2026 жылға арналған арнайы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтерін бекіту туралы
Түркістан облысы Бәйдiбек ауданы әкімдігінің 2026 жылғы 13 ақпандағы № 95 қаулысы
Қазақстан Республикасының Әлеуметтік кодексінің 12-бабының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2023 жылғы 30 маусымдағы № 281 "Арнаулы әлеуметтік қызметтерге тарифтерді қалыптастыру қағидалары мен әдістемесін бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 32987 болып тіркелген) сәйкес, Бәйдібек ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении тарифов на оказание специальных социальных услуг на 2026 год
Постановление акимата Байдибекского района Туркестанской области от 13 февраля 2026 года № 95
В соответствии с подпункта 5) статьи 12 Социального кодекса Республики Казахстан, подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра – Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2023 года № 281 "Об утверждении правил и методики формирования тарифов на специальные социальные услуги" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 32987), акимат района Байдибек ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2026 жылға арналған арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету тарифтері осы қаулыға қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. "Түркістан облысы Бәйдібек ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (Сабиров Н.Т.) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен бекітілген бюджет шеңберінде арнаулы әлеуметтік қызметтерді уақытылы қаржыландыру қамтамасыз етілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.

1. Утвердить тарифы на оказание специальных социальных услуг на 2026 год согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ района Байдибек" (Сабиров Н.Т.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить своевременное финансирование специальных социальных услуг в рамках утверждҰнного бюджета.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.