Кентау қалалық мәслихатының 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2026 жылғы 26 маусымдағы № 286 шешiмi
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2026-2028 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2025 жылғы 19 желтоқсандағы № 234 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Кентау қаласының Байылдыр ауылының 2026 - 2028 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2026 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 104 415,0 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 342,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 872,0 мың теңге;
арнаулы түсімдер – 0;
трансферттер түсiмі – 91 201,0 мың теңге;
2) шығындар – 105 835,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 420,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 420,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 19 декабря 2025 года № 234 "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2026-2028 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 26 июня 2026 года № 286
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Байылдыр города Кентау на 2026-2028 годы" от 19 декабря 2025 года № 234 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2026-2028 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2026 годы следующих объемах:
1) доходы – 104 415,0 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 342,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 872,0 тысяч тенге;
специальные поступления – 0;
поступления трансфертов – 91 201,0 тысяч тенге;
2) затраты – 105 835,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты –0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 420,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 420,0 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;