Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 15 шілдедегі № 292 шешiмi
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына, 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына және 50-бабының 2 тармағына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Кентау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихатының төрағасы Қ.Елеусизов
Кентау қалалық мәслихатының
2026 жылғы 15 шілдедегі
№ 292 шешіміне қосымша
Кентау қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі:
1) Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 15 қыркүйектегі № 204 "Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 178 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің;
2) Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 3 наурыздағы № 264 "Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 178 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің;
3) Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 8 мамырдағы № 276 "Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 28 наурыздағы № 178 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешімінің;

О признании утратившими силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 15 июля 2026 года № 292
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Кентауского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Кентауского городского маслихата К.Елеусизов
Приложение к решению
Кентауского городского маслихата
от 15 июля 2026 года № 292
Перечень утративших силу некоторых решений Кентауского городского маслихата
1) Решение Кентауского городского маслихата от 15 сентября 2025 года № 204 "О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 28 марта 2025 года № 178 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления еҰ размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".
2) Решение Кентауского городского маслихата от 3 марта 2026 года № 264 "О внесении изменения в решение Кентауского городского маслихата от 28 марта 2025 года № 178 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления еҰ размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".
3) Решение Кентауского городского маслихата от 8 мая 2026 года № 276 "О внесении изменений и дополнений в решение Кентауского городского маслихата от 28 марта 2025 года № 178 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления еҰ размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан".