством промышленности и строительства Республики Казахстан акимат Сарыагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Altyn Land" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне пайдалы қатты қазбаларды барлау жөніндегі операцияларды жүргізу үшін Сарыағаш ауданының Жібек жолы, Ақжар, Қабланбек және Дербісек ауылдық округтерінің аумағынан меншік иелері мен жер пайдаланушылардан жер учаскелерін алып қоймастан осы қаулының қосымшасына сәйкес жалпы ауданы 2095,2311 гектар жер учаскесіне 11 шілде 2031 жылға дейінгі мерзімге жария сервитут белгіленсін.

1. Установить публичный сервитут товариществу с ограниченной ответственностью "Altyn Land" сроком на 11 июлья 2031 года для проведения операций по разведке твердых полезных ископаемых, без изъятия земельных участков у собственников и землепользователей на земельный участок общей площадью 2095,2311 гектара на территории сельских округов Жибек жолы, Акжар, Кабланбек и Дербисек Сарыагашского района согласно приложению к настоящему постановлению.